Cinler Hakkında Sorularınız

Cin1

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar Bu Başlık Altında Cinler Hakkında Olan Sorularınız Yaşadığınız Olayları Paylaşa Bilirsiniz.
Az Çok Bilgim Vardır Bu Konuda Özel Sorularınız İçin Mesaj Göndere Bilirsiniz.
Bazı Olaylardan Kurtula Bilirseniz Bende Buna Vesile Olursam ne Mutlu Bana.

---> Cinler Hakkında Sorularınız

Özel mesaj kullanımı yasak forumda
Sorayım, cinler hep kötü huylu mudur?

Hayır Asla Yaratılışları Gereği Biraz Daha Huysuzdur

Onlarda Müslüman,Hristiyan,Yahudi vs Ola Biliyor

ismini kullanmayın 3 harflıler deyın derler rıvayete gore bu yalanmı.

nıckın gayet net cunku.

---- konu dısı karabasan denılen sey varmıdır

ismini kullanmayın 3 harflıler deyın derler rıvayete gore bu yalanmı.

nıckın gayet net cunku.

Evet kullanmamak gerekli hani nasıl derler onlarla ilgili konuşurken küçümsememek gerekir. sürekli onların adını söylemek onların dikkatini çeker. eğer oradan geçen kötü huyluysa sizi rahatsız eder bu sadece çarpması değil içe sıkkınlık uyukusuzluk hastalık şeklindede zarar verir.
---- konu dısı karabasan denılen sey varmıdır

Gelirse ne demeliyim gitmesi için ?

karabasan geldi vakit dua ediniz zararlı değildir sizi öldüremez dövemez bildiniz duaları okuyuz yok ben dua öğrenemedim diyorsanız

Lâ Havle Velâ Kuvvete İllâ Billâhil Aliyyül Azîym demeniz yeterlidir. zaten kalıcı olmaz karabasanın gelmesi beyni etkiliyor sadece

yatmadan önce bildiğiniz duaları okuyup elinize hafifce tükürünüz ulaşa bildiğiniz yerlere elinizle dokunun ve yatın korkmayın.

Benimde bir sorum var ;

Kur'an a göre geleceği Allah'tan başka kimse bilemez. Fakat Firavun'un büyücüleri yahudi sorundan bir çocuğun geleceğini ve israil oğullarını esaretten kurtaracağını daha önceden biliyorlardır. Ki buna göre firavunu uyarıp, bir dönemde büyüyen tüm yahudi çocuklarını öldürmesine sebep olmuştu. Yine buna göre bazı islam araştırmacıları şu kanıya varmışlardır, büyücüler kendi başlarına geleceği görme imkanları olmadıklarından ötürü bazı bedensiz ruhları gök yüzüne melekleri dinlemeye yollamış ve bu şekilde firavun'un ölümüne neden olacak bir çocuğun geleceğini haber almışlardır. Bana göre bu bendensiz varlıklar olarak tabir edilenler süphesiz cinlerdi. Süleyman a.s olayından bildiğimiz üzere cinlerde kendi başlarına geleceği bilemiyorlar.

İşte sorum .. Cinler gök yüzüne yükselip gayb (bilinmeyenler) aleminde konuşulanları dinleyebilirler mi ? Bu şekilde gelecekten haberdar olmaları mümkünmüdür ?

Benimde bir sorum var ;

Kur'an a göre geleceği Allah'tan başka kimse bilemez. Fakat Firavun'un büyücüleri yahudi sorundan bir çocuğun geleceğini ve israil oğullarını esaretten kurtaracağını daha önceden biliyorlardır. Ki buna göre firavunu uyarıp, bir dönemde büyüyen tüm yahudi çocuklarını öldürmesine sebep olmuştu. Yine buna göre bazı islam araştırmacıları şu kanıya varmışlardır, büyücüler kendi başlarına geleceği görme imkanları olmadıklarından ötürü bazı bedensiz ruhları gök yüzüne melekleri dinlemeye yollamış ve bu şekilde firavun'un ölümüne neden olacak bir çocuğun geleceğini haber almışlardır. Bana göre bu bendensiz varlıklar olarak tabir edilenler süphesiz cinlerdi. Süleyman a.s olayından bildiğimiz üzere cinlerde kendi başlarına geleceği bilemiyorlar.

İşte sorum .. Cinler gök yüzüne yükselip gayb (bilinmeyenler) aleminde konuşulanları dinleyebilirler mi ? Bu şekilde gelecekten haberdar olmaları mümkünmüdür ?

Can alacı bir soru ; Hemen bakalım bilinmeyeni bilmek imkansız.cinlerin bunu bilmeleri için cenabı allahın izni olması gerekir bu neden olur peki diyorsanız allah kullarını dener ve sınar ki insan bu varlıkların her dediğine inanırsa hataya düşmüş olup rezil bir hayatta mahkum ola bilir.
Hz süleyman a,s ise cinlerden yardım alıyordu ama sonradan bu durum kesilip melekler yardım etmeye başladı.

peki gelecekten haber alınırmı cinler öğrene bilirmi 10 şey söyler 7 cıkar diyelim bildi dersek olurmu ? olmaz hadi hepsini söyledi diyelim şeytanın sizi şaşırtması muhtemeldir bu durumda.
cindar olan kişiler yani büyü yapan yaptıran kişiler genelde şunları der örnek verelim ; bir kıza aşıksınız gittiniz cindara benim bunla sohbetim ne denli olur ilersi için cvp gelir hemen şöyle olucak şudur diye sana şunları düşünüyor der ama bu gelecek değildir kızın beyninin okutulmasıdır cin tarafından düşüncesi bu an olduğundan gelecek ile bağı yoktur.
genel olarak toparladığımız zaman cinler asla geleceği bilemez bilselerdi hepsi iman etmiş olur.
olaki söyler yada duyarsanız denenmekten başka birşey değil.

Evet bende cinlerin geleceği kesinlikle bilemediklerine inanmaktayım. Lakin anlattığım olayda işler biraz farklıydı. Mesela diğer alemde melekler Musa'nın dünyaya belli bir amaç için gönderileceğini ve amacında başarıya ulaşacağını konuşuyor olsalardı. Bir cin veya yüksek güçte bir ifrit diyelim, bu söylenenlere kulak misafiri olma ihtimali varmıydı ?

Merhaba Arkadaşlar Bu Başlık Altında Cinler Hakkında Olan Sorularınız Yaşadığınız Olayları Paylaşa Bilirsiniz.
Az Çok Bilgim Vardır Bu Konuda Özel Sorularınız İçin Mesaj Göndere Bilirsiniz.
Bazı Olaylardan Kurtula Bilirseniz Bende Buna Vesile Olursam ne Mutlu Bana.

3 Harfliler İnsanlara Aşık Olabilirler mi ? Eğer Olabiliyorsa Bu Kişi Nasıl Kurtulabilir ?

Son düzenleme:

Mangetsu kulak verilmez bu bir mucize idi gelecekte buna benzer olaylar yaşayacağız. mesela deccal `in gelişi gibi bir şeyler söyleyecek mucuzeler olucak vs bunlar sınav olucak o günlerdeki yani eski olaylarda bir sınavdı allahın izniyle.rab nasip ederse gelecekten birşeyler öğrenile bilinir bu rüya yoluyla yada cinler fark etmez. ama kimse ben gelecekten haber getiriyorum %100 diyemez deccal dahi olsa.ama sihir tılsım hazırlayıp kişiler üzerinde oynanırsa kişiye mudahale olur. eskilerde şöyle vardı bu zafer sizin derlerdi büyücüler siz kazanacaksınız sultanım yada padişah bu sırada büyücüler hünerleri karanlık odalarında hazırlarlardı ve zafer gelirdi. kim hüneri fazla ise o galip olurdu. bu sayede büyücüler gelecekten habermi aldı sorusu geldi lakin öyle değildi.cinlerle konuştuğumuz vakit falanca zaman şu olucaktır der ve o olay gerçekleşirse bunda ya cinin bir parmağı yada olaya karışmış kişinin önceden belirlediği bir kurgudan başka bir şey değil.

Cinler İnsanlara Aşık Olabilirler mi ? Eğer Olabiliyorsa Bu Kişi Nasıl Kurtulabilir ?

En zorudur bu bana göre cinine göre değişir. desem yalan olmaz

ola bilir neden olmasın cin insana insan cine aşık olur. tek fark insan onun cin olduğunu anlamaz asla. zaman sonra anlaya bilir.
nasıl kurtula bilir mahkeme kurulur bunu cindarlar yada derin hocalar yapar. kişi cindara götürülür onunla kalır sonra kişiye dualar vs derken kişi uyur orada ve rüyasında cinden ayrılır. bu sayede o cin ona tekrar gelmez.

ama bazı cinlerde lanetli bir aşka tutulur hoca ve cindarlar cözüm bulamaz bunun tek nedeni cinin müdahalesidir cinin aşık olduğu kişiye kim zarar verirse hayatı alt üst olur cin tarafından sahiplenmiş bu kişi kimsedene tkilenmez hoşlansa bile gecici olur. cinin sahiplendiği kişinin bakışları ve davrabışları dengesizdir ve tamamen doğal olurlar çocuktan farkları olmaz içe kapanık göre bilirsiniz bazılarını buda cinin onun kıskanmasındandır kimseyle konuşturmaz konuşturursa bile herkesten soğutur.

ama lanetli bir aşktır bu kimsenin düşmasini istemem. bunun için önemlem almak gerek

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri