beni nasıl bilirsiniz yeşil83

---> beni nasıl bilirsiniz yeşil83

Forum kuralları gereğince paylaşım yapan burada zaman geçiren gıybet yapmayan kendi halinde birisi

Bi zamanlar sözü vardı. :M

ben o sozumu hatirliyorum, hatta o sozu verdikten sonra bir kac cesit daha yaptim. gittim postaneye sordum, assagi yukari 5 kiloluk paket gonderirsem kac gunde gider dedim. 1 haftadan fazla zamanda gider dedi.
e canim benim 1 hafta icinde onlarin hepsi bayatlardi donmus olarak gondersem bile :(
yoksa kafama koymustum gonderecektim ne olrusa olsun.

ben o sozumu hatirliyorum, hatta o sozu verdikten sonra bir kac cesit daha yaptim. gittim postaneye sordum, assagi yukari 5 kiloluk paket gonderirsem kac gunde gider dedim. 1 haftadan fazla zamanda gider dedi.
e canim benim 1 hafta icinde onlarin hepsi bayatlardi donmus olarak gondersem bile :(
yoksa kafama koymustum gonderecektim ne olrusa olsun.

Şaka yapıyorum :) Zaten göndermen taraftarı değildim ben biliyosun. Düşünmen yeter :)

öncelikle forumda değer verdiğim insanlar arasındasın :R
seni fazlasıyla seviyorum ,her ne kadar bırakmış olsan da gazete çıkarmayı, benim tatlı gazetecimsin , dobrasın , bu özelliğine hayranlık duyuyorum , için dışın bir ,ağza gelen şeyi söyleyebilmek cesaret ister gerçekten , güler yüzlüsün , birine kırıldığında belli etmeden duramıyorsun , DF adeta ailen gibi , üzüntünü de sevincini de paylaşmadan duramıyorsun , içi kıpır kıpır deli dolu birisin :R seviyorum seni çok :R

öncelikle forumda değer verdiğim insanlar arasındasın :R
seni fazlasıyla seviyorum ,her ne kadar bırakmış olsan da gazete çıkarmayı, benim tatlı gazetecimsin , dobrasın , bu özelliğine hayranlık duyuyorum , için dışın bir ,ağza gelen şeyi söyleyebilmek cesaret ister gerçekten , güler yüzlüsün , birine kırıldığında belli etmeden duramıyorsun , DF adeta ailen gibi , üzüntünü de sevincini de paylaşmadan duramıyorsun , içi kıpır kıpır deli dolu birisin :R seviyorum seni çok :R

ben bile inan kendimi boyle ozetleyemezdim. cok sagol canim benim.
ya agzima gelen seyi soyluyor derken, cok fazla sinirlendigim anlar haric (ki ozaman bile kaba bile davranmam) kirmamaya dikkat ediyorum. sinirlendigimde belki kirdigim zamanlar oluyordur.
dusundugumu bir sekilde soylemezsem icim icimi yerim :) su konudada haklisin, kirildigimdada duramiyorum paylasmadan cunku ben ''tavsan daga kusmus dagin haberi yok'' konumunu sevmiyorum.
birisine kirginsam bunu soylemeyi tercih ediyorum, durduk yere tavir koymak bana anlamsiz geliyor. soyluyorum cunki istiyorum ki baskalarida bana soylesin kirildiginda. soylemezse bende bunun farkinda degilsem kendimi duzeltemem ki.

canim benim gercektende sen beni cok iyi taniyorsun :)
sende benim icin cok ozelsin.
burda bir cok kisiyi cok seviyorum ama ozel olan bir kac kisi var. sende ozel olanlardansin benim icin.

Saygı duyuyorum.
Boyle bır yerde ıcı dısı bır bı ınsan bulmak zordur cunku.
Gazete,gercekten guzel bır konuydu ve guzel oluyordu bence.
Neden cıkarmayı bıraktıgınızı tam olarak bılmıyorum ama sebep ne olursa olsun devam etmelıydınız bence ; en azından takıp edenlerınız emınım kı vardır. -bırı bendım.-
Her yerde boyledır ;
Bırkac abı,bırkac abla vardır her yerde ; duzenı saglarlar aslında farketmeden.
Sız de bunlardan bırısınız ; o ablalardan bırı.
Umarım hep burda kalırsınız,aynı ıctenlıkle devam edersınız yorumlarınıza.

Saygılar. : )

Saygı duyuyorum.
Boyle bır yerde ıcı dısı bır bı ınsan bulmak zordur cunku.
Gazete,gercekten guzel bır konuydu ve guzel oluyordu bence.
Neden cıkarmayı bıraktıgınızı tam olarak bılmıyorum ama sebep ne olursa olsun devam etmelıydınız bence ; en azından takıp edenlerınız emınım kı vardır. -bırı bendım.-
Her yerde boyledır ;
Bırkac abı,bırkac abla vardır her yerde ; duzenı saglarlar aslında farketmeden.
Sız de bunlardan bırısınız ; o ablalardan bırı.
Umarım hep burda kalırsınız,aynı ıctenlıkle devam edersınız yorumlarınıza.

Saygılar. : )

ya utandiriyorsunuz beni.
su bir gercek ki, reel hayatta acik olmadigim kadar internet ortaminda acik ve samimiyimdir. ben size yalan soylesem atiyorum adim yesil degil de kirmizi desem elime ne gececek ki? ben tanimayanlar icin adimin kirmizi yada yesil olmasi onlar icin fark etmeyecek. yani benim hakkimda olmayan birseyi oluyor mus gibi bilseler yada olan birseyi olmamis gibi bilseler onlar birsey kaybetmez ama ben kaybederim, ben, ben olmayi kaybederim samimiyeti ictenligi kaybederim.
fazla prensip sahibi biri olarak gorunmesemde gercektende bir cok prensiplerime sahibim.
bu arada yukarda yazdiklarimdan birsey anlamissindir umarim cumleler birbirine girdi galiba. ben ne dedim ya oldum :)
ben hic kendimi oyle toparlayici abla olarak gormedim. benim gozumde hep [MENTION=150695]'hayaL[/MENTION] toparlayici abla olarak oldu. onu gercektende cok seviyrum ve uzun zaman gormedigimde (2 gun filan) gozlerim ariyor. onsuz sanki ablasiz, annesiz kalmis ev gibi oluyor forum.
ve [MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] icinde ayni seyleri hissediyorum. [MENTION=150716]yigitbircan[/MENTION]da var tabi abilerden.

son olarak, burda sevilmedigimi hissedene kadar burdayim insaALLAH...
senin varliginda beni cok sevindiriyor. cok sagol.

Teşekkür ederim canım bende seni çok seviyorum biliyorsun zaten, sayılı kişiler arasındasın...güzel yüregin çok güzellikleri hakediyor umarım hepsine sahip olursun

Teşekkür ederim canım bende seni çok seviyorum biliyorsun zaten, sayılı kişiler arasındasın...güzel yüregin çok güzellikleri hakediyor umarım hepsine sahip olursun

Tsk ederim canim benim.
Umarim, herseyin hakkimizdan hayirlisi olsun.

226082_346141482139387_56762576_n.jpg

Son gittiğimde burdaydı hala burda forum sevdalısı gibi birşey

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri