AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

Offf off bu konu yüzünden daha çok kişi birbirini kıracak gibi görünüyor
Biraz daha sakin ./

---> AKP'ciler Bakın.

ee kardeşim savunduğun ne şimdi bna

tayyipten öncesi çaldı tayyipte çalsın sanane mi diyorsun anlamadım ben ?

dilinizde bi akp başa gelmeden önce borc vardı cümlesi hep bunu söylüyorsunuz ya.

kardeşim bu ülkeyi ATAM yoktan var etmedi mi ? ülkeyi anka kuşu misali küllerinden doğdurmadı mı ?

tayyipi 2. Atatürk diyip pankart açmasını ii bilen ey cahil beyinlere ben burdan sesleniyorum. sen kimsinki ATAMLA tayyibi bir tutarsın ya ?

olunmucak şey mi borçların silinmesi ? çözüm yolu bulunması.

o çaldı die tayiipte mi calıcak anlamadım ben şmidi ? o çalıyorsa sen yerine koy sen nie çalıyorsun ?

ben bunu anlatmaya calışıyorum arkadaşım sen kalkıp ondan öncesi yapıyordu die tayyipinde yanlışını nie destekliyorsun ?

suankı hükümet eskıden olan borcun Sadece faizini ödeyebiliyor
çaldı Çırptı dıyorsun Neçaldı Deki Şu Bu Oldu

Sen Bi ülkeyi yönetmenin kolay birşey oldugunumu sanıyorsun

Şuana Kadarki en iyi Yönetim Şuanki Yönetimdir

Onları tek başına İktidar Yapan Halk ***** Siz akıllı

Çekemiyorsunuz:8:

---> AKP'ciler Bakın.

HeLal Olsn bi tane aynı kafadan çıkdı

Azınlıktayız :)

Bırakın bu tartışmaları yahu.

Sırbistanla vizeler kalkmıs Slav hatunlarıyla hayali fantaziler kurun emin olun daha faydalı.

Bırak sırbistan vizesini

Okuldaki vizeler kalkıyor mu ondan haber ver ?

____

Siz diğer arkadaşlar

Saatlerce konuşsak, sabahlar olmasada anlaşamayız biz sizinle

O yüzden selametle canlarım

---> AKP'ciler Bakın.

kanıma dokunuyor nazlı ya

ATAMLA tayyip nasıl bir tutulur aklım almıyor ?

anaToL!aFiRe bak Ahmet Necdet Sezer'i bilirsin Abdullak Gül'den önceki Cumhurbaşkanımız.

sen biliyormusun Ahmet Necdet Sezer Cumhurbaşkanlığı görevini doldurduğunda tazminat parasını almamıştır :)

kaç tane Cumhurbaşkanı daha yapar bunu bilmem buda yeni aklıma geldi. bak ne kadar dürüst bi adammış ki Türkiye Cumhuriyetine bagışladı o parayı. hani dedin ya çalıp çırpıyor herkes die işini doğru yapan adamlarda var. varmış ;)

demekki neymiş olmucak iş değilmiş. o para adamın hakkıyken bunu halka bagışlıyor. tayyibinde çalıp çırpsın.

bunu haberlerde izlemiştim. ve adama bi kez daha hayran olmuştum ;)

---> AKP'ciler Bakın.

suankı hükümet eskıden olan borcun Sadece faizini ödeyebiliyor
çaldı Çırptı dıyorsun Neçaldı Deki Şu Bu Oldu

Sen Bi ülkeyi yönetmenin kolay birşey oldugunumu sanıyorsun

Şuana Kadarki en iyi Yönetim Şuanki Yönetimdir

Onları tek başına İktidar Yapan Halk ***** Siz akıllı

Çekemiyorsunuz:8:

ah haklısın itiraf ediyorum ben tayyipi cekemiyorum çok kıskanıyorum
çünkü ülkeyi çok ii yönetiyor. halkıma ananıda al git demicek kadar onurlu çünkü. güzel izmirime gavur izmir demicek kadarda vatansever bi adam. dinden imandan bahseden genç kızlarımızın bilekiste ilkokuldaki cocuklarımızın turbanını özgürce yaşamasını isteyen çok yüce bi adam.

Allahım binlerce kez şükür. Allah tayyibi başımızdan eksik etmesin.

2. ATAM o benim. ülkemin başından eksik etme. benim ömrümden al ona kat :)

unutmadan. ülkenin dış borcu knousunu bilmiyorum bu knouda hiç knouşmadım bilmem dikkatini cekti mi. sen nerden bilirsin bu knouyu ben bilmem. tayyip gerci bagırıyordu bi ara dış borcu hala kapatamıyoruz die onun cümleleri sanırım.

1950'li 60'lı yıllara kadar dış borcumuz yoktu bizim çok dahi arkaşım benim. nasıl en ii yönetimi tayyip secersin sen ? biraz tarih bilgin olsun. araştır ;)

knousu açılmışken başımdan gecen bi oalyı anlatmak istiyorum. duraktayım otobüs bekliyorum. tayyibi knouşyor bi adam. Allahtan bahsediyor tayyip peygamber gibi bi adam. bizim peygamberimiz ya filan diyordu. dönüp suratına tükürmemek için zor tuttum kendimi. kan çıkıyordu duraktı bikaç kişide tepki gösterdi ;)

Allah bu cahil beyinlere akıl fikir versin.

son cümlem budur.

eşeğe altın semerde bağlasan eşek eşektir. anlayana ;)

---> AKP'ciler Bakın.

ah haklısın itiraf ediyorum ben tayyipi cekemiyorum çok kıskanıyorum
çünkü ülkeyi çok ii yönetiyor. halkıma ananıda al git demicek kadar onurlu çünkü. güzel izmirime gavur izmir demicek kadarda vatansever bi adam. dinden imandan bahseden genç kızlarımızın bilekiste ilkokuldaki cocuklarımızın turbanını özgürce yaşamasını isteyen çok yüce bi adam.

Allahım binlerce kez şükür. Allah tayyibi başımızdan eksik etmesin.

2. ATAM o benim. ülkemin başından eksik etme. benim ömrümden al ona kat :)

unutmadan. ülkenin dış borcu knousunu bilmiyorum bu knouda hiç knouşmadım bilmem dikkatini cekti mi. sen nerden bilirsin bu knouyu ben bilmem. tayyip gerci bagırıyordu bi ara dış borcu hala kapatamıyoruz die onun cümleleri sanırım.

1950'li 60'lı yıllara kadar dış borcumuz yoktu bizim çok dahi arkaşım benim. nasıl en ii yönetimi tayyip secersin sen ? biraz tarih bilgin olsun. araştır ;)

knousu açılmışken başımdan gecen bi oalyı anlatmak istiyorum. duraktayım otobüs bekliyorum. tayyibi knouşyor bi adam. Allahtan bahsediyor tayyip peygamber gibi bi adam. bizim peygamberimiz ya filan diyordu. dönüp suratına tükürmemek için zor tuttum kendimi. kan çıkıyordu duraktı bikaç kişide tepki gösterdi ;)

Allah bu cahil beyinlere akıl fikir versin.

son cümlem budur.

eşeğe altın semerde bağlasan eşek eşektir. anlayana ;)

Arkadaş Madem Daha İyi Bir Yönetim var Seçinde Başa getirin Hadii

10 yıl daha Tayyip Erdogan Başbakan Bunu yaz Bi Kenara

1950 1960 Yıllına Kadar dış Borç yokmus O Zaman Git Bunu bundan Önceki Hükümetlere Sor Bu borç niye var dıye

Bundan Sonrakı Seçimlerde Tayip erdogandan Taha iyi Bi başbakan Çıkartıp oturdun Tahtada Biz oturup İzleyelim nasılmış Sizin İstediginiz Hükümet ;)

---> AKP'ciler Bakın.

Ayyy Ayyy Yuppi Yuppi Eyyyy :D
Hocam Neyin Derdinde Tartışıyoruz Anlamadım :D
Bu Konu Derin. Kimin Haddine Siyaset Yapmak.
Biz Burda Kalbimizi Kırarız Sadece Onu Bunu Savunarak.
Herkes Kafasına Göre Yaşayacak. Gerçekler Öbür Tarafta Belli Olacak.
O Zaman Herkez Hakkını İster Kardeşim. Kaçamazsın Ya :D
Yok O Öyle Yok Öyle Olmaz Yok İşte Şu Örnek Yok O Çaldı Yok Vermem :D
Yapmayın Ya. Bu Tip Konularda Tartışma Bir Yere Varmaz.
Kimsenin Fikri Değişmez Veya Kabullenmez Bu Başka :D
Burada Yapacağın Tek Şey Fikrini Söyliyeceksin Çekilip Gideceksin.
Gelip Burda Dır Dır Yaparsan Emin Ol Elin Yorulur Başkada Bişi Olmaz.
Üzmeyin Birbirinizi Hepimiz Türk Evlatlarıyız.

Benim Şahsi Görüşümde ;

Bu Devletteki Siyaset Partilerinden Bir Cacık Olmaz.
Kim Gelse Soyar Sopana Çevirir. Devlet Yönetiyoruz Diye Geçinir.
Devir Kötü. Herşey Para. Adam Buldumu Başbakanlık Gibi Bir Sıfatı Paranın Dibine Vurur. Var Böyle Adam Gibi Adamlar Onlarıda Yavaştan İndiriyor Derin Devlet. Amaç Türkiyenin Gelişmesini Önlemek.
Nokta.

---> AKP'ciler Bakın.

Beyler Bayanlar

Biraz Daha Sakin ..

Konu AKP

Atatürkle - Alevilikle Alakası Yok.

Çarpıtmayın , Saptırmayın

Bir Birinizi Kırmadan Tartışın Lütfen.

---> AKP'ciler Bakın.

Yahu zaten AKp yi tartışa tartışa bi hal olduk. Bi ağaç bu kadar mı taşlanırmış. yalnız görünen şu ki....
En az bi 10 sene kadar daha AKP tartışalacak bu gidişle. Çünkü diğerleri bu hazımsızlığa ve lakaytlığa devam ettikleri sürece muhalefet görevlerine devam edecekler. :)
Bu arada hazımsızlık çeken arkadaşlara tavsiyem maden suyu depolasınlar. İleride karaborsaya düşebilir.

---> AKP'ciler Bakın.

ne diyorsun sen ya ?
her kurumun bi kuralı vardır dimi ?
sen hic mini etekli bi ogretmen gördun mu ?
ben gormedim ?
sen neyi savunuyorsun simdi mini etek filan ?
senin annenin basortusune karısan mı var ?
anayasalarca giyim ve kusam konusu belirlenmistir. kalkıp kulaktan dolma bilgilerle burda bize gazel okuma.
nie akp olmadan once turban kavramımı vardır ?
o zamanalr niye bunu savunmuyordunda akp illeti cıkınca bi dindar kesildiniz ?

savundugun görus bile senin degil eminim ben buna.
kalkmış mini etek giyene karışılmıyor nie turbana karışılıyor diyorsun.

ayrıca knouyu niye turbana cektiniz ki siz ?
niye konudan sapıyorsunuz ?
her kapalı rahatlıkla giriyor universitelere.

artık her kurumda bilakis kapalı alıyor bayan eleman alırken ?

kasap et derdinde koyun can derdinde

siz bunlarla oyalanmaya devam edin.

akp ii çalıp çırpıyo

arkadaşta bunun için açmış knouyu tabii buna verecek cevabınız yok. adam iki Allah diyor siz imandan bahsediyor aman calıp çırpsın diyorsunuz ?

imandan bahseden adamın bi kere Allah korkusu olur. ama tayyip sadece çalıyor. nereye göturecek bu paraları bi bilsem :)

Türkiye'den mi bahsediyoruz ?

Mini etek sadace bir örnekti.Karısı açık olan resepsiyona gidebiliyor ama karısı tesettürlü diye belediye başkanı resepsiyona alınmıyor. Neden ? Benim demek istediğim bu.Yoksa banane insanlar ister mini etek giyer gezer ister pantolon giyer gezer.Umrumda değil.

Sayın Başbakanımızın çaldığını gördün mü ? Kulaktan dolma bilgilerle konuşma.

---> AKP'ciler Bakın.

ERDOĞAN DÜNYA TARİHİNDE GELMİŞ GELMİŞ EN ZENGİN 8. BAŞBAKANIDIR (VE HİÇ BİR İCRAATI YOKDUR..)ŞU ANKİ MALİYE BAKANIMIZ İSE TÜRKİYEMİZİN GÖRMÜŞ OLDUĞU EN ZENGİN MALİYE BAKANIDIR :) DAHA FAZLA BİLGİ İSTERSENİZ ULAŞABİLİRSİNİZ SAVSATALARA BURUN KIVIRMALARA İNANMAYINIZ..

---> AKP'ciler Bakın.

bn ne dedim ?
sen dediklerimi algılamıyormusun ?
her yerin belli bi kuralları vardır. kılık kıyafet kurallarıda bunlardan birisi. nasıl sen sakallı bi şekilde okuluna gidemiyorsan yada nasıl sen etek giyip gezemiyorsan buda öyle bişi anlamıyormusun dediklerimi.

hem ben tayyibin eşinide her herde türbanlı bi biçimde görüyorum. ? ne iş ?
haa derdin belediyelerin eşlerinin kapalı resepsiyonlara katılması ise onu öle diceksin ;) kalkıp üniversiteleri karıştırmıcaksın zira üniversitelere isteyen istediği gibi giriyor ;)

haa unutmadan sanmıyorumki resepsiyonlara mini etekli bi belediye başkanının eşi girsin ;)

bi tutturmuşsun tayyip tayyip.
ondan bunlan şunları duyuyorsun kalkmış burda bna kulaktan dolma bilgilerle knouşma diyerek artistlik taslıyorsun.

diger sayfada yolsuzluklarına dair bi bilgi sundum görmedin mi ?

ama sen ve senin gibiler işine geleni görürsünüz dimi ?

kalkmış bana başbakanın çaldığını gördün mü diyorsun.
gözlerimle görmem mi gerekecek anlamadım şimdi ben orayı xD
haberlerde isviçre bankalarında parası olduğu knouşuluyordu en son ?
ne oldu o habere ?
ogluna yat aldı ya kaç trilyon bi yat haberin var mı ?

9 milyarla adam gecinemiyormuş ama ogluna o yatı almasını ii bilmiş ?

git işine ya.

savunduğun adamlarada dikkat et.

evet bi 10 yıl daha biz bu adamı tartışırız.
10 yıla satılıcak bi ülkem kalırsa.

sen ve senin gibiler sadece sinirimi bozuyor nie biliyormusun ?

o kadar açıklama yapıyorum anlamıyorsun hala aynı şeyleri bna burda anlattırıyorsun ;)

Bu yazdıklarına sende inanıyor musun ? hahaha Uzatmaya gerek yok herşey ortada.

Bu arada bir ara şu at gözlüğünü çıkar da etrafa öyle bak. ;)

Son düzenleme:
---> AKP'ciler Bakın.

burdan akp yi savunmayan kardeşlerime sesleniyorum.

VAY BE BİZ NEYMİŞİZ :)

avrupaya bizim yüzümüzden yetişemiyormuş ülkemiz. :)

nie ise sende yazdıklarıma cevap veremedin. nese aynen tıpkı senini gibi bnde takılcam görüşümle ;)

bana babam hayat felsefesini şöyle öğretti dediki asla bir anlayışsızla tartışma dışardan bakan kimin ne olduğunu anlamayabilir ;)

sana susarak cevap veriyorum bu yüzden

---> AKP'ciler Bakın.

Bu yazdıklarına sende inanıyor musun ? hahaha Uzatmaya gerek yok herşey ortada.

Bu arada bir ara şu at gözlüğünü çıkar da etrafa öyle bak. ;)

bak sende cevap veremedin ;)

gülerek kendini rahatlatıyorsun sanırım

anlamanı beklemiyorum senin zaten dedim ya kendine ait zerre düşüncen yok senin anandan duy babandan duy gel burda bna artistlik tasla. araştırma kabiliyetiniz yok bi kere. kitap okumayan bi gençlik olduğumuz burdan belli. baştakileri eleştireceksin tabiki adam işini yapsın. Allah mı bunlarda eleştirmeyeceksin ?kim gecerse gecsin ülkemi satanı en agır dilde eleştirrim ben. üste bi üye gibi ondan öncesi satmış tayyipte satsın die övünmem yaptığı davranışla ;)

tayyipin ogluna yat aldığını bilmeyen var mı ?

ya 9 milyarla gecinemediği ?

bunlar senin başbakanın sözleri ben uyduyrmuyorum.

at gözlükleri diyor ya.

aynaya bi baksana sen.

dilimde tüy bitti size bişileri anlatmaktan ama algılama kabiliyetin ortada ;)

hadi sende kal selametle.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri