Yönetimden Memnunmusunuz ?

yONETİM'DEN MemnunMusunuZ ?

• Bilgim Yok Şuan

Oy: 64 26.9%
  • Yonetımde EksiklikLer var! Cunku ?

Oy: 40 16.8%
  • Yonetım Cok iyi Her sorunda yardımcı Olunuyor ..

Oy: 134 56.3%

• Kullanılan toplam oy
    238
---> Yönetimden Memnunmusunuz ?

Yönetime duyurulur,Yeni üye oldum dikkatimi çekti bir kaç eleştiri yapacam, beğenme butonu yok, msj düzeltme butonu yok bunları eklerseniz süper olur.
İyi forumlar.

Merhaba.

Mesaj Düzenleme butonu sadece Forum Oyunları ve onunla beraber birkaç bölümde yok diye biliyorum ben.

Beğenme butonu yok evet, üyelerimiz beğendikleri mesajlara + Rep puanı vererek değerlendiriyorlar. Fakat ileride beğenme/teşekkür butonu gibi birşey düşünülür mü bilemem. Bu konu hakkında detaylı bilgiyi;

[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] verecektir size.

İyi günler. :R

Biraz yenilik ve reklamla yeni üye çekmek gerek diye düşünüyorum belli bi kitle var ama her üyenin bi son kullanma tarihi var o yüzden yeni hareket şart. Şuan içerdeki kitle zaten %90ı mod vs. normal üye ben hariç fazla yok bu ara aktif olarak. O yüzden yeni üye ŞART ŞART ŞART.

Yönetime duyurulur,Yeni üye oldum dikkatimi çekti bir kaç eleştiri yapacam, beğenme butonu yok, msj düzeltme butonu yok bunları eklerseniz süper olur.
İyi forumlar.

Geyik Forumları ve Forum Oyunları dışında ki tüm bölümlerimizde mesaj düzeltme butonu mevcut.

Diğer güzel fikir ve önerileriniz üzerinde çalışıyoruz. Eleştiriniz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Biraz yenilik ve reklamla yeni üye çekmek gerek diye düşünüyorum belli bi kitle var ama her üyenin bi son kullanma tarihi var o yüzden yeni hareket şart. Şuan içerdeki kitle zaten %90ı mod vs. normal üye ben hariç fazla yok bu ara aktif olarak. O yüzden yeni üye ŞART ŞART ŞART.

Fikir ve önerileriniz üzerinde çalışıyoruz. Eleştiriniz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Merhaba.

Mesaj Düzenleme butonu sadece Forum Oyunları ve onunla beraber birkaç bölümde yok diye biliyorum ben.

Beğenme butonu yok evet, üyelerimiz beğendikleri mesajlara + Rep puanı vererek değerlendiriyorlar. Fakat ileride beğenme/teşekkür butonu gibi birşey düşünülür mü bilemem. Bu konu hakkında detaylı bilgiyi;

[MENTION=144601]' ParadokS[/MENTION] verecektir size.

İyi günler. :R

Tşkler Arkadaşım. ama forum oyunlarında'da olmalı,yanlış yazdığımız yazılarımızı düzeltmek için.

Geyik Forumları ve Forum Oyunları dışında ki tüm bölümlerimizde mesaj düzeltme butonu mevcut.

Diğer güzel fikir ve önerileriniz üzerinde çalışıyoruz. Eleştiriniz için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Bence o bölümlerde'de düzeltme butonu eklenmeli,
İyi Forumlar...

Forumun şu eksiğide var,sayfaları görüntüleyen üyelerin nickleri görünmüyor, Bunuda eklerseniz daha gzl olur.

Son düzenleme:

Selam
[MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] Rica eski nickimi alabilir miyim?
E- postamı ve şifremi hatırlamıyorum
Eski nickim LIYA

Lütfen yardım eder misin?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri