buda benim günlüğüm

---> buda benim günlüğüm

sevgili günlük
çok hatayım yatıyorum kafamı kaldırcak halim yok ve onu çook özledimm

---> buda benim günlüğüm

canım günlüğüm tek sırdaşım
bu gün çok canım sıkılıyor umarım herşey yolunda gider

---> buda benim günlüğüm

canım günlüğüm
hani bazen düşünürsün ya neden böyle oluyor neden acı çekiyorum diye ama aslında suç sendedir sana değer vermeyen seni hep üzen biri iiçin göz yaşı dökersin ya aslında çok yanlış yaparsın onun için üzülür ağlarsın oysaki o keyfine bakar düşünmez bile seni ama sırf hayata inat sırf ona inat ayakta kalırsın üzülsende yıkılsanda devam edersin hayata çünkü seni sevenlere bu acıyı yaşatmak istemezsin çünkü onlar gerçekten hep yanında olanlardır ve onlar candır bende bundan sonra sırf hayata inat sana inat yıkılmayacağım her adımı duyduğumda kahrolacaksın bende her adını duyduğumda lanet okuyacağım sana sen artık yoksun sen kımsın benı uzeceksın kımsın tamam bi zamanlar herşeyim olabilirsin ama şuanda hiç birşeyimsin kapımda yatan köpek bile senden daha değerli benim için

---> buda benim günlüğüm

beyazgulum...

canim benim, seni ne kadar cok sevdigimi biliyorsun degilmi? mutlu olmani cok istedigimi de...

canim benim, bazi yorumlarini okudum...
sanki yakinlasmalar var, nasil bir yakinlasma bilmiyorum ama sanki duygusalliga giden bir yakinlasma gibi hissettim.

canim, eger duygusal bir yakinlasmaya baslayacaksan, iyi dusun olurmu? daha yeni birseyden ciktigini biliyorsun, o durumdan kurtulmadan yeni birseye girmen nekadar saglikli olur bilemiyorum.

once kendini toparla iyice olurmu canim benim?
once kendine gel, daha dun agliyordun o cocuk icin...
yaniliyor olabilirim hislerimde ama once kendini toparla diyebilriim ancak...

ama suda bir gercek ki, civi civiyi sokuyor...
insan bir boslukta oluyor ve o boslugu doldurmayi istiyor. ve cogu zaman sonradan sevdigini ilk sevdiginden daha cok seviyor :)

bende yasadim bunlari herseyin hakkindan hayirlisi olsun.
gelecek her bir gunun gecmisin acilarnii silsin canim benim..

---> buda benim günlüğüm

yok bebeğim düşündüğün gibi bir yakınlaşma değil ya öyle düşünülmesin o benim arkadaşım ben sevgimin arkasındayım herzaman bak daha demin bile sevdiğim için ağladım düşünülmesin bile sadece arkadaşızz bu durum üzdü beni

---> buda benim günlüğüm

uzme canim benim...
uzulme yani...

zamani geldiginde biri ile tanistiginda senden cok ben sevinirim. Cunku hayata kusmemelisin.

elbette hayatina birileri girecek birileri cikacak...

mutlu ol da, kiminle mutlu olursan ol...
surekli sevgine degmez birine bagli olarak yasayamazsin.
gor bak, baskasina sans verdiginde hersey cok daha guzel olacak. ozaman insan degmeyen biri icin uzulduklerine uzuluyor.

---> buda benim günlüğüm

sevgili günlüğüm
güne kötü başladım ya bugün kötü gider artık artık ondan hiç bir iz kalmadı kimse kalmadı kimseyi istemiyorum güvenemiyorum kimseye

---> buda benim günlüğüm

sanırım sana veda etmenin vakti geldi be günlük inş grş tekrardan hoşçakal günlüğüm tek sırdaşım

---> buda benim günlüğüm

biliyormusun günlük
hayat çok garip sevdiğin insanlardan istemeyerek ayrılmak zorunda kalıyosun aama o seni anlamıyor hiç bir zamanda anlamıyacak sana hep başka gözle bakıcak oysaki sen onun mutluluğu için yapırsun bunu üzülmemesi için ama anlamıyor be günlük anlamıyor

---> buda benim günlüğüm

bugün çok mutsuzum günlük sebebi yok içimden hiçbrşey yapmak gelmiyor eve kapanıp kimseylle görüşmemek konuşmamak istiyorum saatlerce susmak istiyorum

---> buda benim günlüğüm

sırf o mutlu olsun diye ondan vazgeçmiştim nankörlüğünde bu kadarı sanki ben bitirdim aşkımız için hiç birşey yapmadı şimdide bana kalkmış başkasıyla mutlu olmaya çalışıyorsun diyo mutluyum sanıyo ama değilim işte onun varlığı bile bana yetiyo aynı yerde yaşamak varlığını hissetmek bana yetio ama o anlamıyor allahım sen bana güç ver yarabbim :((

---> buda benim günlüğüm

Canim uzak olsaniz daha kolay unutursun,heran gordugun birini nasil unutabilirsinki? Buarada ozledim seni.

---> buda benim günlüğüm

kötü bir gün çok mutsuzum bu sıra nedeni yok sadece mutsuzum ne yapsam ne etsem mutsuzum işte anlamıyorum neden:((

---> buda benim günlüğüm

ah be günlük ah çok kötüyüm dünden beri ateşlenmişim çok üşüyorum inat ettim gitmiycem doktora falan sınav üstüde olmazki ama ya :( annemler yarım sinop a gidiyorlar 15 gün abimlerdeyim of ya :( onu çok özledim okadar çok şeyler oldukı sırf onunla konusuo dıye 9 yıllıkkı arkadasımı sıldım hayatımdan ah gunluk ah keşke dilin olsada konussan :(

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri