Askeri Sohbet / Gidenler / Gidecekler

---> Askeri Sohbet / Gidenler / Gidecekler

Hatay / Serinyol / Jandarma :|

Adanaya çok yakın bir yer ve orayı belki 10 defa gördüm.

Acemi birliklerinin hiçbiri rahat olamaz. Mutlaka biraz zorluk çekeceksindir ama sonuçta askerlik bu.

Hayırlı uğurlu olsun üstad.

Darısı tezkereni almana inşallah.

Teşekkürler.

Tavsiyelerin için Teşekkür Ederim.

Ancak Spor Konusunda Sıkıntı Cekmem.

Küçükken Kolum Kırıldığı İçin Kolumda Platin Var

Bu Yüzden ASY Yani Ağır Spor Yapamaz Raporu Alacağım.

Ağrı Yapıyor Zorlayınca Kolum.

Hatay serınyol acemı bırlıgı cok rahat bır yer yemeklerı guzeldır arkadasım orda yaptı ondan bılıyorum ilk 3 gun mısafır gıbısın:D
sonra selam verme sılah egıtımlerı alırsınız spor konusuna gelınce spor yapamaz raporu alamassın cok zor bı ıhtımal senın durumda arkadaslarım vardı barfısk cekemıyordu kolundan dolayı zorla cektırıyolardı acemı bırlıgınde ıster cek ıster cekme sana derler yok carsın kıtlenır yok yemın torenınde ızın vermezler vs.vs hikaye bunlar
(ben manısa kırkagac da yaptım komando olarak )
Batıya yada doguya dusme ıhtımalıne gelırse bu sans ısı benım boluktekı herkes hakkarı tuncelı sırnak van mardın cogu ben malatya ya dustum:D

Ocak ayının 2'sinde yani tam 1 hafta sonra sevkim var.Sülüs alıcam.Hayırlısı olsun bakalım. :)

Şu an da asker olanlara hayırlı teskereler.

Daimi asker olmak için çabalıyoruz bizde bakalım. İnş. Allah kısmet eder o şerefli Üniformayı Şereflice giymeyi.

Teşekkür ederim motivasyon için. :D

Ne Demek Her Zaman.

Acemi Birliği Kolay Bitmez

Ama Usta Birliğinde Şafak insan gibi atmıyor.

benim haftalarım nasıl geçiyor bilmiyorum

Bi gün Pervarideyim bi gün eruhta bi gün şirvanda

haftalar nasıl geçiyor anLamıyorum bile.

4 mayısta tecilimi bozduracam,en erken ne zaman gidebilirim ki bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim?

2012/3 gidebilirsin şansın varsa yoksa ya 2012/4 yada 4B gidersin bizimkisi bitti bitecek cok sükür kaldı 13 gün :D

Şuanda askerde olanlara veya gideceklere; kazasız belasız gidip gelmeyi, Allah'ın izniyle sağ salim tekrar aramıza dönmelerini diliyorum.. :)

Bende askerliğimi Mardin/Midyat'ta 90/2 tertip olarak yaptım.

Mercedes Unimog şoförüydüm.. :)

ben askerde teskere bırakmayı düşünuyorum da arkadslr

ya bu askerde teskere bırkama işi nasıl oluo ii mii kotu muu sınavında neler soruluoo ne olarak kalıon askerde rutben ne oluyoo.....

S.a arkadaşlar bende askere gidiyom 1993/1 ve ben arapça ve kuran hocasıyım diplomam yk meslegimi böle desem ve birlige cübbe şalvarla girsem bişey olrmu ŞAFAK 460 :D

ben askerde teskere bırakmayı düşünuyorum da arkadslr

ya bu askerde teskere bırkama işi nasıl oluo ii mii kotu muu sınavında neler soruluoo ne olarak kalıon askerde rutben ne oluyoo.....

merhaba kral.Bismillah de hele bir kapıdan içeri. İyi niyetle,samimi bir kalple yaklaşırsan herşeye, inan bana çok kolay askerlik. Kolay derken ne demek istiyoruz?. Elbiseyi giydikten sonra güne küfürle başlarsan askerliğin çok zor biter. Amma bu benim görevim,bizim amarikalılardan ne farkımız var diye motive edersen kendi kendini,çok kolay geçer askerlik. Bu bir vatani görev ve yapmamız gerekiyor,diyeceksiniz. Okul gibidir.hiç farkı yoktur. Sen nasıl davranırsan,sana o şekilde davranılır. Dürüstlüğünü ne olursa olsun elden bırakma.Y alan ise hiç olmasın. Faydasını kesin görürsün. Ve son olarak asla kurnazlık yapayım deyip kurnazlık yapma. Kurnazlık üçkağıtçılk nefret edilen bir şeydir. Her konuda ,her zaman dimdik olmanı öneriyorum.
Teskere bırakmayı ise,zaten assubaylarınla konuşabilirsin. Detayları onlar çok iyi bilir. Bunun için çok iyi düşünmen gerekiyor. Arslanlar gibi git,arslan gibi gel. Veya arslan gibi kal. Ama her zaman dürüst ve dik olmalısın. Allah kolaylıklar versin. Yolunuz açık olsun.saygılar.:59::4:

Son düzenleme:

S.a arkadaşlar bende askere gidiyom 1993/1 ve ben arapça ve kuran hocasıyım diplomam yk meslegimi böle desem ve birlige cübbe şalvarla girsem bişey olrmu ŞAFAK 460 :D

Olur kardeşim olur. Hem de çok güzel olur. Sizi güzel ve itina ile ağırlıyacaklarından eminim.Saygılar.:653d18c0a2b184a9dc2

Son düzenleme:

tertip 92/1 askerden geleli 1 seneyi geçti ama keşke hiç bitmeseydi :) şuanda çağırsalar 15 ay daha yaparım

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri