Yönetimden Memnunmusunuz ?

yONETİM'DEN MemnunMusunuZ ?

• Bilgim Yok Şuan

Oy: 64 26.9%
  • Yonetımde EksiklikLer var! Cunku ?

Oy: 40 16.8%
  • Yonetım Cok iyi Her sorunda yardımcı Olunuyor ..

Oy: 134 56.3%

• Kullanılan toplam oy
    238
Yooo nie memnun oLayım
Tamm güzeLötesi bi yapmışLar
tamm sitenin içeriği fevkaladenin fevkinde( BüLent AbLadan aLıntı) oLabiLir
Ama hani misafirLere yiyecek
İçecek bi şeyLer biLe yokyanee hahhahhahhahhahhahhahhah

evet arkadasLar ...

sıtemızın yonetıcılerınden memnunmusunuz..

sızce gorevımızı en ıyı sekılde yapabılıyormuyuz ..

yorumları bılmek ıstedık

varsa + mız yada - miz buyrun yorumLar..

sıteye gelen reklamlarda kufurlerde rahatsız edıcı durumlarda anında mudahale edebılıyormuyuz..

şikayetlerınız varmı yonetım ıle ılgılı ? :8:

Forumda üyelerinize değer verip düşüncelerini almanız çok güzel. Ben henüz yeni üye oldum ama site yöneticilerine şuan itibari ile bakış açım pozitif. Güzel bir forum düzenlemişsiniz. Zamanla forumun içeriğini gözlemleyip eksik olarak gördüğüm durumları sizlerle paylaşacağım.

Emekleriniz için ellerinize sağlık.:59:

Son düzenleme:
evvet bence herşey rayına oturmuş burda ıtıraf edeyım bı cok stede uyelığım vardı takı burayı keşfedene kadar ama artık tek mekanım oldu diye bilırım:D
MasterBeLa&Otaritel desport bir yoneticisn
Danger&adalaetli ve bıras asabi bir yonetici
goztepeli&sanırım en eğlenceli geniş rahat espirili admın o
dieesel&konulardan çok uyelere sorunlara daha duyarlı yardım sever
kalphirsizi&kesinlikle steyi en onemseyen konuları en takıp edıp yerınde mudahele eden tek admın diye bılırım işini mukemmel yapıyo
reankarnasyon&bıras eleşdırıme maruz kaldı ama sanırım işinde daha yeni kavrayacakdır
dark_duman çok tatlı yerınde ve zamanında kılıt derkenbıle bayanlığının endamını yansıta bılıyo çok sevıyorum onu bukadarını tanıyomdaha zaman var bunlar tamamıyle kışısel goruşlerım yargı yada eleşdırı değildır saygılar :)

tek kelimeyle mükemmelsiniz yani nebilim mükemmelin ötesinde bir kelime çıksın walla bulup kullanacam burada hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sizden tek isteğim varlığınızla sitede var olduğunu hissedenler hissettirenler var saygıyla
esen kalın

stajer modlardan hiç memnun deilim bi onlıne oluo tamam takip ettiğin konuları bul bula bilirsen sayfalarca onların msj:)

ve modlar ise mod olduktan sonra fazla ilgilenmiolar siteyle

admin lerimizin geneli gerçekten harika seçilmiş işlerini ciddiye alan insanlar..

kurucularımız ise bir numara takdir ediorum admin lerin dahi yanlışlarının affedilmediği bi yer

ben üstüme almıyorum ben siteye mod olduktan sonra daha fazla ilgilendim

yönetim her yönüyle çok güzel 1 numara

düşler forum farkı fark edenlerin diyarı

stajer modlardan hiç memnun deilim bi onlıne oluo tamam takip ettiğin konuları bul bula bilirsen sayfalarca onların msj:)

ve modlar ise mod olduktan sonra fazla ilgilenmiolar siteyle

admin lerimizin geneli gerçekten harika seçilmiş işlerini ciddiye alan insanlar..

kurucularımız ise bir numara takdir ediorum admin lerin dahi yanlışlarının affedilmediği bi yer

Tesekkurler Musty ... elımızden geldıgı kadar ayrım yapmıyoruz hatta hıc yapmıyoruz admın mod stj kurucu farketmez hatası olana gereken uyarıyı verıyoruz anlamazsa gonderıyoruz.. amacımız huzurlu aıle ortamı bozamaz kımse :) bozanları yolluyoru zzaten tsk ederım dusuncelerın ıcın

benim şilayetim var çabuk cvp yazmıyosunuz mesela site sahibi olmak isiyorum diye bi yazı yazdım ve hala cvp alamadım sizden ama onun dışında herşey süper

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri