Yeni Başbakan Binali Yıldırım Hakkında ki Düşünceleriniz

Cevap: Türkiye Cumhuriyeti, Yeni Başbakanı Hayırlı Olsun.

Konu bayağı karıştı vallahi. xD

Allah ülkemizde bize güzel günler göstermeyi nasip etsin.

Bunun sebebi işlerin yoğun olması değil, anlamadan dinlemeden yorum yapmak. Kişilerin asıl sorunu da bu ya. Yazıda ne yazıyor tayyip mi ooooo bu adam tayyipçi diyip başlıyorlar yağdırmaya.

###

Yeni Başbakan'ımız hayırlı olsun.

Başkanlık sistemi ile ilgili de sanki Tayyip uzun vadeli yaşayacağının garantisini almış gibi davrananlar, düşünenler var maalesef. Bu adam Başkan olduktan sonra yerine gelecek Başkan kim olacak daha belli değilken herkes Cumhurbaşkanı'nı Başkan yapmak istiyoruz diyorlar. 23 Nisan'da başkan yapmayacaksınız arkadaşlar, Ke-mal kılıçdaroğlu'nun, sözü geçmeyen bahçeli'nin veya hain selahattin'in başa geçeceğini de bir düşünün derim. Gerçi, hep diyip diyip dinliyoruz o başka da.

###

Eşi ile de gündeme getirilmesini yanlış buluyorum. İleri de sizin evleneceğiniz isimler çok mu temiz, çok mu güzel olacak acaba merak ediyorum.

insanların gün içersinde ne yaşadığını neler ile uğraştığını bilmeden görmeden laf ilişitirmeyin sevgili admin bey.
Rct ile kemal arasında dağları geçtim uzay kadar fark var.
Birisi alnının akıyla yükselen birisi hırsızlıkla terör örgütüne yandaşlık ile abd'ye yağ ile cumhurbaşkanlığına geldi.
Ama ALLAH büyük elbet onunda sonu gelecektir. bundan eminim, rct'nin tek kazanmasının sebebi yağı iyi çekiyor ve cahil milletimiz çok

insanların gün içersinde ne yaşadığını neler ile uğraştığını bilmeden görmeden laf ilişitirmeyin sevgili admin bey.
Birisi alnının akıyla yükselen birisi hırsızlıkla terör örgütüne yandaşlık ile abd'ye yağ ile cumhurbaşkanlığına geldi.
Ama ALLAH büyük elbet onunda sonu gelecektir. bundan eminim, rct'nin tek kazanmasının sebebi yağı iyi çekiyor ve cahil milletimiz çok

Diğeri de kasetle geldi bugünlere, yaylana yaylana konuşmanın anlamı yok. Sevmediğim bir adamı bana savundurtma şurada şeker şey.

Diğeri de kasetle geldi bugünlere, yaylana yaylana konuşmanın anlamı yok. Sevmediğim bir adamı bana savundurtma şurada şeker şey.

o kaset'i de ortaya atanlar sizlersiniz başka kim olacak, benim kimseyi savunduğum yok.
siz istediğiniz kadar atatürk'ün inkilaplarını kaldırmaya tc leri kaldırmaya çalışın devran döner ya.
bana öyle şeker jelibon gibi konuşmanı istemiyorum

o kaset'i de ortaya atanlar sizlersiniz başka kim olacak, benim kimseyi savunduğum yok.
siz istediğiniz kadar atatürk'ün inkilaplarını kaldırmaya tc leri kaldırmaya çalışın devran döner ya.
bana öyle şeker jelibon gibi konuşmanı istemiyorum

Tatlı tatlı konuşalım diye demiştim xD Bu arada benim öyle bir amacım yok yani, neye dayanarak dedin bilmiyorum ama işlerin baya yoğun olsa gerek xD

Bak recep tayyip erdogani sevmio ola bilirsin ama ona oy verenlere cahil deme hakkin yok tamammi...

Arkadaşlar ikili tartışmaya dönmesin konuyu kilitlemeyelim..

Şu videoda şurada dursun öyle :)

İktidar olamamanın sebebi;
bu ülkenin savcısını, hakimini, polisini yanına alamayıp askerini içeri tıkmayan.. özel kurumlarını yabancılara peşkeş çekmeyen muhalefetidir.
Seçimlerde trafoya kedi sokamayan muhalefetidir.
Basılı oy pusulası yakalatmayan muhalefetidir..

Nacizane :)

Konu tartışma bölümüne taşınmıştır.
Madem tartışmak istiyorsunuz buyurun medeni bir şekilde tartışın.
Yanlız herkesin kurallara uygun mesaj yazmasını rica ediyorum.
Lütfen.

---> Yeni Başbakan Binali Yıldırım Hakkında ki Düşünceleriniz

Ülkemiz için hayirlisi olsun

CareOsmanPamukoglu yazmadan gecmeyeyim dedim :D

---> Yeni Başbakan Binali Yıldırım Hakkında ki Düşünceleriniz

**˜düşük profil**™in ötesinde: Binali yıldırım...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri