beni nasıl bilirsiniz yeşil83

---> beni nasıl bilirsiniz yeşil83

Birbirimize benziyoruz ne meslektasiz ikimizde terazi ikimizde nisanli :)forumun olgun ablasi mesajlarinizda gözlemledigim kadar oyle:)

Yorumun icin tsk ederim. Hayirli olsun. Yenimi nisanlandin?
Bende bir iki yorumuna denk geldim. Begenmistim yorumlarini.

Tesekur ederim .Ikimiz icinde hayirlisi olsun:) yaz'ın nisanlandim bende artik yurtdisinda yasiyacam bu nedenle .

Avusturya :)yurtdisinda yasayipta Tr de zor olmazmi ?

Zorluklari mutlaka olacak ama buraya alistigim gibi orayada alisirim sanirim.
Hayirlisi.
Sende umarim cabuk alisirsin. Yurt disina alismak daha zor. 13 yasimda gelmistim hollandaya 30 yasinda geri donecegim.

Umarim cabuk alisirsin. Benim arkadasim hollandadan avusturyaya gelin gitti :)

Zorluklari mutlaka olacak ama buraya alistigim gibi orayada alisirim sanirim.
Hayirlisi.
Sende umarim cabuk alisirsin. Yurt disina alismak daha zor. 13 yasimda gelmistim hollandaya 30 yasinda geri donecegim.

Umarim cabuk alisirsin. Benim arkadasim hollandadan avusturyaya gelin gitti :)

Himm tabi daha dil ogrencem nisanlim cok zor diyo aynen hayirlisi ins.su yonden dedim hani yurtdisinda calistiginda daha cok gelirin oluyor ben henuz herseyin basinda oldugum icin bu acidan benim icin cok iyi bir baslangic .Seni tanimak cok guzel cok sicakkanlisin

Himm tabi daha dil ogrencem nisanlim cok zor diyo aynen hayirlisi ins.su yonden dedim hani yurtdisinda calistiginda daha cok gelirin oluyor ben henuz herseyin basinda oldugum icin bu acidan benim icin cok iyi bir baslangic .Seni tanimak cok guzel cok sicakkanlisin

Tsk ederim. Sende oylesin. Umarim hersey gonlunce olur.
Esinin destegi cok onemli. Almanca ogreneceksin galiba.
Orda almanca konusuyorlar diye biliyorum.
Hersey gonlunce olsun.
Gelire bakarsak. Euroyu turk parasina cevirdiginde evet tr den cok kazaniyorsun ama deger olarak. Ornegin 1000 tl ile tr de nekadar gecinebiliyorsan 1000 euroyada okadar.
Yani 1000 euro avrupada 1000 tl degerinde.
Tabi bu parayi alip tr ye gittiginde 3000 tl ediyor.

Nezaman gideceksin? Islemler tamammi?

Tsk ederim. Sende oylesin. Umarim hersey gonlunce olur.
Esinin destegi cok onemli. Almanca ogreneceksin galiba.
Orda almanca konusuyorlar diye biliyorum.
Hersey gonlunce olsun.
Gelire bakarsak. Euroyu turk parasina cevirdiginde evet tr den cok kazaniyorsun ama deger olarak. Ornegin 1000 tl ile tr de nekadar gecinebiliyorsan 1000 euroyada okadar.
Yani 1000 euro avrupada 1000 tl degerinde.
Tabi bu parayi alip tr ye gittiginde 3000 tl ediyor.

Nezaman gideceksin? Islemler tamammi?

Evet Almanca ogrenecegim birde zor bir dilmis.Kursa giderim.islemlerimi yakinda yapacagim.tabi geldigi gibide gidiyor hayat her yerde zor orada kazandigim parayi Tr de yatirim yaparim boyle hayallerimiz var:)daire alip kiraya veririz :) kayinvalide yasiycagmz icn birikim yapacagiz evde var arabada var Seninde hersey gonlunce olsunn :)

Son düzenleme:

sizi daha yeni yeni tanıyorum foruma fazla girmediğimden (giremediğimden) olsa gerek.

ilk izlenimler müspet. sanırım etrafınız sizden pozitif enerji alıyordur.

Evet Almanca ogrenecegim birde zor bir dilmis.Kursa giderim.islemlerimi yakinda yapacagim.tabi geldigi gibide gidiyor hayat her yerde zor orada kazandigim parayi Tr de yatirim yaparim boyle hayallerimiz var:)daire alip kiraya veririz :) kayinvalide yasiycagmz icn birikim yapacagiz evde var arabada var Seninde hersey gonlunce olsunn :)

Sagol canim. Basarilar dilerim yeni hayatinda.

sizi daha yeni yeni tanıyorum foruma fazla girmediğimden (giremediğimden) olsa gerek.

ilk izlenimler müspet. sanırım etrafınız sizden pozitif enerji alıyordur.

Musbet ne demek bilmiyorum (turkce kitligi varda bende)
Diger cumleniz icin tsk ederim. Umarim oyledir ama positif oldugum kadar bir cok kisiyide kizdiriyorum (dur) sanirim.
Yorum icin tsk ederim

ama bi kaç ekleme yapabilirim
sevimli,sempatik ruh halinin aksine hep neşeli :love3:

Babamin saglik durumu yuzunden uzgunum...
Ama onun disinda bomba gibiyim. Iste babamin sagkik durumu buna golge dusurdu maalesef.
Multipl miyeloma hastasi olduğunu ogrendik ( bir cesit ilik kanseri, tam olmasada) kemoterapi filan gormesi gerekliymis :(
Buda bizo baya etkiledi. Daha yeni ogrendik tedavi surecibe gecilmedi. Tek istedigim babam aci cekmesin ve yatak omru gecirmesin.

Benim hakkimda dusuncelerim icin tsk ederim.

Babamin saglik durumu yuzunden uzgunum...
Ama onun disinda bomba gibiyim. Iste babamin sagkik durumu buna golge dusurdu maalesef.
Multipl miyeloma hastasi olduğunu ogrendik ( bir cesit ilik kanseri, tam olmasada) kemoterapi filan gormesi gerekliymis :(
Buda bizo baya etkiledi. Daha yeni ogrendik tedavi surecibe gecilmedi. Tek istedigim babam aci cekmesin ve yatak omru gecirmesin.

Benim hakkimda dusuncelerim icin tsk ederim.

baban için gerçekten üzüldüm ALLAHtan acil şifalar diliyorum

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri