AKP'ciler Bakın.

---> AKP'ciler Bakın.

bak sende cevap veremedin ;)

gülerek kendini rahatlatıyorsun sanırım

anlamanı beklemiyorum senin zaten dedim ya kendine ait zerre düşüncen yok senin anandan duy babandan duy gel burda bna artistlik tasla. araştırma kabiliyetiniz yok bi kere. kitap okumayan bi gençlik olduğumuz burdan belli. baştakileri eleştireceksin tabiki adam işini yapsın. Allah mı bunlarda eleştirmeyeceksin ?kim gecerse gecsin ülkemi satanı en agır dilde eleştirrim ben. üste bi üye gibi ondan öncesi satmış tayyipte satsın die övünmem yaptığı davranışla ;)

tayyipin ogluna yat aldığını bilmeyen var mı ?

ya 9 milyarla gecinemediği ?

bunlar senin başbakanın sözleri ben uyduyrmuyorum.

at gözlükleri diyor ya.

aynaya bi baksana sen.

dilimde tüy bitti size bişileri anlatmaktan ama algılama kabiliyetin ortada ;)

hadi sende kal selametle.

Yorma kendini canım farkLı ßir dünyada yaşamaya devam etsin onLar :)
Ne yapsanda anLamazLar tayyip aşkı var hepsinde

---> AKP'ciler Bakın.

Bacım, sizler kime aşıksınız, kimi lider olarak benimsiyorsunuz. Bi ismini söyleyin de biraz da onun geçmişini ve yeteneklerini kurcalayalım. Bakalım neler çıkacak.

---> AKP'ciler Bakın.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ! ona aşığım ondan ßaşka kimseyide LiderLik konumuna koymuyorum ßen

Bugün bizede lider deniyor -)

Anlayamadığım nokta Mustafa Kemal Atatürk'le bu adam neden kıyaslanıyor ?

Saçmalamayın Allah aşkına.

Koyu bi Akp'li olarak bu konuda yorum yapmıcam arkadaş -)

Ama itinayla izliyorum sizi :)

---> AKP'ciler Bakın.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ! ona aşığım ondan ßaşka kimseyide LiderLik konumuna koymuyorum ßen

Son bir soru. Atatürkçü geçinenlerden misiniz?
Atatürk'ten geçinenlerden misiniz?
Yapmayın Allah aşkına.
Kimsenin Atatürk ile bir sıkıntısı yok, olamaz da.
Ama sizler verecek cevabınız olmadığı zaman Atatürk'ü bir kalkan olarak kullanma huyunuzdan bir türlü vazgeçemediniz.
Sen benim bir önceki mesajımda ne demek istediğimi çok iyi anladın da işi uyanıklığa vuruyorsun kendince. Vardır bunda da bir hayır. DEVAM EDİN:)

---> AKP'ciler Bakın.

allah aşkına ben burda sizden yazıma amntıklı açıklamalar bekliyoru.m bana kalkmış senin savundugun adam bunu yaptı diyorsunuz. Süleyman Demirel misali. bi soru sorarsınız sorunun yanıtı hariç herşeyi söler ya...

bana bunları yapmasının mantıklı bir açıklaması lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> AKP'ciler Bakın.

bak sende cevap veremedin ;)

gülerek kendini rahatlatıyorsun sanırım

anlamanı beklemiyorum senin zaten dedim ya kendine ait zerre düşüncen yok senin anandan duy babandan duy gel burda bna artistlik tasla. araştırma kabiliyetiniz yok bi kere. kitap okumayan bi gençlik olduğumuz burdan belli. baştakileri eleştireceksin tabiki adam işini yapsın. Allah mı bunlarda eleştirmeyeceksin ?kim gecerse gecsin ülkemi satanı en agır dilde eleştirrim ben. üste bi üye gibi ondan öncesi satmış tayyipte satsın die övünmem yaptığı davranışla ;)

tayyipin ogluna yat aldığını bilmeyen var mı ?

ya 9 milyarla gecinemediği ?

bunlar senin başbakanın sözleri ben uyduyrmuyorum.

at gözlükleri diyor ya.

aynaya bi baksana sen.

dilimde tüy bitti size bişileri anlatmaktan ama algılama kabiliyetin ortada ;)

hadi sende kal selametle.

:)

---> AKP'ciler Bakın.

Çok merak ediyorum ATATÜRKÇÜYÜM diye geçinenler harbi Atatürkçü?
Atatürkçü diyip Atatürkçü olamazsınız!
Madem Atatürkçüsünüz aklınız bir karış havada gençlik
Atatürk yetişmeyen tembel, ilerde ülkesine faydalı olmayacak neslin kendisi gördükçe utanırdı!
Atatürk çalışkandı azimliydi ama bu nesil içi boş teneke!
Ağzınızda sakız yapın siz gerçek Atatürkçü kim belli emin olabilirsiniz:)
Madem cem evlerinden konu açılmış
Kusura bakmasınlar herkes bir mesep tarikat çıkartırsa
Bizim evimiz, ibadet hanimiz burası derse bunun önüne geçilmez
Her eve bedava su elektrik verilmek zorunda kalır
Diyaneti Atatürk kurdu
O zamanda alevilik vardı sonradan var olan bir meshep değil
Kaldıki Atatürk cem evlerinide ibadet hane halinede getirirdi o zaman gerekli görülseydi:)
Herkes islama inanıyorsa tek bir çatıda CAMİde birleşir
Akp yiyor içiyor istediğinizi diyin
İstediğiniz kadar iftara atın İSTERSENİZ küfredin
Akpden daha iyi yönetecek parti yok
Bunu değiştiremezsiniz(:)

---> AKP'ciler Bakın.

Üniversitelerde hala başörtü serbestliği yok
Kimse var diye geçinmesin
Okulum bir özel üni olmasına ragmen
Parasını verip geldiğin bir ünide hocalar derslerde açtırdıgı oluyor

---> AKP'ciler Bakın.

Çok merak ediyorum ATATÜRKÇÜYÜM diye geçinenler harbi Atatürkçü?
Atatürkçü diyip Atatürkçü olamazsınız!
Madem Atatürkçüsünüz aklınız bir karış havada gençlik
Atatürk yetişmeyen tembel, ilerde ülkesine faydalı olmayacak neslin kendisi gördükçe utanırdı!
Atatürk çalışkandı azimliydi ama bu nesil içi boş teneke!
Ağzınızda sakız yapın siz gerçek Atatürkçü kim belli emin olabilirsiniz:)
Madem cem evlerinden konu açılmış
Kusura bakmasınlar herkes bir mesep tarikat çıkartırsa
Bizim evimiz, ibadet hanimiz burası derse bunun önüne geçilmez
Her eve bedava su elektrik verilmek zorunda kalır
Diyaneti Atatürk kurdu
O zamanda alevilik vardı sonradan var olan bir meshep değil
Kaldıki Atatürk cem evlerinide ibadet hane halinede getirirdi o zaman gerekli görülseydi:)
Herkes islama inanıyorsa tek bir çatıda CAMİde birleşir
Akp yiyor içiyor istediğinizi diyin
İstediğiniz kadar iftara atın İSTERSENİZ küfredin
Akpden daha iyi yönetecek parti yok
Bunu değiştiremezsiniz(:)

İftira değil bu. KDV uzayda, ÖTV uzayda... memur işçi asgari ücret yeraltında. bunların nesi iftira? Memur maaşı fakirlik sınırı altındaken, asgari tutar açlık sınrıı altındayken bunları söylemek nasıl iftira olur?

ayrıca Başbakanı protesto edenlere 15 ay hapis cezası verdiler... Demoraksi bu mu ? Siz hepsine yalan dersiniz zaten.

Atatürkü karıştırma. Atatürk 1920 lerde 1930 larda bu ülkeyi eniyi şekilde yönetilmesi gerektiği yönetti. tek iyi yönetici de oydu zaten bu zamana kadar. sora kenan evren yürütme yetkisini cumhurbaşkanından alıp başbakan verince iyice çıkmaza girdik.Atatürk Cemevini ibadethane yapardı diyon ya ozamanın koşulları farklı şimdiden.Ayrıca osmanlı diye tutturmuşunuz ya. o imparatorluk, din devleti olan osmanlıda bile vardı Cemevi. değil cem evi Sinagog vardı be sinagog...T.C. kurulunca Kurucumuz ve 1.Cumhurbaşkanı "Atatürk "tabiki ozamanın en modern şekilde yönetilmesi gerektiği gibi yönetti. Laf uzatmam Atama. Laf uzatanında ağzının kırarım o ayrı konu ...

Aleviler ilk müslümanlıgı kabul etmiş Türklerdir. Bu Yazılı Tarihte de var kimse inkar etmesin. Tabi kalkıp yazılı tarihin neresinde diye sorarsın sen şimdi bende sana 500 sayfalık ansiklopediyi 5 satıra nasıl sığdırcam diye düşünürüm.

Bu gençlik evet boş... AKP ye inandıgı için boş. Ben demiyom CHP ye inansın. Sadece artık gerçekleri LÜTFEN görsün... (Ben gerçi CHP li olarak söylüyorum bunu )

Allaşkına söle. Gülenin tarikatının ibadethanesi mi var? veya diğer tarikatların. bugün 3 tane ibadethane var. Ayrıca tek çatı altında diyosun ya. Aleviler zamaz kılmaz, ezanları yoktur ki camide birleşsinler... bunu da böyle bil...

AKP gidici evet. CHP veya başka bi parti gelsin. taş çatlasa 2 dönem felan kalsın oda gidici olur. 2015 te Gelir başka parti iktidar olur oda geçer gider. MHP gelir-gider, anap gelir-gider... hepsi geçici hepsi gidici. Kanuni gibi 46 sene hüküm sürenbirisi veya parti olamaz.Taş çatlasa 8-10 yıl kalır. ister TKP ister AKP ister CHP ister MHP belkide 15-20 yıl sonra mevcut partiler olmucak... Belki tek partili sistem olcak. Belki Başkanlık sistemi olcak... Gelecek için kesin konuşmayın. Tabi Başkanlık sistemi denilen dalga Türkiye'de başkan olanı TANRI yapar TANRI... Çok partili sistem iyidir bu ülkede. başkanlık sistemi de uymaz. Burası Türkiye. ABD değil.

Son düzenleme:
---> AKP'ciler Bakın.

AKP gidici evet. CHP veya başka bi parti gelsin. taş çatlasa 2 dönem felan kalsın oda gidici olur. 2015 te Gelir başka parti iktidar olur oda geçer gider. MHP gelir-gider, anap gelir-gider... hepsi geçici hepsi gidici. Kanuni gibi 46 sene hüküm sürenbirisi veya parti olamaz.Taş çatlasa 8-10 yıl kalır.

Akp Gidicii Hı hı hahaha
Kanuniden Sonra Ozaman tayip Geliyo 10 Yıl Zaten yaptı Bi 10yıl Daha yapar

Chpli Oldugundan dogaldır yanı Bua yazdıkların

Başkanın bıle bagırıyor kendı Dedıgıne kendı ınansa belkı bizde inanırız

alevilik konusuna Gelince Günlerdir bakıyorum Cem evi Diye tutturuyorsun Arkadaş Müsalümanım diyorsan gideceksin camiye Hz ali Camide Öldürüldü Demekki Namaz Kılıyormuşki Camide öldürüldü

Son düzenleme:
---> AKP'ciler Bakın.

İftira değil bu. KDV uzayda, ÖTV uzayda... memur işçi asgari ücret yeraltında. bunların nesi iftira? Memur maaşı fakirlik sınırı altındaken, asgari tutar açlık sınrıı altındayken bunları söylemek nasıl iftira olur?

ayrıca Başbakanı protesto edenlere 15 ay hapis cezası verdiler... Demoraksi bu mu ? Siz hepsine yalan dersiniz zaten.

Atatürkü karıştırma. Atatürk 1920 lerde 1930 larda bu ülkeyi eniyi şekilde yönetilmesi gerektiği yönetti. tek iyi yönetici de oydu zaten bu zamana kadar. sora kenan evren yürütme yetkisini cumhurbaşkanından alıp başbakan verince iyice çıkmaza girdik.Atatürk Cemevini ibadethane yapardı diyon ya ozamanın koşulları farklı şimdiden.Ayrıca osmanlı diye tutturmuşunuz ya. o imparatorluk, din devleti olan osmanlıda bile vardı Cemevi. değil cem evi Sinagog vardı be sinagog...T.C. kurulunca Kurucumuz ve 1.Cumhurbaşkanı "Atatürk "tabiki ozamanın en modern şekilde yönetilmesi gerektiği gibi yönetti. Laf uzatmam Atama. Laf uzatanında ağzının kırarım o ayrı konu ...

Aleviler ilk müslümanlıgı kabul etmiş Türklerdir. Bu Yazılı Tarihte de var kimse inkar etmesin. Tabi kalkıp yazılı tarihin neresinde diye sorarsın sen şimdi bende sana 500 sayfalık ansiklopediyi 5 satıra nasıl sığdırcam diye düşünürüm.

Bu gençlik evet boş... AKP ye inandıgı için boş. Ben demiyom CHP ye inansın. Sadece artık gerçekleri LÜTFEN görsün... (Ben gerçi CHP li olarak söylüyorum bunu )

Allaşkına söle. Gülenin tarikatının ibadethanesi mi var? veya diğer tarikatların. bugün 3 tane ibadethane var. Ayrıca tek çatı altında diyosun ya. Aleviler zamaz kılmaz, ezanları yoktur ki camide birleşsinler... bunu da böyle bil...

AKP gidici evet. CHP veya başka bi parti gelsin. taş çatlasa 2 dönem felan kalsın oda gidici olur. 2015 te Gelir başka parti iktidar olur oda geçer gider. MHP gelir-gider, anap gelir-gider... hepsi geçici hepsi gidici. Kanuni gibi 46 sene hüküm sürenbirisi veya parti olamaz.Taş çatlasa 8-10 yıl kalır. ister TKP ister AKP ister CHP ister MHP belkide 15-20 yıl sonra mevcut partiler olmucak... Belki tek partili sistem olcak. Belki Başkanlık sistemi olcak... Gelecek için kesin konuşmayın. Tabi Başkanlık sistemi denilen dalga Türkiye'de başkan olanı TANRI yapar TANRI... Çok partili sistem iyidir bu ülkede. başkanlık sistemi de uymaz. Burası Türkiye. ABD değil.

Sen buralarda sürünüyorsun:160:

---> AKP'ciler Bakın.

Akp Gidicii Hı hı hahaha
Kanuniden Sonra Ozaman tayip Geliyo 10 Yıl Zaten yaptı Bi 10yıl Daha yapar

Chpli Oldugundan dogaldır yanı Bua yazdıkların

Başkanın bıle bagırıyor kendı Dedıgıne kendı ınansa belkı bizde inanırız

alevilik konusuna Gelince Günlerdir bakıyorum Cem evi Diye tutturuyorsun Arkadaş Müsalümanım diyorsan gideceksin camiye Hz ali Camide Öldürüldü Demekki Namaz Kılıyormuşki Camide öldürüldü

Öyle deme aleviliğe yeni bir boyut getirdi sonra kalkıp aleviliğe meshep diyor

---> AKP'ciler Bakın.

Forumda ne kimseler varmıs ??

Allah askına soruyorum sizlere siz kimsiniz Atatürk'ü Recep Tayyip'le bir tutuyorsunuz ?

Herkesin görüsününe saygı duymayı ve arastırmayı öğrenin önce diyorsunuz ki Tayyip böyle Tayyip şöyle tamam borç yapılmış ya da soyulmuş olabilir onunda mı yapması gerekir? Biz burada gelmiş geçmiş en kötü başbakan Tayyip demiyoruz ki.
Ama 2. Atatürk diye ya da bizim peygamberimiz diye bahsedilmesinde saka olarak bile geçmesinden ilk önce Türk vatandaşı olarak rahatsızlık duyarım .Bu adamın yaptıklarını göz ardı edemezsiniz . 10 yıl iktidarda kaldıysa bu onun üstün zekasından ilminden kaynaklanmıyor. Halkımız uyanamadı hala farkında değil misiniz yıllardır gelişmekte olan ülkeyiz. Böyle insanlar başta oldukça bu gelişme devam etmez..Olduğumuz yerde yalpalarız.Bu kadar konuşan insanı merak ediyorum.Bu görüşleri nereden ediniyorlar ? Kaçı açıp araştırma yapmış ve ya kitabını okumuş ?

Türk halkı böyle işte iki doktor çıkar millet şifacı kesilir , bir siyaset konusu çıkar herkes bilgin kesilir ?

Suan herkes kendi işinde en iyi olsa hiçbir şey yok !

Gelelim laikliğe Atatürk laiklik derken açılın saçılın demedi . Atatürk 'ü bu hale getiren kisilerin kim olduğu gayet açık.Onlar ki Atatürk'ü dinsiz diye göstermek isteyen kesimdir .Laiklik demek din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılmasıdır . Yok edilmesi değildir.

Diyorsunuz ki maaşımız arttı . Artar tabi adam adaları satıyor devleti i hortumluyor .Öğrenciden alıyor başkasına veriyor. Kısır döngü devam ediyor.Bizim milletimizde vay zenginledik vay şöyle vay böyle diyor. Merak etmeyin arakdaşlar böyle bir adam gelseydi zaten çoktan halledilmişti ! Ama şöyle bir durumda var ki Tayyip'in arka geniş koskoca ABD ile ittifak içinde adam . Bir Davos ta ahkem kesiyor ,milletin gözünü boyuyor akıllı adam.Kötünün iyisi !
İzmir'e gavur diyor , çiftçiye ananıda al git.İşsizlere iş bulmaktan aciz ,dağdan inme ayılara maaş bağlıyor. Villalarda katlarda maaşım yetmiyor diyor.

AKP' NİN YOLSUZLUKLARI LİSTESİ

Bir daha okuyun .
Videoyu bir daha izleyin.

Hala mı yeterli olmaddı ? Tek bir kelime etmiyorum artık . Vay halimize ..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri