beni nasıl bilirsiniz yeşil83

---> beni nasıl bilirsiniz yeşil83

sagol. yorumlari okuyunca, bukadar cok takip edildigimi dusunmuyordum acikcasi.
bunu okumak sevindirdi beni, son gunlerde agres gibi gorundumn galiba ki ben agresifim biriyim galiba :(

neyse normale dondum :)

sagol lakovic (stinko)idi degil mi?
normalde inan tanimazdim ama unspoken ve seni takip ettigimden niklerinizin degisiklikleri aklimda kalmis :)
balik hafizalayim biraz :)

cok sagol yazdigin yorumdan dolayi.

Tutucu ve görüşlerine kararlı olarak bilirim :)

evet stınko :) bak unuttmamıssın balık hafızalımı cık cık oyle deme :) neyseee sayfanıı mesgul etmıyım :D

aklıbaşında olgun birisin aktifsin bi hayli...tanıdıgım için memnunum

tsk ederim hayal, bende seni tanidigima memnunum...

insan senin gibi olgun kisiler olsun istiyor surekli forumlarda...

Büyüğümüssün Saygı duydugumuzsun xD
Nerde ne konusucagını bilen insanlarla 'saglıklı' iletişim kurabılme yetenegine sahıp ki bu yetenek su yuzyıl ıceresınde pek kımsede yok ve cana yakın bi insansın daha nedenır ki yanı xD

kişilik sahibi,ağırbaşlı,her sözü yerli yerine oturtan,kendine has fikirlerini kendine has şekilde belirten ki bu benim en sevdiğim yanı oluyo:R böyle bilirim seni şimdilik işte:Ü

tanıdıkça yine gelirimxD

baski 34 duygulandirdin beni, ama bazen yorumlarda cok sinirlendigimde oluyor :( ama sinirleniyorsam gercektende sinir olmussum demektir :)

sagol canim kardesim yorumun icin

baski 34 duygulandirdin beni, ama bazen yorumlarda cok sinirlendigimde oluyor :( ama sinirleniyorsam gercektende sinir olmussum demektir :)

sagol canim kardesim yorumun icin

Nedemek xD Evet Bazen ınsan sınırlenebılıyo Ama Hiç O tür seni sinirlendirebileceğini düşündüğün tartısmalara girme Tabiri Caiz ise Salla Gitsiin xD

kişilik sahibi,ağırbaşlı,her sözü yerli yerine oturtan,kendine has fikirlerini kendine has şekilde belirten ki bu benim en sevdiğim yanı oluyo:R böyle bilirim seni şimdilik işte:Ü

tanıdıkça yine gelirimxD

canim, bu yorumunu ben yazarken yazmis olmalisinki gormemissim kusura bakma lutfen. Benim hakkimdaki dusuncelerin beni cok memnun etti ve sevindirdi canim kardesim.
tekrar beklerim, surekli beklerim canim :) :106:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri