Alicewonder

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Alicewonder :)

Seni Tanimak Güzeldi...

Güzel Tanitmisin Kendini

En Cok Dikatimi Ceken Sey Izmirde Yasamak Istemen ...

Das Ist Auch Einer Meiner Größten Träume...

Tesekkür ederim :)

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION]
- Forum İçerisinde Yabancı Diller İçin Açılan Özel Bölümler Dışında Mesajlarınızda Ve Signatürlerinizde Yabancı Dilde Kelime Kullanmak Yasaktır.
http://www.duslerforum.org/showpost.php?p=261&postcount=1

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Alicewonder :)

selamun aleyküm :hi:
Hakkimda :ögrenciyim,
aralikta sinavlarimi vericem ve ondan sonra özgürüm devam mi okurum yoksa calisirmiyim zaten hemen isteyincede bulunmuyor bir yer bakalim önüme daha neler cikicak :)yasima gelince yaslandim artikin o yüzden belirtmemeye calisiyorum ortalikta xd

almanyada yasiyorum,izmirliyim..
Baba tarafi,anne tarafi izmirde cogunluk bir kac kisi istanbul ve eskisehirde olmasina ragmen..izmiri cok seviyorum cok bambaska bir sehir orasi benim icin ..ve biz niye burdayız halen daha anlam vermiş değilim açıkcası:3dth8: Herkesler orda yasarken,birgün orada yasamayi istiyorum :)
annem cerkez ,babam tatar daha fazla kurcalarsak ortaya bir sürü seyler cikabiliyor kisaca izmirliyim der gecerim normalde xd
gülmeyi güldürmeyi de cok severim,kendi halinde,sessiz,utangac,ortama isindimmi tatli dilli olabilirim :),inatciyim,aslinda herkesle kisacasi iyi anlasabildigimi düsünüyorum bir kac kisi disinda sevmeyen sevmiyor :)) günlük tutarim ona dökerim icimi
mum isigim mutlaka olmali..
Evcil hayvanlarim var birisinin ismi umut balığım :vala_02:
Daha sonrasında muhabbet kuşlarım gelmekte sırada biri tembel biri çirkin.
En çok vazgeçilmezlerimden birisi çilek dondurması olsun tatlısı olsun reçeli olsun hic bir türlü hayır diyemem.mutlaka yazın babam bir sürü kutu halinde getirir sağolsun elleri öpülecek insan :)
Hmm cimbomu severim renklerine basta asigim :)
müzikte bu benim iste herzaman dinlerim diyebilcegim birsey yok bu aralar ogün sanlisoy dinliyorum,teoman olsun,sebo olsun,baris akarsu olsun,zaz,milow olsun kulaga hos gelen tarzim olur :eda:
Hmm özelliligimden biriside izmire geldigimizde gittigimiz yerler olsun mendillerini saklarim,bir kutum var hepsi onun icin icerisinde bütün hatiralar kisacasi :)
simdilik bu kadar.

Beni de ziyaret ettiginiz icin tesekkürler :)

sizi tanıdığıma sevindim. Kendinizi güzel ifade etmişsiniz.

---> Alicewonder

izmir5.jpg

25.08-15.09 az kaldi az kavusacagiz :)

---> Alicewonder

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] benle de kavuşsan ya keşke...
Keşke gelsem İzmir e kavuşsam sana...

---> Alicewonder

[MENTION=154775]AliceWonder[/MENTION] benle de kavuşsan ya keşke...
Keşke gelsem İzmir e kavuşsam sana...

Ne güzel de yazmissin öyle icim gitti ki :uzgunkiz:
Neden olmasin ki Allah büyük insallah kavusturur bizide :love3:

Telefonlasiriz ama insallah nete pek gelemem orda oldugumda simdilik o bile yeterli güzel sesini duymak iyi gelecek:eda:

---> Alicewonder

hadi ya tüh :/ daha önce Söyleseydin birseyler ayarlanabilirdi belki ..
kismet nasip :)
balcova sen ablam?

Karabaglar canim.

Canisi aylardir imzamda yaziliydi tarih :) ve eminim demissimdir ama tabiki insan dun ne yedigini unutuyor benim dugunumumu aklinda tutcaksin :)

Nasip. Isin kotusu 25 agustosta artik izmirde olmuyorum.

---> Alicewonder

Karabaglar canim.

Canisi aylardir imzamda yaziliydi tarih :) ve eminim demissimdir ama tabiki insan dun ne yedigini unutuyor benim dugunumumu aklinda tutcaksin :)

Nasip. Isin kotusu 25 agustosta artik izmirde olmuyorum.

eski mahallem oraya bagliymis simdi öyle oldu yada öyle diyelim :)
Cok seyrek girdigime Dikkat etmedim hic :)su Siralar pek unutkanim da normalde tutabilirdim bak tarihi :)
evlenip nerde yasiyacaksiniz?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri