Aşkımızı İtiraf Ediyoruz.. Hadi Buyurun Arkadaşlar !

---> Askimizi itiraf ediyoruz...hade buyurun arkdslar...!

itiraf ediyorum kendime aşığım :p

ondanda acayip hoşlanıyorum :cool:

Aşığımm...!!
kalp.gif
``O``nu CanımDan Çok Sewiyorum... !! :67:

aşkm bitanem bonusum:) seni çok sewiyoruumm seni çok özllediim:) ama adını soleemedim gene beni affet nerde dicem adını nazr değmesn çalarlar sonra...korkarım

Vahap... Seni seviyorum.. Sana aşığım.. Tıpkı hayale aşık olur gibi..

eskişehirspor aşkıma engeL oLacaksan sevgiLim kusura bakma sanada gider... Selam arkdaşlar ben yasin yaşım 19 falan filan işte:D

2 yıl sora yenıden asık oldum.beni cok mutlu edıosun saol canım.senı sevıyorum??<3

Bütün dertlerimi unntturacak insan!
Öyle büyüksün ki içimde.Karşı koyamıyorum sana.Benliğime işlemişsin inceden inceye.Hoşnutsuzluk yok bu ifadelerde;bilakis memnunum,bende benimle yaşamandan.Aksine yokluğun acıtır canımı.İster alılşkanlık de,ister mecburiyet.Nasıl istersen öyle algıla...
Kendime bir söz verdim. Senş hayatımdan hiç bir zaman çıkarmayacağım.Derin düşündüğümde asıl amaç yani yaşantımızın asıl amacı mutluluk değil mi?
Eee?Seninle mutluysam ve hep mutlu olacağıma inanıyorsam ,her şey bir yana;kendim için bu sözü tutmayayım?
Mantık ve duygular her zaman aynı şeyi söylemez.Hem içim hem de mantığım seni istiyor.
Bir ödül gibisin ömrüme.Seni kazanmak için çok ama çok uğraştım.Gün geldi kuruntuya da düştüm ama hiç bir zaman pes etmedim.Rest de çektim,kavga da ettim ama hiç birinde art niyet olmaksızın yaptım herşeyi,SENİN İÇİN,SENİ KAYBETMEMEK İÇİN...İncim Seni Seviyorum ve yıne haykırıyorum . .. .

:) senin kadar güzel şeyler yazamıyorum ama biliyosun seni ne kadar çok sevdiğimi
diyecek kelime bulamıyorum zaten ne yzsamda yetersiz kalır .
iyiki varsın hep yanımda ol

seni tüm kalbimle seviyorum..♥

semih^mm♥♥♥

bir zamanLar aşıktım ama arTık değiLim ama ßn qeneLLikLe okuLLar açıLdıqında aşık oLuorum :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri