Buda LoL ben ||Güncel ||

---> Buda LoL ben ==)

Korsan Ms arkadaşımın yazdıklarına sonuna kadar katılıyor ve +repimi veriyorum...

bazı şeyleri farkına varabilmen için biraz zamana var resimlerin sahibi dostum... umarım ''o'' zaman geç olmaz... :)

resimler hakkındaki direkt benim düşüncelerimden dökülen cümleler ise... :

-hoş değil,abartı,beğenmedim....

tercihindir..içim acıyarak seygı gösteririm :)

---> Buda LoL ben ==)

Korsan Ms arkadaşımın yazdıklarına sonuna kadar katılıyor ve +repimi veriyorum...

bazı şeyleri farkına varabilmen için biraz zamana var resimlerin sahibi dostum... umarım ''o'' zaman geç olmaz... :)

resimler hakkındaki direkt benim düşüncelerimden dökülen cümleler ise... :

-hoş değil,abartı,beğenmedim....

tercihindir..içim acıyarak seygı gösteririm :)

herkesin kendı düşüncesi ama herkes dşüncesini söylıyebilir karsı taraf ne diyor peqi senın hakkında düşündün mü ?
Her neyse Uzun lafın kısası arkadaslar size yemın ederım kı caddeye veya qezmeye qittiqimmde milletin qözü bende coqu insan qeldı resım cekılelım birlikte dediler hayır dedım . Herkes yerıne qöre davranır bizim burada teq ben deqilim herqes öyle sac modeli herkes qiyim kusam yapıyor yanı tek ben deqilim.

He bazıları diyoki belki sizde öyle düşünüyonuzdur.
Kız için yapıyo bu tipleri alakası bile yok.
Size yemın ederım msn actıqımda 120 qecik ack oluyor ve hic birinde qözüm yok kardesım bacım qibi sohpet ediyorum.

Kalkıp bi insan etek kot pantolon vs.. bişey qiyiyosa kalkıp ona neden sen bunu qiyiyosun denilirmi cok sacma bence lütfen yasınıza qöre davranın arkadaslar Medeni olun derleryha aynı o hesap.

Fazla konustum her neyse olsun benı kım beqenmesse beqenmesın ben Herkesi seviyorum o kadarda küstah olmadım hanqi ırc olursa olsun insan oqludur soncuta severiz ...
ty Umarım anlamıssınızdır Arkadaslar

---> Buda LoL ben ==)

arkadaşlar herkesin zevki ayrıdır zevkler ve renkler tartışılmaz mantıksızlıkdır bence. Kadir arkadaşımızında bu şekil hoşunagitmiş uygulamış ve kimseye de sen bölesin sen şölesin die yorum yapmak düşmez. Ona bakarsan millet erkekde küpe gürünce cins cins bakıo bende takıorum ama kadirinde dedi gibi kız ayarlamak felan için deil tamamen kendi istegim ıcın takıorum ve kimsede karısamaz..

bence herkes kendı onundekı tabaktan yesın mılletın tabagına karısmasın...

---> Buda LoL ben ==)

kadirim arkandaım takma kim ne derse desin ;) sen kendini bildikten sonra sorun yok

---> Buda LoL ben ==)

Çağdaşlaşmak buysa Hiç çağdaşlaşmayalım batılı tarzda millete özenmekse geri kalmış türk milletine özenmeyei yeğlerim.

Atatürkün inkılapları doğrultusunda gtmek şartıyla tabi ki çağdaşlaşmada bir kusur yok.Şunuda bilelimki gelmiş geçmiş milletlerin içindeki azınlıklar çoğunluk karşısında ezilmeye mahkumdur
Devrimle inkılabı(çağdaşlaşmayı) karıştırmayalım her ikiside aynı özellikleri göstersede farklı anlamlardır tarzlardır

ATAM inkilaplarında punk şacı yapmak yasak mı demiş he siz kara çarsaf giyenleri gariplemiosunuzda bu kardeşimimizi garipsiyonuz kadire laf eden banada demiş olur
kadir arkandayım kardeşim

---> Buda LoL ben ==)

sen kimseye acıkLama yapmak zorunda değiLsin arkadasım seven sever sevmeyen sevmez bence sacLar 10 numara:D

Son düzenleme:
---> Buda LoL ben ==)

bezmişh
mermaid
tuuba
cok tesekür ederim
ben bi polimilik yaratmıyorum inan baskası yaratıyor
Sorun sac bassa o zman bundan yıllar öncesine qidin adamlarında sacları uuzndu aradakı fark sadece sacın dikilmesi
yanı ortada bişey söz konusu deqil

Olsun benı kötüleyenide seviyom kötülemeyenı bin kat daha cok seviyorum
Ve sevdiqim kişiler suan biliyo kendını

HE BİDE SU VAR ÖNEMLİ OLAN DIS GÜZELLİK DEGİL İÇ GÜZELLİK.

---> Buda LoL ben ==)

kardeşim gereksiz kişileri takma onlar hayatta hep kaybedip kaybettireceklerdr

---> Buda LoL ben ==)

Mermaid su lafımı iyi dinle hatta diyer arkadaslarımda dinlesin
size yemın ederim ki en fazla tas catlasa 2 veyha /3 sene sonra sokaklarda aynı saclar bneım qibi beki daha abartılı insanlar qörmesseniz ozmana sag qalırsam allah'ın izli ile dersin kadir sen söyle demiştin harbiden doqruymus.

---> Buda LoL ben ==)

arkadaslar sohbete cevirmeyin diye birazdan uyarı geLicek :D
sohbet böLümünde konuşun:D

---> Buda LoL ben ==)

canım sohbette konusursak gereken kişilere ulaşmıycak vede unutulacak buraya her girdiklerinde beyinlerine biraz daha kaznsın istiyorum bu arada uyardğnm için saol kokoşum :D

---> Buda LoL ben ==)

Resımlerını Koyan Sahıs Yoruma Acıktır Fakat Sızde Yorumlarınızda Dıkkat Olmalısınız ..

12 Tartısma Postu Silinmiş , Konu Kapanmıstır

Konu Bırdaha Acılırsa Bu Kadar Sakın Olmam.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri