Beni Nasıl Bilirsiniz? "Buğu''

---> Beni Nasıl Bilirsiniz? "Puurple''

ben sadece bu kızdan korkuyorum. cadılıkta sınır tanımayan, ama bi o kadarda sevimli olan yani kısacası sevimli cadı diyebilirim kızmassa tabi

ben sadece bu kızdan korkuyorum. cadılıkta sınır tanımayan, ama bi o kadarda sevimli olan yani kısacası sevimli cadı diyebilirim kızmassa tabi

Yok ya ne kızması. Benim öyle olmamın tek nedeni erkek arkadaşım. Kendisi forum ortamında erkeklerle samimi olmamı istemiyor. Mesafeli olmalısın diyor. Yeteri kadar mesafeli olduğumu düşünüyorum ama o ne yapıp sinirleniyor. O yüzden arda bi ters davranıyorum ki affola. :)
Sevimli cadı da iyi oldu ama yaşlanan birine cadı olmadı sanki. xD Çok yazdım. Sağ olasın dediklerin için. :)

oda haklıdır kendince.. cadı benim bildiğim yaşlı olur zaten :p

avatarında yüzün kapalı olması buna mı bağlı diye düşünmek istemiyorum :)

tanışıklığımız baya uzun süredri var :)
o çok iyi bi dost herkesin sahip olmak isteyecegii..
onu çok ama çok kocaamn çok seviyorum :)

tanışıklığımız baya uzun süredri var :)
o çok iyi bi dost herkesin sahip olmak isteyecegii..
onu çok ama çok kocaamn çok seviyorum :)

Oyyy bi tanem benimm o güzel yüreğine sağlık :eda: Ben de seni koccamaaaan seviyorumm :love3:

okuduklarım kadarıyla laf altında kalmayan gerektiğinde taşı gediğine oturtan biri gibi geldi bana :1043_m29_1:

okuduklarım kadarıyla laf altında kalmayan gerektiğinde taşı gediğine oturtan biri gibi geldi bana :1043_m29_1:

İnsanların kalplerini kırmak istemem ama bazen ters davranabiliyorum bu da benim kusurum olsun madem :) Normalde insanlarla iyi anlaşmak isteyen biriyim. Bir iki denk gelmiş olabilirsin o duruma ama genelde öyle değilim işte xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri