beni nasıl bilirsiniz yeşil83

---> beni nasıl bilirsiniz yeşil83

Samimi
içten
paylaşımcı
takip ve iletilerini takdir ettigim...
arkadaşlık teklif yapıp kabul etme inceligi gösterip porifilimdeki arkadaşlarım dan
biri olarak bilirim..
selametle kal..
yüzün hep gülsün..güneş umutlarınla ümitlerinle dogsun...
selam dua ile..Allah'a emenet ol..

Samimi
içten
paylaşımcı
takip ve iletilerini takdir ettigim...
arkadaşlık teklif yapıp kabul etme inceligi gösterip porifilimdeki arkadaşlarım dan
biri olarak bilirim..
selametle kal..
yüzün hep gülsün..güneş umutlarınla ümitlerinle dogsun...
selam dua ile..Allah'a emenet ol..

ALLAH razi olsun... cok incesin.
forum gercektende cok uyeli ve aktif oldugu icin bir cok uyelerin (eski uyeler olmasina ragmen) daha yeni yeni yorumlari ve nikleri goruyorum.
nikini beni eklediginde gordum ama yorumlarinla pek karsilasma sansim olmadi daha ve buraya yorum yapmana cok sevindim.

seninde hem bu hem obur dunyada yuzun herzaman gulsun. Sende ALLAH' a emanet ol.

sevgilerimle...

Olgun, düşünceli, Saygılı, Temiz kalpli
Şu an için bunları düşünüyorum senin hakkında İlerleryen günler ne getirir bilemem :R

olgun, dusunceli vs. neyse olabilirde
temiz kalpli oldugumdan supheliyim iste, benim bakis acima gore temiz kalplilik iman ile olur (hasa imansizim demiyorum elbet) sadece ALLAH'a layik kul olmadigimi dusunuyorum.

neyse...
yorumun icin cok tesekkur ederim.

Kötü düşünmüyorsan Bana göre temiz kalplisin.
Buda benim düşüncem Rica Ederim :R

bunu duymak guzeldi iste sevgiye doyumsuz biri olarak. tsk

Birkaç Gündür Takip Ettiğim/Gördüğüm Kadarıyla Sevgi Dolu Birisi Olduğunu Rahatlıkla Söyleyebilirim. :)

Herkese Karşı Olumlu Yaklaşıyor Ve Cana Yakın Davranıyorsun, Son Derece Doğal Ve Samimi Olduğun Her Halinden Belli.. Temiz Bir Kalbin Olduğunu Görebiliyorum :) Sevilmeye Layık Bir Kişisin ;)..

Mutluluk Ve Hayatın Güzellikleri Hiçbir Zaman Yakanı Bırakmasın Yeşil Abla :)

ne diyecegimi sasirdim ben...
genelde kendimi iyi ifade ettigimi dusunurum ama bazen boyle (duygusallik coktugunde suan oldugu gibi) tikanip kaliyorum.

amin ALALH razi olsun reis kardesim. cok sagol.. bilmukabele.

yitirilen kardesim, senin yorumlarini surekli takip ediyorum. cok olgun biri olarak geliyorsun bana... cok sagol yorumun icin..

reis kardesim uzun yorum yapman beni cok memnun etti. sagolasin.

hepiniz cok sagolun.

google'dan turk forum siteleri yazdim ilk karsima cikan site burasi oldu ve buraya uye oldum google amca sagolsun. iyiki buraya yonlendirmis

Ne Demek Ben Olanları Ve Gördüklerimi Söyledim Abla :) Allah Hepimizden Razı Olsun.. Senin Aramızda Olmandan Bizde Son Derece Memnun Ve Çok Mutluyuz. :) İyiki Varsın Ve İyiki Bizimlesin..

sagolasin... oyle olduguna eminim kardesim...

neyse ben daha fazla duygusal moduna girmeyeyim yoksa cesmeyi durduramam :)

kendimi nezaman kotu yanliz hissetsem kendimi iyi hissettirecek yorumlari okurum hep... birnevi kendi kendime terapi uygularim...

benim kendimi en iyi hissettirecek yazilarin burda oldugunu bildigimden bu konuyu bulup okudum ve kendimi iyi hissettirdi.

hepinize tekrar tekrar tsk ediyorum.

Konulara yaptığın yorumları takip ediyorum.. Ağırbaşlı ve ciddi bir arkadaşımızsın..
Hanımefendi bilirim... Daha da tanımak dileğiyle :)

daha bende tanımıyoruz sizi ama , yorumlara bakılırsa çok iyi birisiniz , zamanla tanışırız zaten :)

DeğerLi üyeLerimizdensinnn ;)
SaygıLıı hoşgörüLüü ve sevecensn..
SeviLiyorsunn :R

sennn cok ıyısıınn yaaA :)) forumdakıı yorumlarınıı dıkkate takıp ettıgım kısılerdensın :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri