blooddrunk

blooddrunk

Bayan Üye
Günlük tutmayalı epey olmuş şimdi.
Ne anlatacağım,ne anlatmam gerektiği aklımdan uçup gitti.
Eğer bi arkdaşım olsaydı,yalnız olmasaydım saf saf forumları gezmezdim.
Sanaldan nefret ediyorum ama mecburum yoksa nasıl arkadaş bulucam ki?
Benim için iyi şeyler bitti.Ha bu arada kim benim arkadaşım olmak ister ki.
Kim bütün gün mal gibi matematik çalışan bi kızı ister ha? :D
Bu da benim sorunum olsun.
Geleceğe bakmalıyım,daima.
İlerde güzel şeyler olacak!
Kitaplarım ve ben beraber yaşlanacağız.
O günü bekliyor olacağım!!!

18.07.11
[blooddrunk]​

---> You сטτ мy ђεαяτ so đεεpℓy..τђε scαяs ฬoπ'τ мεπđ (blooddrunk)

Yeni bir şey fark ettim bugün..
Cümlenin ortasında 'L' harfini büyük yapanları öldüresim geliyor.
Beyin yaşlarını bilerek mi küçülttüler acaba?

Çok ölesim varr. Kahretsinnn :(

Yeni bir şey fark ettim bugün..
Cümlenin ortasında 'L' harfini büyük yapanları öldüresim geliyor.
Beyin yaşlarını bilerek mi küçülttüler acaba?

sunu anLayamadm.
L harfi ni büyük yada kücük yaziLmasiyLami anLiosun sn o insanin zeka seviyesini?
bu bir tarz meseLesi, yada istek zevk..
anLatabiLmisimdir umarim ne demek istedigimi.
ve yanLis anLama sakin beni.
bu arada gnLügün hayirLi oLsn.

Bazen böyle dönemler geçiririz ama hayat güzel :)

Evet hayat güzel,,arada bir böyle geliyorlar işte :)

sunu anLayamadm.
L harfi ni büyük yada kücük yaziLmasiyLami anLiosun sn o insanin zeka seviyesini?
bu bir tarz meseLesi, yada istek zevk..
anLatabiLmisimdir umarim ne demek istedigimi.
ve yanLis anLama sakin beni.
bu arada gnLügün hayirLi oLsn.

Bunu size söylemedim,bir genelleme yaptım ve bunu yapanların çoğu afedersin ama "geri zekalı" kusura bakmayın ama sizi bilemem.Bu arada teşekkür ederim,iyi günler.

---> blooddrunk

Kendime bir plan yapmalıyım,,hem de bir an önce. Bu seneki müfredatı öğrenip şimdiden yalayıp yutmalıyım konuları :/ Malum Hollanda gezisi var bu sene,,burs paramı ona yatırmaya kıyamıyorum hiç..Ama lisedeyken yurt dışına çıkmış olmak da epey avantajlı oluyormuş. Bilmiyorum.. O para ile bir sürü kitap alacakken bir geziye harcamaya gönlüm razı gelmiyor. Dedim ya ne yapacağım,hiç bilmiyorum...

---> blooddrunk

avatarin matematik calismaktan bunaldigini gosteriyor :)
kitaplarla yaslanmayi istemem ama yaslandim bile :)

gunlugunuz hayirli yolsun...sizde hosgeldiniz.

---> blooddrunk

yurtdisi gezisinin lisede ne gibi faydasi olabilir ki? tabiki ne gezisi oldugunada bagli galiba...

---> blooddrunk

avatarin matematik calismaktan bunaldigini gosteriyor :)
kitaplarla yaslanmayi istemem ama yaslandim bile :)

gunlugunuz hayirli yolsun...sizde hosgeldiniz.

Matematikten asla bıkmam :) O benim cankurtaranım gibi bir şey :)
Ve kitapsız bir gün de düşünemiyorum bile :) Bu arada teşekkür ederim,hoşbulduk

Yormamak mümkün mü? 10 yıl sonra kendimi en yüksek mertebede görmek istiyorum.Bu yolda dinlenmeyeceğim bile :)

yurtdisi gezisinin lisede ne gibi faydasi olabilir ki? tabiki ne gezisi oldugunada bagli galiba...

Şöyle açıklayayım,,ben ilerde dil okumak istiyorum. Üniversitede ya da başvuracağım işlerde benim yurtdışına çıkmış olmam,hele ki yabancı dilde bir sunum yapmak için yurtdışına çıkmış olmam bana büyük avantaj sağlayacaktır :)

işte buna katılıyorumm :)

hayırlı olsunn :)

Teşekkür ederimm :)

Bugün tam gaz başladım çalışmaya.Planlarımı buraya yazacağım ki unutmayayım. Bu sene ilk işim fkb'ye çalışma olacak hem de her gün. Özellikle biyolojimi 4 yapmalıyım. Edebiyat benim aşkım,zaten kendiliğinden yapabiliyorum. Dil ve anlatım da kolay,,bunları listeden çıkaralım. Matematik/geometri benim için çok çok kolay,zorlanmadan yapabilirim.Ancak fizik ve biyoloji benim için en büyük sıkıntı. Ezberim pek iyi değildir.Latince isimleri ve formülleri pek aklımda tutamam :/ Bir an önce bu sorunu çözmeliyim. Kimya ile aram çok iyi,belki de hocamızdan kaynaklanıyordur ha :) Almanca da benim için çocuk oyuncağı onun da bir sorun çıkartacağını sanmıyorum.Tarih benim tutkum zaten <3 ee geriye ne kaldı:baş belam coğrafya :/ Bu dönem TM sınıflarına gidip coğrafya dersi alayım bari.Ve kendime dil sınıfından arkadaş bulmam gerek ki bu seneki notları alayım,seneye orada okuyacağım ya,,eksiğim kalmasın. Sanırım yapmam gerekenler bu kadar. Zor bir sene olacak :)

Hayatın NeSi GuzeL :147:

Ben cevaplayayım;
Aç değiliz,istediklerinin en az %70i oluyor,sevenlerin vardır. En azından anne baban var.Buraya yazabiliyorsan hasta değilsin/sağlığın yerindedir.

Daha ne istersin ki :)

---> blooddrunk

Yeni bir gün,yeni umutlar...Desemde bunu kendime bile inandıramıyorum.Güne umutlu başlayamıyorum işte.16 senelik hayatımda arkadaş seçimlerim beni böyle karamsarlığa itti. Olayın iyi yönünden bakmak gerek,değil mi? Yalnızım,tamam.Ama kimse kalbime zarar verip hastalığımı tetiklemiyor.Gerçekten kalp hastası olmak çok kötü bir şey.Öyle dinlere inanmam,namaz kılmam,oruç tutmam.Ama Allah'ın varlığını her daim yanımda hissederim. Din,insanların elinde artık soytarı olmuş durumda.Her neyse konudan uzaklaşmayalım,buna da şükrediyorum,daha kötü bir hastalık olabilirdi. Her şeye rağmen yaşamak güzel be :)

---> blooddrunk

Benim bilgisayarın renk ayarları bozulmuş da nickimin renginin lacivert değil de pembe olduğunu gördümm olamazz o_O :(

---> blooddrunk

Yeni biriyle tanıştım bugün vayy be 2 ay sonunda yalnızlığımdan kurtardı beni.İyi bir insana benziyor.Hadi bakalım göreceğiz. Anneme Hollanda gezisini söyledim amaaan ne işin var oralarda dedi.Gitmek istiyorum,,parama kıyamıyorum.Kısacası ne yapacağım bilmiyorum :(

---> blooddrunk

Bazıları hala metal dinlediğime inanmıyor,acaba nasıl kanıtlarım :(

Banane ya inanmazlarsa inanmasınlar. Zaten inandıkları zaman satanist diyip duracaklar :/

---> blooddrunk

My Chemical Romance'in "Save Yourself,I'll Hold Them Back" şarkısını dinledikten sonra tek söyleyebildiğim koca bir OHA! oldu. Abi o neydi ya,bu adamlar mükemmel olmak zorunda mı ya? 2001 yılında çıkan" I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love" mükemmel bir şeydi.3 yıl sonra çıkardıkları Three Cheers for Sweet Revenge ise tam bir müzikal cenazeydi.Bunu Helena'nın klibine bakarak da anlayabiliriz. Bazıları hiç sevmemiş olsa da 2006da çıkan The Black Parade ile yılların onları nasıl da olgunlaştırdığı apaçık ortada. Albümün ilk şarkısı olan The End'in başlangıçındaki sözlere bir bakın : "hadi toplanın, bakın bu trajediye
silin makyajlarınızı, bu kadar umutsuz olacak ne var ki?
atın siyah elbiseleri, karışsın yığınlara
bir gün uyanıp aslında olduğunuz kişi olmadığınızı fark edersiniz
eğer aynaya bakarsanız ve gördüğünüz şeyden hoşlanmazsanız
işte o gün benim gibi olmanın neye benzediğini anlarsınız"

Sadece bu sözler için bile albüm dinlenmeye değer. Ki benim bu albümü sevmemin nedeni bambaşka... Hiç unutmam 6.sınıfa başlayacaktım,okullar açılmak üzereydi.Arkadaşım bana "Welcome to the Black Parade"in videosunu göndermiş ve izlememi istemişti.Ben de o zamanlar pop dinliyorum ya banane deyip geçiştirmiştim.Birkaç gün geçtiğinde merakıma yenildim ve videoyu izledim. Bittiğinde ise yanaklarım feci bir şekilde ıslanmıştı.O andaki duygularımı nasıl anlatırım bilmiyorum ama o yaşta o şarkı ve klibi beni o kadar etkiledi ki.Belki de The Black Parade'e ilgi duymamın sebebi budur.Ve bu günlerin üzerinden 4 sene geçti 4. albüm Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys 22 Kasım 2010da nihayet çıktı. İlk dikkatimi çeken grup üyelerinin ne kadar da değişmiş oldukları. Gerard'ın ve Mikey'nin yeni saçları mükemmeldi. Ama yine de içimde bir burukluk vardı. Bu Bob'sız ilk albümdü,seni özleyeceğiz Bob :( Yeni imajlarını,Party Poison'ı,Kobra Kid'i,Fun Ghoul'u,Jet Star'ı ve özellikler Dr.Death Defying'ı çok sevdim ben. Bu albümdeki dinlediğim her şarkı beni benden aldı.İnsan bu kadar mükemmel olabilir mi dedirtti bana.Özellikle "Sing" adındaki şarkıları o kadar içten söylenmiş ki,şarkıda da dediği gibi,aklımı kaçırasıya kadar söylemek istedim.Bu MCR ile geçen 5. senem ama bu yazıda bile onlara olan "aşk"ımı dile getiremedim.Sanki kelimeler yetersiz kalıyor bu konuda.İyi ki hayatımdasınız Gerard,Mikey,Frank ve Ray. Herkesin de dediği gibi ; MCR Saved My Life!

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri