Yönetimden Memnunmusunuz ?

yONETİM'DEN MemnunMusunuZ ?

• Bilgim Yok Şuan

Oy: 64 26.9%
  • Yonetımde EksiklikLer var! Cunku ?

Oy: 40 16.8%
  • Yonetım Cok iyi Her sorunda yardımcı Olunuyor ..

Oy: 134 56.3%

• Kullanılan toplam oy
    238
---> Yönetimden Memnunmusunuz ?

gereginden fazla calisiyorlar, gerektigi kadar calismalari daha hayirli olur bence.

Konularin cevap hakki verilmeden kilitlenmesine karsiyim. (bu kimin konusu olursa olsun bu forumda en cok beni rahatsiz eden konu)

bakiyorum gecen gun.

birisi sormuski yonetim nerde
yonetimden birisi buyur? yazmis guzelce
ardindan bir mesaj, madem cevap yazmadin demekki sorun yok, konu kilit...

neden bukadar cok seviyorsunuz konu kilitlemesini anlamis degilim.

belki yazdi cikti arkadas, belki ertesi gun birdaha girecekti, 24 saat forumun basini beklemek zorunda degilki...

biri birsey soruyor..
sorunun cevabi bu. konu kilit....
bakalim belki o konu uzerine baska soracagi soruda vardir yada diyecegi bir sozde vardir degilmi?

benim konularima olmasada bu tavir, genel olarak bu konu beni rahat ediyor. birgun gidersem su siteden sirf bu yuzden giderim...

sinir bozucu oluyor cunki, lafi insanin agzina tikamak gibi...

bu konuda yoneticilerden memnun degilim...
sanki site konu kilitince prim veriyorda konu kilitlemekte arkadaslar yarisiyor.

kusura bakmayin ama dusuncelerim bunlar.

diger yonden iyi calisyorlar. baska bir sikayetim yok

gereginden fazla calisiyorlar, gerektigi kadar calismalari daha hayirli olur bence.

Konularin cevap hakki verilmeden kilitlenmesine karsiyim. (bu kimin konusu olursa olsun bu forumda en cok beni rahatsiz eden konu)

bakiyorum gecen gun.

belki yazdi cikti arkadas, belki ertesi gun birdaha girecekti, 24 saat forumun basini beklemek zorunda degilki...

biri birsey soruyor..
bakalim belki o konu uzerine baska soracagi soruda vardir yada diyecegi bir sozde vardir degilmi?

benim konularima olmasada bu tavir, genel olarak bu konu beni rahat ediyor. birgun gidersem su siteden sirf bu yuzden giderim...

sanki site konu kilitince prim veriyorda konu kilitlemekte arkadaslar yarisiyor.

Şikayetlerinizi dikkate alacağımızdan şüpheniz olmasın.
Elimizden geleni hatta daha fazlasını yaptığımızdanda emin olabilirsiniz ama bizimde insan olduğumuzu unutmamanızı rica ediyoruz. Yoksa benim ve yönetimdeki tüm arkadaşlarımın üyelere karşı herhangi bir art niyeti bulunmamaktadır. Hepimiz eğlence ve stres atmak için giriyoruz buraya.

Keyifli forumlar.

Gerektiği kadar calısıyorlar.Demekki bu bile fazla.Gereğinden fazla çalışmalarını görmek istemezsiniz artık :)

Baska Forumda Görmüş Olabilirsiniz.Tekrar Gözden Geçirin.Burda Öyle Bir Durum Söz Konusu Değil.

bakiyorum gecen gun.

O Konuya cevap yazıldıktan sonra,konu 4-5 gun sonra kilitlendi. İlk Mesajda Konu Açılış Tarihi Mevcut.

biri birsey soruyor..

Konuyu Açan Kişi Son Yanıtı Vermedikçe Konu Kilitlenmez.

Görüşleriniz İçin Teşekkürler.Değenlendirilecektir.

Bunları söylemek için erken olacak, ama "Kişisel Sayfa" adıyla bölüm açıp altınada "düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsiniz" dediğiniz yerde konumu silerseniz, yönetim pekde olumlu şeyler söyleyemem.

Konu açmışım, duygularımı ifade etmişim. Beğenende olabilir, beğenmeyende, katılanda olabilir-katılmayanda. Ama açtığım konuya ısrarla hem itiraz edip, hem de sonra da konumu güya uygunsuz diye geri dönüşüme atmak niye?

Bunları söylemek için erken olacak, ama "Kişisel Sayfa" adıyla bölüm açıp altınada "düşüncelerinizi özgürce ifade edebilirsiniz" dediğiniz yerde konumu silerseniz, yönetim pekde olumlu şeyler söyleyemem.

Konu açmışım, duygularımı ifade etmişim. Beğenende olabilir, beğenmeyende, katılanda olabilir-katılmayanda. Ama açtığım konuya ısrarla hem itiraz edip, hem de sonra da konumu güya uygunsuz diye geri dönüşüme atmak niye?

insanlar bir iyilik edip sana yardimci olmaya çalıştı ama sen kalıplaşmış bir şekilde hiç değişmiyon birincisi konu konuluktan çıktı ve anlamsiz can sıkın bir konu oldu ds ondan insanlar rahat siz olmaya başla di senin ko özgür bir düşünce değil acindirmak sadece kardes bir isyan bir herseyi herkesi kötüle mek olmuş konun konunun dışında bir hal almaya başladı ve insanlari iyice ne bunalti bu yüzden kapatıldı

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri