Gizli! Yönetim Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]

Ayşegül merhaba.

Ocak ayı enlerinin sonuçlarını az önce açıkladım.

http://www.duslerforum.org/ayin-enleri-1096/df-ayin-en-leri-sonuclari-ocak-2017-a-639898.html

Konunun içerisine de yazdığım gibi, bir süre ayın enleri seçimlerine ara veriyoruz. Nedeni ise katılım maalesef çok çok düşük 2-3 kişi katılıyor onlarlada sonuçlar pek sağlıklı olmuyor. Yani en sağlıklısı bir süre ara vermek.

Bilgin olsun istedim. :R

Ayşegül merhaba.

http://www.duslerforum.org/ayin-enleri-1096/df-ayin-en-leri-sonuclari-ocak-2017-a-639898.html

Konunun içerisine de yazdığım gibi, bir süre ayın enleri seçimlerine ara veriyoruz. Nedeni ise katılım maalesef çok çok düşük 2-3 kişi katılıyor onlarlada sonuçlar pek sağlıklı olmuyor. Yani en sağlıklısı bir süre ara vermek.

Ali doğru bi kakar bence

Ayşegül merhaba.

Anlaşıldı :R

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]
[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION]
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]
[MENTION=151672]bluee[/MENTION]
[MENTION=145777]Jason Statham[/MENTION]

Merhaba sevgili arkadaşlarım.

Biliyorsunuz uzun süredir bu forumda hep birlikte olduk ama benim için sizlerle vedalaşma vaktim artık geldi.

Açmış olduğum bir iş sebebiyle ve o işle ilgilenmem sebebiyle aranızdan üzülerek ayrılmak durumundayım. Hepinizle tek tek güzel günlerim, güzel anılarım oldu. Sizleri tanıdığım için sizlerle bu forumda beraber olduğum için kendi adıma çok mutluyum. Umarım sizlerde beni tanıdığınız için ve benimle beraber olduğunuz için mutlu olmuşsunuzdur.

Hepinize tek tek hakkım sonuna dek helali hoş olsun. Kalbini kırdığım, üzdüğüm biriside varsa affola. Sizlerde hakkınızı helal ederseniz çok mutlu olurum.

Herşey için hepinize çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca sizlerin huzurunda [MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] abiye de herşey için çok teşekkür ederim. Onun gibi birisini tanıdığım için çok şanslıyım ve bana bu forumda en üst görevi de layık gördüğü için, bana güvendiği için çok teşekkür ederim.

Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyor sizlere Nazım Hikmetin bir şiiriyle veda ediyorum;

Hoşça kalın
dostlarım benim
hoşça kalın...
Resimlerdeki kuşlar gibi
dizilip üstüne kumsalın,
mendil sallamayın bana.
İstemez...
Ben dostların gözünde kendimi
boylu boyumca görüyorum...

Yine görüşürüz
dostlarım benim
yine görüşürüz...
Beraber güneşe güler,
beraber dövüşürüz...

A dostlar
a kavga dostu
iş kardeşi
a yoldaşlar a...
ELVEDA....

Açtiğin iş hayirli olsun. İns güzel hayirli bol kazançlarin olur.
Allah hakkinda her seyin hayirlisini nasip etsin ins.
Elveda demiyorum arada ugrarsin bakarsin :)
Hoşça kal..

Güzel kardeşim, Hakkında Hayırlısı olsun..

Üzücü bu gidişler, Semih 1 sen 2 üzüldüm.

Ama yapacak bir şey yok hayırlısı olmasını diliyorum Hakkında..

Her zaman ailemizdensin ve değişiklik olur ise burada yerin hazır bilmeni isterim..

Sevgiler,

[MENTION=10791]-Ediz1912-[/MENTION]
[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION]
[MENTION=42805]HaDeS[/MENTION]
[MENTION=151672]bluee[/MENTION]
[MENTION=145777]Jason Statham[/MENTION]

Merhaba sevgili arkadaşlarım.

Biliyorsunuz uzun süredir bu forumda hep birlikte olduk ama benim için sizlerle vedalaşma vaktim artık geldi.

Açmış olduğum bir iş sebebiyle ve o işle ilgilenmem sebebiyle aranızdan üzülerek ayrılmak durumundayım. Hepinizle tek tek güzel günlerim, güzel anılarım oldu. Sizleri tanıdığım için sizlerle bu forumda beraber olduğum için kendi adıma çok mutluyum. Umarım sizlerde beni tanıdığınız için ve benimle beraber olduğunuz için mutlu olmuşsunuzdur.

Hepinize tek tek hakkım sonuna dek helali hoş olsun. Kalbini kırdığım, üzdüğüm biriside varsa affola. Sizlerde hakkınızı helal ederseniz çok mutlu olurum.

Herşey için hepinize çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca sizlerin huzurunda [MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] abiye de herşey için çok teşekkür ederim. Onun gibi birisini tanıdığım için çok şanslıyım ve bana bu forumda en üst görevi de layık gördüğü için, bana güvendiği için çok teşekkür ederim.

Hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyor sizlere Nazım Hikmetin bir şiiriyle veda ediyorum;

Hoşça kalın
dostlarım benim
hoşça kalın...
Resimlerdeki kuşlar gibi
dizilip üstüne kumsalın,
mendil sallamayın bana.
İstemez...
Ben dostların gözünde kendimi
boylu boyumca görüyorum...

Yine görüşürüz
dostlarım benim
yine görüşürüz...
Beraber güneşe güler,
beraber dövüşürüz...

A dostlar
a kavga dostu
iş kardeşi
a yoldaşlar a...
ELVEDA....

yeni işin umarım senin için en güzel anılarına vesile olur. seni tanıyarak, senden çok şey öğrendiğim için mutlu ve umutluyum. işin için başarılar dilerim ve bundan sonra yolun açık olsun.

mousepad? xD

Hepinize tek tek güzel mesajlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Eda mousepad işini özelden görüşelim. xD

Sevgi ve saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri