beni nasıl bilirsiniz yeşil83

---> beni nasıl bilirsiniz yeşil83

Çok iyi bir insan olarak tahmin ediyorum. Gözlerinizin de yeşil olduğunu düşünüyorum.

Tsk ederim pekde iyi biri sayilmam :) damarima dokunulmadigi icin kotu olmami gerektiren bir durum olmuyor ama damarima dokunuldugundda gercektende gicik olabilirim olabiliyorum.
Gozlere gelince hayir yesil degil. Kahve rengi.

samimi canayakın seviyeli dost canlısı bitanemsin çok seviliyosun

bende seni cok seviyorum canim benim... gul guzelim benim :cy(19):

yüregi güzelim benim

d88654ede7hnk.jpg

cnm seni tanımıyorum ama çok paylaşmayı seven ve aktifliği seven biri gibi gözüküyorsun

nicki gibi yeşil birisin :) yani şu anlamda yeşil derken biraz sanki inatçılık var aynı zamanda duygusal ve bulunduğu ortama uyum sağlayabilen nadir bi kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum.

[MENTION=156354]Herodot[/MENTION] [MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] [MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] [MENTION=159020]Néppox[/MENTION]

seni nasıl mı bilirim?

Adamın dibidir candır kandır cacıktaki nane gibidir o olmadan tat vermez menemenin içindeki yumurta gibidir esprili nazik entellektüel elit ve daha aklıma gelmeyen bi sürü güzel şeydir daha ne diyim nan

seni nasıl mı bilirim?

Adamın dibidir candır kandır cacıktaki nane gibidir o olmadan tat vermez menemenin içindeki yumurta gibidir esprili nazik entellektüel elit ve daha aklıma gelmeyen bi sürü güzel şeydir daha ne diyim nan

Yorumuna bayildim :)
Cok tsk ederim. Canim benim bende seni cok seviyorum

[MENTION=156354]Herodot[/MENTION] [MENTION=156057]sevdaseli[/MENTION] [MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] [MENTION=159020]Néppox[/MENTION]

Ben sizi yanlis yere etiketlemissim :)

Kimler forumdan giderse uzulursin konusuna etiketleyecegime buraya etiketlemissim sizleri kusura bakmayin :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri