Yönetimden Memnunmusunuz ?

yONETİM'DEN MemnunMusunuZ ?

• Bilgim Yok Şuan

Oy: 64 26.9%
  • Yonetımde EksiklikLer var! Cunku ?

Oy: 40 16.8%
  • Yonetım Cok iyi Her sorunda yardımcı Olunuyor ..

Oy: 134 56.3%

• Kullanılan toplam oy
    238
---> Yönetimden Memnunmusunuz ?

Yönetim iyi fakat bazı eksiklikler var.Üye getirme açsından daha çok ağırlık verilebilir oyun ve programa vb. bölüme birde özel mesaj sitemi yok demişsiniz bu kötü bilindiği üzere vbulletin versiyonu şimdi 3.6.8 3.7.3 yahut yeni çıkan 3.8.0 versiyonuna yükseltilebilir buda çok işlev sağlar üyeler ve adminler için

Programlara Zaten Gereken Ilgıyı Gosterıyoruz :) Ornegın Benım Actıgım Konu :) Tek Baslık Icınde 10Larca Program Mevcut :) google'da arama yapıldıgı zaman cıkmaz dıye dusunmeyın baslıkları yazıyoruz zaten programlar'a zaten devam edecegız oyunlardan pek anlamıyorum zaten anlayan admın arkadaslarımda gerekenı yapacagından emınım ...

Burda uye Toplamak Degıl Amacımız DıyelımKi Ozel Mesaj Sıstemını Actık 30 Uye Gelıyor Gunde Ortalama Ama Bunların 30'ununda Temiz Arkadaslar Oldugunu Soyleyemeyız Pm[OzelMEsaj] Sıstemı Ile Msn Yollanıyor Olaylar Cıkıyor Vs Vs Bu Yuzden Pm Kalktı Zaten :) Vb Surumune Gelınce Zaten Forumda Her Turlu Olanak Var Yenı Surumune Veya Bı Ust Surumune Gerek Yok ozkan Abımız Zaten Cok Deneyımlı Bu Konuda HerHangı Bı Eksıklık Soz Konusu Oldugunda Yapıyor :)

İlginizden Dolayı Tesekkur Ederız

Üye getirmek amaç değil araç olmalı tabii ki fakat herşeyde de üye lazımdır sitenin googleda hitinin artması için senin açtığın konu örneğin tamam içinde herşey olabilir googleda da olabilir fakat ben olmaz demiyorum googledan veya nerden gelirse gelsin üyeler bu konulara baktıkça mesaj yazdıkça hit artar googleda böyle üst sralara çıkılır versiyon sistemide gerekli olan bişey herzamanda kötü üye gelecek değil gelse bile ban sistemi diye bişey var .Üye gelmesede olur fikrin yanlış elbetteki bu sitede de diğerleri gibi üst seviyeye çıkmak için üye gerekir.Birde şu tavsiyede bulunuyum değerlendirmek siz<e kalmış hidehack sitemini kullanırsanız daha iyi olur güzel amaçları var o eklentinin

ozkan abı bılır artık orasını :)

hidehack'ede bence gerek yok zaten Linkler Gorunmuyor Cevap Yazılmıyor Gerek yok :)

Yorumunuz Ve Ilgınız Icın Tesekkur Ederım

evet iyiler ama kaç tane admin var sorusu sürekli kafama takılıyor niye böyle çoklar :)

bırımızın bır sıkıntısı oldugunda dıgerı baksın dıye :)

neden cok asker var :) her sehıre bı tane yetmez mı :)

iyi forumlar

evet iyiler ama kaç tane admin var sorusu sürekli kafama takılıyor niye böyle çoklar :)

cunku bızlerde ınsanız:)

herzaman hepımız bos degılızı ve foruma bakamıyoruz..

kımımız sabah okula gıdıyor kımımız calısmaya bazılarımızında ısı cıkıyor bı sekılde ugruyamıyoruz:)dolayısıyla bazılarımız gece bazılarımız gunduz bakıyoruz foruma..

ayrıca bence admın sayısı ıdeal zaten toplasan 5-6 admınız:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri