buda benim günlüğüm

---> buda benim günlüğüm

evet sevgili günlüğüm
yine ben geldimm
dün sedğimle ayrıldık bugun ilk günümüz her defasında ayrı duramıyorduk bu defa fena karıştı ortalık sevgisini ispat edemedi bana meğr sevmiyormuş bunu anladım olsun be alıştık artık biz ne ayrılıklar gördükte hala ayaktayız çok şükür. artık ağlamak yok dendi yok KİMSEYE DEĞERİNDEN FAZLA DEĞER VERME! bugün yarın gene dönecektir ama bu sefer naparım bilemiycem
neyse günlüğüm bugunluk yeter bu kadar

---> buda benim günlüğüm

sen zaten ayri degilmiydin? melankoliklerin zaten bu yuzden degilmiydi?
saglik olsun bosver. bazen bende sevip sevmediginden bnei suphe duyuyorum ama bilemiyorum... :)

---> buda benim günlüğüm

Sizde bizim gibisiniz :) senin ve benim iliskimden bir Hayir gelmez galiba :)

---> buda benim günlüğüm

sevgili günlük
bugün hastayım hiç halim yokkk yaa ama mutluyum daha ne isterim ki :)

---> buda benim günlüğüm

mutlulugun daim olsun canim benim. bende senden farksizim yani :)
kiziyorum yeter artik diyorum, aslina yeter artik dedirtterecek birsey yapmiyor ama ben tez canim biraz. car cabuk vazgecebiliyorum. sonra telefonda birsey yokmus gibi davraniyor kizamiyorum... diyorum bir rahat kavga ettirmiyorsun kavga etmiyorsun, sen kendi kendine ediyorsun ya diyor :)
diyorum sen kendince alttan aliyorsun, ama benim hic hosuma gitmiyor hic birsey demeyesin gerekiyorsa kavga edelim diyorum. alttan almasaydim bu vakte kadarda iliskimiz yurumezdi herhalde... alttan alma bana diyorum agiz tadiyla kavga bile ettirmiyorsun.

ben ona kiziyorum, o bana gulum biricigim bilemem ne.. iyice sinir oluyorum :)

ciddi ciddi 2 kere ayrildim ama oda seninki gibi birakmadi arayp durdu ikide bir, diyorum bu ne bicim ayrilik birakta 2 gun uzuleyim ayrildik ya ona bile firsat vermedin, diyor delimiyim seni birakacak :)

sen kendin ayrildin ben ayrilmadim ki diyor, diyorum tek tarafli ayrilik nasil oluyormus, senin yaptigin gibi diyor hihi m..anyakmidir nedir :) basimin tatli belasi...

kusura bakma ya senin gunlugune ben yazdim :)

---> buda benim günlüğüm

mutlulugun daim olsun canim benim. bende senden farksizim yani :)
kiziyorum yeter artik diyorum, aslina yeter artik dedirtterecek birsey yapmiyor ama ben tez canim biraz. car cabuk vazgecebiliyorum. sonra telefonda birsey yokmus gibi davraniyor kizamiyorum... diyorum bir rahat kavga ettirmiyorsun kavga etmiyorsun, sen kendi kendine ediyorsun ya diyor :)
diyorum sen kendince alttan aliyorsun, ama benim hic hosuma gitmiyor hic birsey demeyesin gerekiyorsa kavga edelim diyorum. alttan almasaydim bu vakte kadarda iliskimiz yurumezdi herhalde... alttan alma bana diyorum agiz tadiyla kavga bile ettirmiyorsun.

ben ona kiziyorum, o bana gulum biricigim bilemem ne.. iyice sinir oluyorum :)

ciddi ciddi 2 kere ayrildim ama oda seninki gibi birakmadi arayp durdu ikide bir, diyorum bu ne bicim ayrilik birakta 2 gun uzuleyim ayrildik ya ona bile firsat vermedin, diyor delimiyim seni birakacak :)

sen kendin ayrildin ben ayrilmadim ki diyor, diyorum tek tarafli ayrilik nasil oluyormus, senin yaptigin gibi diyor hihi m..anyakmidir nedir :) basimin tatli belasi...

kusura bakma ya senin gunlugune ben yazdim :)

hahaha ayneısı bizdede oluyo önemli deyil cnm

---> buda benim günlüğüm

:) boyle iliskilerin sonu oldugunu zannetmiyorum ama gitti yere kadar artik :)

hakkimizdan hayirlisi olsun.

---> buda benim günlüğüm

:) boyle iliskilerin sonu oldugunu zannetmiyorum ama gitti yere kadar artik :)

hakkimizdan hayirlisi olsun.

evet ama diyorum ki vazgeç nefret ediyorum senden aradan 2 dkkika geçiyo ben senden nefret edemem ki diyorum dün sensiz olmuyor diye mesaj attı napıyım bende bende dedim :D yapcak bişey yok kısmet işleri askere gitmeden 1 gün önce istemeye gelcem diyor delihahaha

---> buda benim günlüğüm

hayirlisi olsun ama askere gitsin gelsin oyle gelsin cunku askere gitmesine birgun kala kiz vermez aileler :)

---> buda benim günlüğüm

:)
sorma ya, bu sorun bizdede var, babam korkulacak biri degilde.... abimden korkuyom :) abimi goren 3 adim geri gidiyor :) tr ye gitmek nasip olmadi kac kere niyetlendim, dusunuyorum bazen, acaba benim icin hayirli degilmi diye...
hayirlisi olsun.

---> buda benim günlüğüm

:)
sorma ya, bu sorun bizdede var, babam korkulacak biri degilde.... abimden korkuyom :) abimi goren 3 adim geri gidiyor :) tr ye gitmek nasip olmadi kac kere niyetlendim, dusunuyorum bazen, acaba benim icin hayirli degilmi diye...
hayirlisi olsun.

aynen cnm bide 2 tane olunca abi :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri