Alttaki Üye Sen Hiç ... ?

Vaov güzel soru.
Küçük kaçamaklar olmuştur ama duygusal olarak hiç aldatmadım.

Alttaki sen hiç sevmediğin biriyle birlikte oldun mu?

---> Alttaki Üye Sen Hiç ... ?

Kopya konusunda beceriksizimdir o yüzden çok çekmem. Teşebbüs ettiğim zamanlarda da yakalanmadım ama biri arkamda haberim olmadan benden kopya çekmeye çalışırken yakalanmıştı. Hoca benim kağıdı da almıştı. Sayarsan böyle bi yakalanma var. :D

Yanlışlıkla elini kestin mi?

Almadım hatırladığım kadarıyla.

Yangın söndürücü kullandın mı?

Ne saçma sapan sorular bunlar ya sdfsdfdsf xD
bilemiyorum lisede eğitim görmüştük belki kullanmışımdır orada xD

Sen hiç yanlış kelime kullanımı yüzünden rezil oldun mu? ( Anlatsana gülelim xD )

Aklıma soru gelmedi napim xD

Eğlendirmek çok isterdim ama olmadım hatırladığım kadarıyla. xD
Zaten hızlı konuştuğu için yanlış bir kelime kullansam da anlamıyolar çoğu zaman, ordan yırtıyom xD

Bütün salonda tek başına film izledin mi?

İzledim ki bence en muazzam şey xD

Kazıklandığını bile bile sen hiç o ürünü aldın mı ya da o hizmetten faydalandın mı? xD

Katılıyorum xD

Geçenlerde hiçbir yerde stokta bulunmayan bi kitabı 2. el olarak 10-15 lira civarı alabilecekken biraz uğraştırması gerektiği için üşenip 50 tl + kargo parasına daha kolay yoldan aldım xD
Daha vardır da aklıma direkt bu örnek geldi. :D

Açık arttırmayla bir şey aldın mı?

Henüz o kadar zengin olmadım xD

Sen hiç ayakkabını çamaşır makinesine attın mı? Sonuç??

Ben değil de annem attı. Arada hala atar hatta xD
Sonuç olarak da ayakkabılar temizlendi doğal olarak xD Öyle bir sorun falan olmadı. Hala giyiyorum :D

Havyar yedin mi?
Zengin sorularına devam xD

Öğrenciyim, fakirim henüz yemedim ama planlarımın arasında var. Fakat ne bileyim tiksinç geliyor bana xD

Sen hiç bir film izlerken ağladın mı? Ağladıysan hangi filmdi?

Çok ağlamak sayılmaz ama The Impossible (Kıyamet Günü) ve First Man (Ay'da İlk İnsan) filmlerinin sonlarına doğru olan birer sahne de fazlasıyla etkilenmiştim, gözüm dolmuştu biraz.
Daha vardır belki de alıma bu iki film geldi sadece şuan.

Son zamanlarda izlediğin en etkileyici film?

Soru sen hiç.. ile başlamıyor ama neyse cevaplayacağım xD

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Forum neden bu kadar pahalı bilmiyorum izmitte olsam o paraya 2 kere Naim'e giderdim. Neyse...
Salonca ağladık, sövdük, şarkı söyledik... duygudan duyguya girdiğim filmleri seviyorum. Ağlarken gülümseten yapımları seviyorum. Bu yüzden uzun zamandır izlediğim en iyi filmdi en iyi 2 saatimdi...

Sen hiç tanımadığın bir insana kin duydun mu?

Aaaa ben konuları karıştımışım xD Pardon :D

Bilet fiyatları geneler olarak arttı son zamanlarda ama Forum pahalı biraz aynen. Ben de çok zorunlu olmadıkça Point'te giderim orası daha iyi fiyat bakımından. Hem Forum kadar kalabalık da olmuyo xD

Çok başıma geldi. Çabuk öfkelenen biri olunca bazen gereksiz yere kin tutabiliyorsun xD

Çok pahalı bir eşyanı kırdın mı?

Şimdi hatırlamıyom ama kırmıştım sinirden ağlamıştım da ama neydi hatırlamıyorum hafızam o kadar silmiş xD

Sen hiç süt ile ekmek yedin mi? xD

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri