zihinizi okuyan garip bir program

netameli

Banned
www.kotuvepis.com/eglence/mat_met.htm

ben defalarca denedim hala nasıl olduğunu anlayamadım :)

önce dediği gibi aklımdan bir sayı geçirdim gerekli işlemleri yaptım ve hayli şaşırdım sonuç karşısında..

sonra pislik olsun diye işlem yapmadan öylesine bir sayı geçiriverdim aklımdan onu anladı makina ondan sonra iyice dumur oldum zaten bence herkes denemeli...

işin ilginç tarafı aklınızdan geçirdiğiniz sayıları hiç bir şekilde bilgisayara girmiyorsunuz yani yazılı hiç birşey yok nasıl oluyor anlamadım anlayan varsa buyursun gelsin bize de anlatsın

siz aklınızdan yapıosunuz tutun sayıyı odaya gidin bil. geçerken başka bişi düşünün

ya denedim kaç defa oluyor sırrı nedir ya bunun anlamadım valla ilginç

birde sayı tutmadan direk hep butona basıom yinede harf çıkıo tutmadım halde butonu basınca hile yapma deseydi çok şaşırırdım :D

Son düzenleme:
ben sırrını buldum arkadaşlar hile si su dıkkat ettiyseniz asagıdan 9 dan baslıyarak yukarı 90 dogu gidin bakıcansınızki

9 18 27 36 45 54 63 72 81 90 yanı dokuzun katlarına baktıgınızda hep aynı harfler war siz bu işlemleri naparsanız yapın hep 9 katları kalır we 9 katlarında hep aynı kod oldugu için sizin beyninizi okuyomus gibi gorunur helel olsun rakamları iyi dizmişler artık bunu buldugum için repleri esirgemezsiniz

ben çözdüm söyle yapıyor ya sayı 9 un katı oluyor ya da sonundaki rakam 9 oluyor hani diyor ya Şimdi tuttuğunuz bu sayıdan her bir basamaktaki rakamın sayısal değerini çıkarın işte burda

Benzeri ama daha güzelini görmüştüm. İlk başta ben de epey afalladım ama sonradan çözmeyi başardım. Kolay ama hoş bir oyun.

arkadşlar çözdüm ben bakın şimdi sayımız ab olsun biz bu sayıyı çözümleyelm sayı 10a+b oluyır bizde 10a+b-a-b istiyor yani sayı 9a oluyor ve sayı 9un katı oluyor.9un katı olan her sayıya ayni simgeyi veriyor öyle beyninizi okumuş oluyor...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri