Buda LoL ben ||Güncel ||

---> Buda LoL ben ==)

harikasın tarz süper suradını pek görmdik ama
allah sahibine bağışlasn sondan 3. 4. ve5. pozlar bobma :D

---> Buda LoL ben ==)

Bu tarz değil kardeşim türk milletinin gelenek ve göreneklerine aykırılktır ve kendini soyutlamaktır Asıl benliğinizi bu tür şeylerle arayıp batılılaşma tarzında olmayın derim .

---> Buda LoL ben ==)

Bu tarz değil kardeşim türk milletinin gelenek ve göreneklerine aykırılktır ve kendini soyutlamaktır Asıl benliğinizi bu tür şeylerle arayıp batılılaşma tarzında olmayın derim .

biraz haklısın ama ben çağdaş bir ülke olduğumuzu sanıyodum insnalr kara çarşaf hariç istediği herşeyi giyip istediği her saçı yaapbilir onlara kalmş bişi sanıyorm...

---> Buda LoL ben ==)

biraz haklısın ama ben çağdaş bir ülke olduğumuzu sanıyodum insnalr kara çarşaf hariç istediği herşeyi giyip istediği her saçı yaapbilir onlara kalmş bişi sanıyorm...

kıLık kıyafeti tartışmanın yeri burası değiL bunubi dini tartışma haline getirme arkadaşım..insan bu ülkede saçını da istediği gibi yapar isterse çarşaf da giyer sana sormaz bence bunu kimse yasakLamıyo o inanç özgürlüğüyle alakaLı bişeydiR... .

_________

sevgili punker arkadaşım Asb orjinaL bi tarz olmuş :)

---> Buda LoL ben ==)

İİ HOŞ..de nie fake sandılar anlamadım..bi sürü senn gbi war heryerde...sadece fan sitelerinde.emo sitelerindemi takılmamız gerek..nese saçma..

---> Buda LoL ben ==)

Çağdaşlaşmak buysa Hiç çağdaşlaşmayalım batılı tarzda millete özenmekse geri kalmış türk milletine özenmeyei yeğlerim.

Atatürkün inkılapları doğrultusunda gtmek şartıyla tabi ki çağdaşlaşmada bir kusur yok.Şunuda bilelimki gelmiş geçmiş milletlerin içindeki azınlıklar çoğunluk karşısında ezilmeye mahkumdur
Devrimle inkılabı(çağdaşlaşmayı) karıştırmayalım her ikiside aynı özellikleri göstersede farklı anlamlardır tarzlardır

Son düzenleme:
---> Buda LoL ben ==)

neymişin sen ya okumak yarım saatimi aLdı su yorumlara bakhahahahahaha

Son düzenleme:
---> Buda LoL ben ==)

Çağdaşlaşmak buysa Hiç çağdaşlaşmayalım batılı tarzda millete özenmekse geri kalmış türk milletine özenmeyei yeğlerim.

Atatürkün inkılapları doğrultusunda gtmek şartıyla tabi ki çağdaşlaşmada bir kusur yok.Şunuda bilelimki gelmiş geçmiş milletlerin içindeki azınlıklar çoğunluk karşısında ezilmeye mahkumdur
Devrimle inkılabı(çağdaşlaşmayı) karıştırmayalım her ikiside aynı özellikleri göstersede farklı anlamlardır tarzlardır

Haklısın dostum hemde çok.

---> Buda LoL ben ==)

Arkadaslar Tartısmaya Gerektıren Bısey Yok Burası LAİK bir ülke :) ha BU Arada Arada Geçen TÜRK Kelimesinin Baş Harfi Daima Buyuk Olur Konuyu Uzatmayın :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri