Aşkımızı İtiraf Ediyoruz.. Hadi Buyurun Arkadaşlar !

---> Askimizi itiraf ediyoruz...hade buyurun arkdslar...!

aşığım O na delicesine ama bi hata yaptım terkettim onu daha da dönmüyor bana :(

:( :(
ya 3 ay falan çıktım herşey güzel gidiyordu ama aşk denen şeyi tattırmadı soradan bi ilişliydi bigün bi yanlış yaptı zaten sıkılmaya başlamıştım ayrılalım dedim ona ayrıldık bana dedi ki inşallah sende bir gün sever halimi anlarsın.ne olduysa sonra oldu işte bir an bile çıkmıyor aklımdan ahı tuttu herhalde :D bi ayağına kapanmadığım kaldı mesajlar arkadaşlarla haberler gönderdim pişman olduğumu söyledim ama ne çare umut veriyor arada bir ama ileri gitmiyor sadece derdi bana acı çektirmek anladığım kadarıyla :)

:s işte tipik erkek milletinin davranışları hahaha
elinizdeyken kıymet bilmezsiniz kaybedince değerli olur:rolleyes:
üzgünüm damircim ama kız haklı bnce dorusunu yabıo bnde aynısını yapardım :rolleyes:

:) ben de kız olsam aynı yapardım katılıyorum sana haklı. işte ama bi delilik anımda yapılmış bişi seven affederdi :(
neyse zaten inançlarımız farklıydı ne kadar sevsekte evliliğe gelince onun ailesi de benim ki de engel olurdu bize hayırlısı buymuş demek ki :)
bu arada ilgin,zaman ayırdığın için teşekkür ederim :) :106:

Ben semihimi çok seviyorummmmmmm

radyocu bi sevgilim var onu cok seviyorum ama onun beni sevdiginden emin deilim aradıgında bile işlerinden konusuyoruzzzz ama yinede onsuzlugu düsünemiyorummm

Fenerbahçe'me aşığım.

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri