Askeri Sohbet / Gidenler / Gidecekler

-oZKan-

Admin
Evet burada askere gidecek kardeşlerimiz..

duygularını sorularını genel konuları konuşabilir

askerlik üzerine sohbetler yapabilirler.

askerliğini yapmış arkadaşlarda..

anılarını anlatabilir, gideceklere tavsiyelerde bulunabilirler..

---> Askeri Sohbet / Gidenler / Gidecekler

askerlik T.C. yasa ve kanunlarina göre 15 ay sürmektedir..

20 yaşını dolduran her T.C. Vatandaşı askere gider.

hyr sadece kaç ay olduğunu öğrenmek istedim :) 18 ay diye duymuştum 15 aymış yanlış olan bilgimi düzeltti sağolsun Özkan abi :)

ben teşekür ederim ..

ALLAH Her türk gencine nasip etsin o güzel görevi diyorum

ne şanslısın eğer doğuya düşersen ..

duyumlara bakma oradaki askerler nasıl yapıyor ;)

hatta farkın oluyor herkes doğuda askerlik yapamaz.

nerede yaptın ?

doğuda yada komando demenin bile gururu var :)

Ne Güzel günlerim geçmişti kıbrısta yaa :D adaya gidiyorum die sevinmiştim ilk başta :).. deniz ve güzel kız manzaralı nöbet tutmayı hayal ediodum ama denizin yüzünü 2 defa gördüm bi giderken bi gelirken.. dağın başındaydık yaa :D.. yani kıbrısa gidecekler fazla sevinmesin :D

Ne Güzel günlerim geçmişti kıbrısta yaa :D adaya gidiyorum die sevinmiştim ilk başta :).. deniz ve güzel kız manzaralı nöbet tutmayı hayal ediodum ama denizin yüzünü 2 defa gördüm bi giderken bi gelirken.. dağın başındaydık yaa :D.. yani kıbrısa gidecekler fazla sevinmesin :D

yuahah acı olanda o ya kıbrıs gibi biryerde yapıyorsun ama asker üzüldüm adına

yerinde olsam askerlik bitince iyice gezerdim :)

yuahah acı olanda o ya kıbrıs gibi biryerde yapıyorsun ama asker üzüldüm adına

yerinde olsam askerlik bitince iyice gezerdim :)

yok yaa öle gezilecek pek bi tarafı yok :)..

kıbrısı hep merak ederdim nasıl bi yer die :D ilk çarşı iznimde lefkoşa ya gitmiştim .. bizim köy ordan daha güzel valla :D..lefkoşanın bi güzelliği.. orda vakıflar çarşısıydı adı sanırım.. askerlerin çarşısı :).. orda süper hatunlar vardı bi o güzeldi :D girne biraz iyi fena değil idare eder hatta berbat :D

ama gönyeli tarafındaydı sanırım "HAREM" die bi yer vardı belki atlantis bilir :D kıbrısa gidecekler oraya uğramadan gelmesin :D

biz beşparmak dağlarının yamacındaydık :)..

Askerlik güzeldir muhakkak bu duyguyu yaşayın :D

kıbrısta nerde askerlık yaptın:Dgenelde alevkayada veya dortyolda oluyolar ama:D...

yok yaa öle gezilecek pek bi tarafı yok :)..

kıbrısı hep merak ederdim nasıl bi yer die :D ilk çarşı iznimde lefkoşa ya gitmiştim .. bizim köy ordan daha güzel valla :D..lefkoşanın bi güzelliği.. orda vakıflar çarşısıydı adı sanırım.. askerlerin çarşısı :).. orda süper hatunlar vardı bi o güzeldi :D girne biraz iyi fena değil idare eder hatta berbat :D

ama gönyeli tarafındaydı sanırım "HAREM" die bi yer vardı belki atlantis bilir :D kıbrısa gidecekler oraya uğramadan gelmesin :D

biz beşparmak dağlarının yamacındaydık :)..

Askerlik güzeldir muhakkak bu duyguyu yaşayın :D

kardesım orası İMPARATOR:D:DHAREM degıl:Daslında ben baska bı yer onerırdım de burda olmaz:D:D:D:Dcok kotu bıyer orası yahu:Dbakma katalogdan baktıgına yada 4 katlı olduguna bınanınhahahaıcındekıler 5 para etmezhahahahahaha

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri