Aşkımızı İtiraf Ediyoruz.. Hadi Buyurun Arkadaşlar !

---> Askimizi itiraf ediyoruz...hade buyurun arkdslar...!

kuccukken danıele aşıktım ama benı çinli kızla aldattığından beri emiliano kıerounbsotuyo takılıyorum:D

ediz duymasın :)

Cem seni çooooookk seviyorumm.Anladım ki sensiz olmicak olmuyoda.Seni çoookk özledim..

O duyamicak ama olsun :D:D

Bundan 5 yıl önce :) okulda öyle tanışmıştık.. Aradan 2 yıl geçmişti tanışmamızın, ve ben her zamanki gibi bunalmış teras katta otuyordum komşumuzdu artık :) onunda canı sıkılmış olacakki yan binanın teras katındaydı,binalar bizim buralarda birbirne o kadar yakındır kii.. oda bunu kullanarak yanıma gelmişti.. konuşmuştuk.. hava karanlık ve yıldızlar ışıl ışıl parlıyordu.. :) moralim öyle iyiydiki onun yanında.. seni seviyorum dedi !! işte o anda başladı.. sabah ezanına kadar yanyana yıldızları izledik.. sonra sesizce evlerimize çekildik.. kalbim öyle hızlı çarpıyorduki.. çok güzel günler yaşadık.. Gün geldi.. o gitti !! mesefeler yerleşti yüregimize,bu küçük bedenlere bu mesefe birkaç yüz beden büyüktü.. dayanamıyorduk.. İkimizde birbirimizin ilk aşkıydık.. Unutalım dedik bir ara.. olmadı yapamadık.. deliler gibi özlüyoruz birbirimizi.. Şuan ikimizde 17 yaşındayız.. ve hala birbirimize deliler gibi aşıgız.. :) Seni çok seviyorum okyanus gözlüm... çoooookk...

Seviyorum

Seni Ölümüne Kadar

Aşkımız Sürecek

Mahşere

Kadar

İnciM

Hayatım ondan oncesı ve ondan sonrası diye ikiye ayrıLıor .

^^ aşk nedensiz sevmekmiş dediğim tek insan [/COLOR] ^^

seni seviyorumm _ _ _ _
hahaha

hiç aşık olmadım ve gelecekte de aşık olmam çok zor

Muradıma aşığım... ama.. alışmaya çalışmak diye bir şey yok alışmak zorundayım..unutmak zorundayım..

Foruma geldiğim ilk günden beri RaPizM^^e aşığım itiraf ediyorum ...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri