blooddrunk

---> blooddrunk

Güzel günler, kötü günler, güzel günler.

Birbirini sürekli takip ediyorlar...​

---> blooddrunk

Buraya yazmamışım, hayret.

Ben en sonunda mutluyum.

O ızdırap içinde geçen lanet günler en sonunda bitti.

Çok acı bir şekilde bitti ama bitti işte...

Çok fazla mutluyum, seviliyor olmak öylesine güzel bir duyguymuş ki.​

---> blooddrunk

Yalnızlık hiç bu kadar acımasız olmamıştı.

Ait olduğum yere döndüm, karanlığıma.

Seviliyor olmak güzel demiştim, yanılmışım. Seviliyor olduğum konusunda.

Izdırap... Katlanamıyorum artık.

---> blooddrunk

Dikkat etim de okudum yazdıklarını da baya karamsar a bağlamış sin anladım ki çok acı çekmiş sin canın yanıyor
Böyle yapma içine atma aç içini yüreğini birine dok derim

---> blooddrunk

Dikkat etim de okudum yazdıklarını da baya karamsar a bağlamış sin anladım ki çok acı çekmiş sin canın yanıyor
Böyle yapma içine atma aç içini yüreğini birine dok derim

Merhaba. Utanarak yazıyorum zira aylar geçmiş ve ben bu mesaja ancak cevap yazıyorum. Şöyle ki, karamsar olmaya alıştım sanki. Ruhum kapkaranlık benim. Zehir dolu. Alıştım...

---> blooddrunk

Merhaba. Utanarak yazıyorum zira aylar geçmiş ve ben bu mesaja ancak cevap yazıyorum. Şöyle ki, karamsar olmaya alıştım sanki. Ruhum kapkaranlık benim. Zehir dolu. Alıştım...

Ben tahmin etiği fm için dedim neden diyebilir miyim bak boşuna kendini bukadar yıpratanlar ti yön zehirli yön içini ben hayata şunu öğrendim değmez mis seni yaşadığını ben seneler önce bıraktım sadece kendine zarar vermek tie ötesi yok

---> blooddrunk

Ben tahmin etiği fm için dedim neden diyebilir miyim bak boşuna kendini bukadar yıpratanlar ti yön zehirli yön içini ben hayata şunu öğrendim değmez mis seni yaşadığını ben seneler önce bıraktım sadece kendine zarar vermek tie ötesi yok

O kadar basit değil ki. Hayat bu kadar basit değil. Yaşamak değil. Hayal kırıklıkları o kadar fazla ki insanı hareket etmekten alıkoyuyor. Yerimde sayıyorum. Hep böyle olacağım.

---> blooddrunk

O kadar basit değil ki. Hayat bu kadar basit değil. Yaşamak değil. Hayal kırıklıkları o kadar fazla ki insanı hareket etmekten alıkoyuyor. Yerimde sayıyorum. Hep böyle olacağım.

Bende sana diyorum ki burda yaşamı var bis yere konuşmuyor diye bu sadece senin zamanin dan alıyor nefis böyle iste digi için böyle yerinden sayıyor sun bu senjn elinde olan bir şey sen isterse değişir ben öyle hayal kırıklar ona uğradım ki öyle Hançerli djm ki anlatamam ben öz amcam dan kazık yemiş adamım ya benim amcam yapmaz böyle diye yedim

ama ben karar verdim herseyi çektim sildim yeniden.yenile dim kendimi eğer bunu yapma say dim ali diye biri olamadı

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri