Baris Akarsu YorumLarınızı Yapın Tazİye Sayfasi ZiyaretCi defTeri ..

Spy

Kayıtlı Üye
baris_akarsu_vefat.jpg

Arkadaslar YuzBinLerin Sevdigi Bir Sanatci Vefat Etmistir...

Baris Akarsu Adina Bir Gazete Tazİye Sayfasi Acmistir Gazete Bunlari Derleyerek Ailesine Werececktir Bende Dusundum Eger Buraya Yaazarsak Bende Burdan Gazeteye Kisi Imzali Ve Forum Mun Adini Gazeteye Yazarim Boylece Daha Buyuk Bir Kitle Baris Akarsu Adina Taziyelerini Bildirmis Oluruz

Lutfen Herkez Dusuncelerını DuyguLarını Barışa Soylemek Istedıklerınız Yazsın .. emın Olun oda Bunları Goruyor oLucakTır ..

İlk Tazİye

Bir Yarisma Programinda Barisin Okudugu Sessiz Gemi Sarkisi Sonucu Armagan Caglayan Sen Unutulmazsin Deemisti.
O Gune Kadar Soyledigi Tek Iyi Kelimedir Armagan Caglayanin

Ileriyi Gordu Armagan Turkiye Sevdi Barisi YÜzbİnlerce KİŞİ Ardindan Agit Yakti Yasini Tuttu.

Bİr DÜŞÜnÜr BÜyÜk Insanlar Cabuk Olurler Ama Uzulmeyin Onlar Gercege Kavusur Demistir Dogruda Soylemistir
Baris Manco ...kemal Sunal Gb Bu Yolu Hayatini Vermis Insanlar Genc Yasda Hakkin Rahmetine Kavusttular Baris Da Bunlardan Biriydi

Aİle Sine Ve Sevenlerine Bassagligi Diler Acilarina Ortak Oldugumu Soylerim

Allahin Gucune Gitmesin Ama Bu Ölüm Cok Erken Oldu :( Cok Seviyodum Herseye Ragmen Kalkıcak Die Umut Bekliyodum...Bu Ölüm Ve Siiyahlar Hic Yakısmadi Baris Abimize Rock Muziginin Yeni Babasi Oldu Önce Ailesinin Sonra da Hepimizin Basi Sağolsun...Mekanı Cennet Topragi Bol Olsun....Seni Unutmuycaz Baris Akarsu:(

KalbimizdeSin barıs AkarSu

SevgiLi Barıs .. ..

ÖnCeLikLe sunu soyLemek ıstıyoruM Sen bır yıLdızdın ve Herzamanda YıLdızsız oyLe kaLacakSın .. Şu camıada unLu oLarak 3 kişiNin öLumu benı Cok üzdü BunLardan bride SenSin ..

Sana Ölumu Yakıstıramıyorum ...

Ama Yuce Allah senı bızDen cok sevmıs Ki senı yanına aLdı sunu soyLemek ıstıyorumKi sen gonulLere taht kurdun senı asLa unutmuyacagız Herzaman KalbimizdeSın ve oyLe kalaCaksın . ..

senı cok seven öZkAn .. .

arkadaslar talihsiz bir kaza yüzünden cen karacanın weliahtı olan barıs akarsuyu dün gece kaybettik.biliorum herkesin acısı cok büyük ama zaten hep büyük yetenekler yasama erken weda etmişlerdir.emin olalım ki o büyük sahsiyet öteki tarafta mutlu.burdan ailesine sabır ve bassaglı dileklerimizi iletiriz.o bizimle yasıyacak.

yazıklar olsun bize

Benim BARIŞ AKARSU en beğendiğim sanatçıydı ama kız arkadaşının yaptığı hız onu türkiyenin elinden aldı yazıklar olsun kahpe kader

1 HAFTADIR İÇİMİZ KAN AGLIYORR ..
AİLELERİMİZ SAHSEN TANIŞIYODU ..
ZONGULDAK RÜZGARLI MEŞE MAHALLESİNDEN TANIDIGIMDII..
GERCEKTENN YOKSULLUGUN İÇİNDEN GELEN ARKADAŞIM ABİMMMM...

BARIŞ
Seni ÇoKKK ÖZLÜCEZ ....
ALLAH RAHMET EYLESİN

çOK pARA aŞIRI eĞLENCE

Arkadaşlar Öncelikle Şunu Belirtmeliyim Barış Akarsu'ya İnsan Olduğu İçin Ve erken yaşta Öldüğü için Üzüldüm, Yani Oyuncu Olması Müzik yapması Sanatçı Yönünü beğeniyordum açıkçası Bir anda gelen Şöhret Geçmiş Yıllarda da Birçok Gencimizi Harcamıştır, Bunlar hepimize Örnek olmalı Diye Düşünüyorum,bence Barış Akarsu

Hızlı Yaşadı Genç Öldü

ısteyen olursa suskun_efsane yazısını sılıp paıntle duvar kagıdı olarak kullanabılır.. ALLAH rahmet elesın ben hıc tanımıyordum olumunden sonra duydum ne dıyıyım ALLAh gerıde kalanlara uzun omurller versın (amin)...

Albümü olan olmayan hemen hemen tüm sanatçılardan çok daha cana yakın ve yüreğini ortaya koyarak birşeyler yapan, ünlü olunca magazine konu olmayarak aslında herkese kendini ispat eden müzikalitesi üstünde tartışma yapamayacağımız, ne yaparsa yapsın takdire değer,
sahte halkın yanındayım mesajları vermeyen, bence bir daha yeri dolmayacak bir sanatçıyı kaybettik...

Nur içinde yat...barışşş 1000 lerce kez keşke çekmek geliyo içimden...:(

Son düzenleme:
ewt arkadaslar buraya kadar yazılanları attım ty ederım ama daha dewam etmekde...

Milyonca laflaar yetmezki onu anlatmaya Ben vefat ettiğini öğrenince gerçekten inanınki çok çok üzüldüm ama Allah'tan gelene itirazımız yok AİLESİNE MİLYONLARCA DEFA SABIR DİLİYORUM O Türkiyede en çok sevdiğim şarkıcı idi

Sevgili Barış Abi :

Öncelikle Ölmene Çok Üzüldüğümü Söylemek İsterim Ben Şarkı Dinlemezdim
Ama Bunu Bana Sen Alıştırdın O Sesinle Seni İlk Dinlediğimde İçimde Bişiyler Oluştu Ve İşte Bu Dedim Senin En Büyük Hayranlarındandım Ve Öyle Kalıcağım Star da Çıkan Dizinide Her Zaman İzliordum Ve Hiç Kaçırmıyordum Sen Aslında Sen Ölünce Ben Şok Oldum. Barış Abim Atlatır Diyordum. O Benden Çok Yaşar Diyordum Ama Olmadı Allah Yerini Cennet Etsin. Annene ve Babana Sabır Versin. Kalbim Aradan Yıllar Geçsede Her Zaman Seninle Olacak

En Büyük Hayranın:

Berat Yağcıoğlu.

Albümü olan olmayan hemen hemen tüm sanatçılardan çok daha cana yakın ve yüreğini ortaya koyarak birşeyler yapan, ünlü olunca magazine konu olmayarak aslında herkese kendini ispat eden müzikalitesi üstünde tartışma yapamayacağımız, ne yaparsa yapsın takdire değer,
sahte halkın yanındayım mesajları vermeyen, bence bir daha yeri dolmayacak bir sanatçıyı kaybettik...

Nur içinde yat...barışşş 1000 lerce kez keşke çekmek geliyo içimden...:(

helal be aynı gorusteyım mutis bir insani mutis bir genci kaybettik o insanlara her dilden hitap eden harika bir insandı allah rahmet eylesin nur icinde yatsın..:(

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri