Baris Akarsu YorumLarınızı Yapın Tazİye Sayfasi ZiyaretCi defTeri ..

Hayatta en sevmediğim şey bir insanın kendisinin yapmadığı birşey yüzünden hayatını kaybetmesidir.Birçok tanıdığıma olduğu gibi...
Burdan Barış Akarsunun sevenlerine ve ailesine baş sağlığı diliyorum.
Ama yinede şunuda unutmamak lazım doğuda hergün onlarca Barış ölüyor.....:19:

Yasamak Sorun olmus qıdıceqımız yer karatoprak ailesine ve yakınlarına allah sabır wersın Yalancı Yarımde quzel oynuordu ne yapalım allah rahmet eylesın...
Senı SEvıoruz...

Televizyondan takip ettik dakika dakika durumunu cok dua ettik kalkması için ama olmadı allah sevdiğini yanına çabuk alırmış,türkiye barıştan başka kimseye böyle ağlamaz.

allah rahmet eğlesin,mekanı cennet olsun,allah ailesine sabır versin çok genç yaşta gitti hepimizin başı saolsun

ben ılk kez olum haberını aldıgımda pasako da uruk blade partysındeydım we partyce yas tuttuk eslanttı turladık arkdaslar gercekten cok uzgunuz ya offffffff offfffffffffffff oldu ama genc yasda oldu oldumu barıs oldumu amasra

seni çok özleyeceğiz

bu kadar güzel ruhlu ve başarılı bir insanı bu kadar erken kaybetmek çok acı
:147:

herkez belkı onu oldu biliyo ama bence o olmedı kalbimizde yasıyo
olmesıne herkez gıbı bende uzuldum ailesine saygılarımı sunuyoprum..

Önce HÜzÜn İle Sİzden BaŞ SaĞliĞi Dİlerİm.. BÖyle Memlekete Yaziklar Olsun Sankİ Ne Teknolojİ Var Ne De Bİlİm Yollari GenİŞletİp Tabelalar Yapicaklarina AfİŞler Asilmiyior. Ve Ehlİyetlerİ Rast Gele Verİyorlar Yanİ Bu Ülke SaĞdece Para Demek DeĞİldİr

amasra sahılı barısla tanıstı sonra ereglıde bızlerle tanıstı.gecelerımız onun la superdı onunla un utulmaz oldu gecelerımız.sonra ıstanbul aldı onu bızden.ama barıs hep memleketındeydı amsradaydı ereglıdeydı.sohret oldu ama halaa ereglıdekı arkadaslarıyla gezıyodu onlarla arkadaslıgını devam ettırıyodu.oyle bı ınsan dıkı geldıgı yerı unutmamıstı sohret onu degıstırmemıstı.yakısıklılıgıyla,karızmasıyla,sevecenlıgıyle,ınsanlara yardımıyla,sıcak kanlılıgıyla onemlısı ınsanlıgıyla, oyle cok sey ogrettıkı bıze hayatımda tanıdıgım en muhtesem ınsandı.olumu ona yakıstıramadım ben.ınanmıyom da nasıl olur dıyom.bazen ıcımden o olmamalıydı dıyom.cok erken oldu cokk.onu tanıyan tanımayan mılyonlarca ınsan onu nasıl bır muhtesem ınsan oldugunu ogrendı.bıze oyle bı mıras bıraktıkı kdz.ereglı her nereye gıtsem barısın sarkıları herzaman her yerde.barısı her zaman ereglıler olarak yasatacaz.senı unutmayacagız BARIŞ AKARSU.tum turkıyenın bası sag olsun.aılesıne ve sevenlerınıne sabırlar dılegıyle.senı sevıyoruz BARIŞ AKARSU.

o insan sadece tv den gördüğüm kdrınca mütevazi bi insandı çok güzel şarkı söylüyod du gerçekten rock müziği aslında pek sevmem ama o sevdirdi gerçekten allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun hakkım varsa helal olsun:(

Güzel Bir insan İcin Güzel SeyLer SöyLemek İsterdim Ama İcimde Hic Güzellik Kalmadı Allah RAhmet Eylesin Mekani Cennet oLsun diyorum :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri