Baris Akarsu YorumLarınızı Yapın Tazİye Sayfasi ZiyaretCi defTeri ..

genc yasta oldu yazık oldu ama bi sarkıcı oldu die herkes yas tutuyo doguda hergün sehit werioruz onlar için kimse yas tutmuyo beyler biraz bunu dusunun

ÖLEn Bütün Herkesin Doguda Batıda sanatçı farketmes sonuçta herkes insan

Ölenlerin Hepsinin Ailelerine başsağlığı diliyorum.Hepinizin Başı saolsun..!

Ama Şunu Unutmuyalımki ELbet birgün Hepimiz Ölcez..!Ölmüşle Olmuşa çare bulunmaz :(

ÖLEn Bütün Herkesin Doguda Batıda sanatçı farketmes sonuçta herkes insan

Ölenlerin Hepsinin Ailelerine başsağlığı diliyorum.Hepinizin Başı saolsun..!

Ama Şunu Unutmuyalımki ELbet birgün Hepimiz Ölcez..!Ölmüşle Olmuşa çare bulunmaz :(

hepsi aynımı?onlar sehit araba kazasında dseil bu vatanı korumak için ölüolar

biz burda evlerimizde rahat uyuyabiliosak onların sayesinde brz duyarlı olalaım

onunla aynı soyadını paylasıyorum ( benimda soyadım akarsu) barıs cok güzel söylerdi onu cok severdim hala unutmadım

ben bide kendisinden öte dizinin mahvolmasına üzüldüm giti güzelim dizi Allah rahmet eylesin

Allah rahmet eylesin Mekanın cennet olsun abicim sen ölmedin kalbimizde yaşıyorsun RockStarım...!!!

baris_akarsu_vefat.jpg

Arkadaslar YuzBinLerin Sevdigi Bir Sanatci Vefat Etmistir...

Baris Akarsu Adina Bir Gazete Tazİye Sayfasi Acmistir Gazete Bunlari Derleyerek Ailesine Werececktir Bende Dusundum Eger Buraya Yaazarsak Bende Burdan Gazeteye Kisi Imzali Ve Forum Mun Adini Gazeteye Yazarim Boylece Daha Buyuk Bir Kitle Baris Akarsu Adina Taziyelerini Bildirmis Oluruz

Lutfen Herkez Dusuncelerını DuyguLarını Barışa Soylemek Istedıklerınız Yazsın .. emın Olun oda Bunları Goruyor oLucakTır ..

CANM ABİM ALLAH MEKANINI CENNET EYLESİN SENİ ÇOK SEVİORUM BU FORUMDA BENİ BAZI TANIYANLAR BİLİR NİCKİMDEDE BARİS_BASAK= BASAK BNM ADIM
BARIŞTA SENİN ADIN ABİCİM SENİ UNUTMAYACAĞIZ SONSUZA DEK...

ßaRış AKARSU en büüK ßeşiktaşLı RockCı Oydu xD Cok zoR onun öLdüğüne inanmaK sanKi haLa yaşıo qibi qeLiyor ßana o kdr Tuhaf bi duyguKi anLatamam Yani :( ßarış AKARSU heb bisimLe oLmaya devam edcieK öLmedi 'o' hp soL Ynımda duRuoR xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri