CocaCola mı Cola Turka mı ?

Hangisi Daha İyi

• CoCaCoLa

Oy: 54 44.6%
  • CoLaTuRKa

Oy: 39 32.2%
  • PePSi

Oy: 10 8.3%
  • Hiçbiri

Oy: 18 14.9%

• Kullanılan toplam oy
    121
aslında ikisinide tüketmemek gerekir çünkü gelirlerinin nerelere harcandığını tahmin etmek zor değil o yüzden hiç biri

katılıorum sana hepsinin paraları pkkya yardım olarak gidio colaturka diceksiniz o türkk markası farketmez onun paralarıda tarikatlara gidio bu tarikatlar cumhuriyeti istemeyenler ;)

ya aslında hiç birini içmemek lazım ama ille kola içmek istiosan yerli malı kullan tat olarak coca cola daha ii olsa bileee

aman salla yaaa nereye gidiosa gidio paralar biz damak keyfimize bakalım dimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
1. coca cola gelir

cola turka türk malı die belki 2. tercih olarak

pepsi kutu kola da pepsi alırım en güüzel promosyonlar onda oluyo :D

kontör montör

coco cola tad olarak hepsine fark atar ama yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı. vala markkette hangisi varsa :D

3'üde Cok ZararLı Ama Pepsi BiLmiyorum Ama Coca CoLa İsraiL Malı Gecen YıL Coca CoLa RekLamLarını GösterdiLer Nette İsraiLin Bende O Zamandan İçmiyorum SizLeri BiLmem Herkes hürdür Cola Tuka Türk MaLı Her Ne Kadar OnLardan Geri İse Benim İcin 1 Numara :1:

3'üde Cok ZararLı Ama Pepsi BiLmiyorum Ama Coca CoLa İsraiL Malı Gecen YıL Coca CoLa RekLamLarını GösterdiLer Nette İsraiLin Bende O Zamandan İçmiyorum SizLeri BiLmem Herkes hürdür Cola Tuka Türk MaLı Her Ne Kadar OnLardan Geri İse Benim İcin 1 Numara :1:
Sana katılarak aynen cola turka diorum
number one =değil
birr numara= Kola Turka

ya arkadaşlar coca cola diyorsaanız siz müslüman değilsiniz ya bi resim gönderim bakın ona ondan sonra karrar verin ve bu 5esmi herkese daıtın sonra da aynada yüzünüze bakıp bi güzel tükürün yüzünüze

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri