beni nasıl bilirsiniz yeşil83

---> beni nasıl bilirsiniz yeşil83

nezaman kendimi kotu hissetsem ve iyi hissetmek istesem bu konuyu okuyorum bugun oldugu gibi :)

bugune kadar burda yorum yapanlara tsk ediyorum cunki kendileri farkinda degiller ama birnevi terapi gibi burasi...
kotu hissettigimde beni canlandiran kendimi iyi hissettiren bir sayfa...

nezaman kendimi kotu hissetsem ve iyi hissetmek istesem bu konuyu okuyorum bugun oldugu gibi :)

bugune kadar burda yorum yapanlara tsk ediyorum cunki kendileri farkinda degiller ama birnevi terapi gibi burasi...
kotu hissettigimde beni canlandiran kendimi iyi hissettiren bir sayfa...

Kendini kötü hissetme:))
Aslolan yüreğin..Ondaki özü kaybetmedikçe hiçbir şey seni yıkamaz..Umut baki olsun:106:

tsk ederim :)
yoktu paparizi bir halim. aslnda birsey itiraf edeyimmi olaylara en cok fransiz kalan benim ama atiyrum iste. :)

[MENTION=152585]_JOK3R_[/MENTION]
insan iki kelime karalar suraya :)

Seni anlatmaya kelimeler bulamıyorum o yüzden yazmamışım sanırım :p

sagol canim benim, bukadarcik mi? :)
sen bana dargin misin?

Hayır tabikide :) bu kadarcık değil o sadece genelleme yaptım bütün düşüncelerimin içinden seni sevdiğimi zaten bilirsin kendime yakın hissettiğim üyelerdensin seni önemsediğim için kırılsam sana yazarım ;)

forumun neşe kaynağı, sevgi pıtırcığı, forumda beni en çok güldüren, en sevdiğim üyesin :)

Hayır tabikide :) bu kadarcık değil o sadece genelleme yaptım bütün düşüncelerimin içinden seni sevdiğimi zaten bilirsin kendime yakın hissettiğim üyelerdensin seni önemsediğim için kırılsam sana yazarım ;)

canim benim :106: inan sende benim icin degerlisin

forumun neşe kaynağı, sevgi pıtırcığı, forumda beni en çok güldüren, en sevdiğim üyesin :)

bak boyle dusundugunu bilmyordum benim hakkimda :) duyduguma sevindim.
seni guldurudugumude bilmiyordum. sevdigini az cok tahmin ediyordum ama en sevdigini bilmiyordum :)

yorumun icin tsk ederim. :106:

yorum yapan ellerinize saglik. hepinizi seviyorum.

Çok seviyorum seni.
Beni eskisi kadar sevmeyen canım arkadaşımsın. :)
Foruma katkı sağlayan, aktif olmasında büyük rol oynayan, forumu canlı tutan kişilerdensin.

[MENTION=153273]Amor[/MENTION],yazmistim ama gitmemis yazdigim. bend seni seviyorum bundan suphen olmasin :105::106:
tekrar hosgeldin amor olarak cok sevindimde biraz sok etkisi oldu bende kusuruma bakma artik.seviyorum seni icin ferah olsun canim :)

[MENTION=153273]Amor[/MENTION],yazmistim ama gitmemis yazdigim. bend seni seviyorum bundan suphen olmasin :105::106:
tekrar hosgeldin amor olarak cok sevindimde biraz sok etkisi oldu bende kusuruma bakma artik.seviyorum seni icin ferah olsun canim :)

Varlığın yeter. :) Eksik olma. :)

Açık sözlü, düşüncelerini güzel ortaya döken, ağırbaşlı, nerde ne yapması gerektiğini ve ne konuşması gerektiğini bilen biri olarak düşünüyorum dışardan izlenimlerimle :)

Açık sözlü, düşüncelerini güzel ortaya döken, ağırbaşlı, nerde ne yapması gerektiğini ve ne konuşması gerektiğini bilen biri olarak düşünüyorum dışardan izlenimlerimle :)

disardan boyle gorunuyorsam ne mutlu bana. bi dusuncelerini bilmek beni cok mutlu etti.
agresif bir oldugumu dusunduklerini dusunuyordum bazi hassas oldugum konularda sakin olamadigim icin.
mutlu oldum sagol :106:

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri