Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

---> Çünkü insanlar kötü.. [ waLL~é Arşiv ]

tumblr_m3nka5wDMg1qizz5lo1_500.jpg

Şehrin en tepesine çıktım, altımda şehir bense yeşilliklerdeyim. Burası bana huzur veriyordu, yalnızlığı seviyordum. Ama bir adam geldi, hiç tanımadığım biri.Yanıma oturdu. Bir şey diyemedim, bir süre oda bir şey demedi.

Sonra başladı sözlerine “ Beni hiç tanımıyorsunuz,bende sizi. Fakat birilerine bir şey anlatmaya o kadar ihtiyacım var ki.” dedi.

Halinden belliydi, ” peki, ben dinlerim sizi.” dedim. Daha adını bile bilmiyordum fakat ona gerçekten yardımcı olmak istiyordum.

Başladı sözlerine ” Biri vardı, çok sevdim. O kadar sevdim ki dokunmaya kıyamıyordum. Onun canı yansa benim ki on kat yanıyordu ve bir gün durup dururken bana bitsin dedi, bir şey diyemedim o da beklemedi zaten. Döndü, gitti ve bitti.”

Durdum, düşündüm. ” Onu çok seviyordun ve o bunu biliyordu değil mi?”dedim.

“Evet, her zaman söylerdim. Söylemesem bile belli ederdim. Onun benim için ne ifade ettiğini biliyor.”

“Tahmin etmiştim” dedim ve devam ettim ” Eğer birine çok sevdiğini belli edersen, gider. Çünkü ne zaman geri dönse sen orda olacaksın. Kaybedecek bir şeyi yok ki. Sen onu bekleyeceksin nasıl olsa.” dedim.

“Haklı olabilirsin” dedi düşünmeye başladı ve sordu ” Peki ne yapmalıyım?”

Bir şey diyemedim. Çünkü bunu ben de bilmiyordum.

tumblr_m1bhdypetF1r4ri63o1_500.jpg

bana papatyalardan taç yaparmısın sevdiğim Adam :)
[MENTION=150955]' SeRcaN[/MENTION]

Waw Cok Romantik :))

Yüregine Saglik Sözler Cok Anlamli...

tumblr_m3eudxdOfh1qeelkco1_500.jpg

Onun karşısında sürekli ilgi isteyen,küçücük,utangaç bir çocuk gibiydim.

Her seferinde sesini daha fazla aklıma kazımak,bakışlarını kendi bakışlarıma hapsetmek,kokusuna her an yanımda taşıyabilirmişcesine doymak ve her nefeste daha fazla sevmek istiyordum.

Sahi mümkün müydü kendi denizime hapsetmek onu?

tumblr_m2ko2sLJn11rpipwvo1_500.jpg

Tam söze başlayacakken parmaklarıyla kirpiklerime dokunup, “İşte ben seni böyle seviyorum” dedi. Parmak ucuyla kirpiğime dokunup sevebilen kaç kişi girmişti ki hayatıma?

Kahraman Tazeoğlu

tumblr_lxvvkqAMO51qlga1jo1_500.jpg

- Karın ölmüş niye evlenmiyorsun?
+ Çünkü eşimi kaybettim.
- Ben de onu diyorum işte neden tekrar evlenmedin?
+ Çünkü eşimi kaybettim!

tumblr_lx13wsTVc41qhzywmo1_500.jpg

Kadın: Eski sevgilinden neden ayrıldın?

Adam: Birine bağlanmak için fazla gencim.

Kadın: Onu hiç özlemiyor musun peki?

Adam:Bazen aklıma geliyor, dudağımda hafif bir gülümseme oluyor. Düşüncelere dalıyorum. Sonra bir sigara yakıyorum, her şey düzeliyor. Peki sen eski sevgilini özlüyor musun?

Kadın: Onu özlemekten bir an olsun vazgeçmedim. Gülüşünü hala hatırlıyorum. Kokusu, sesi zihnimin bir köşesinde saklı hala. Onun adını duyduğumda kalbim acıyor. İnsan nefes alırken acı hisseder mi hiç? Ben hissediyorum işte.

Adam: Üzülme. Bir gün bunları unutacaksın ve tüm olanları gülerek hatırlayacaksın. Birinden vazgeçmesini öğrenmelisin. Yoksa canın çok yanar.

Kadın: Birinden kolayca vazgeçmeyi nasıl öğrendin?

Adam: Hayat bir şekilde vazgeçmeyi öğretiyor insana. Hem hayat bazılarına mutsuz olmakla, duygusuz olmak arasında tercih hakkı tanır, daha fazlasını değil.

tumblr_m42uzbAC1q1r7bc6do1_500.jpg

Aynı gökyüzü .Aynı dünya. Duygularını yanı başımda hissedebildiğim sürece benimlesin.
[MENTION=150955]' SeRcaN[/MENTION]

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri