Yardım edermisiniz napcagmı bilmiorum :(

ßéqüm..

Bayan Üye
arkadaslar benim bi sevgilim war yanındayken falan cok mutluym cok yakın davranıo ayrıca gecen gün ogrendimki bizim okuldan bi cocuk benden hoslanıomus tenefüslerde beni görmeye falan gelio aslnda tatlı cocuk ne bileim bi insanın sizden hoslanması sizi mutlu eder ben de ole oldum suan sevgilim olan cocuktan ayrılmak istiyrm cnkü ben rahatı severm sevgililer falan pek bana göre değil ama ayrılamam en yakın ark.ımın kankası cok ayıp olur arkadasa durumu da anlatamıyrm cunku onun da sevgilisiyle cıktıgm cocuk kanka cok ayıp olur hepsiyle aram bozulur ouf napcagmı bilmiyrm ya yardım edin lütfen.. :confused:

---> Yardım edermisiniz napcagmı bilmiorum :(

cnm yaşın küçükse hiç uğraşma bence sana tavsiyem bu bu işler erken yaşta insana iyilik getirmez cnm

senı böLe seyLEr sıkıosa nıe miLLetin duyguLarıyLa oynuosun ?

mutLumu edio bu senı ?

ßisey anLadıysam..
Her neyse anLadığım kadarıyLa...

GüzeL karDesim.
Ondan ayrıLamam..Onu seviyorum..
Bundan ayrıLamam..Onu seviyorum..
$undan ayrıLamam..Onu seviyorum.. demekLe oLmaz ;)

Arkadasının kaNkası ~ ne aLaka senin sevgiLinden ayrıLman..
Zaten senin ARKADASINSA sana en büyük desteğide o verir ;)

Takma kaFanı :/

ßende genCim ama..
Siz gencLer gercekten Cok farkLısınız...
Cidden cok Sasırıyorum..

Anladığım kadarıyla senden hoşlanan diğer çocuk için ayrılmak istiyorsun sevgilinden çünkü o ortaya çıkana kadar hiçbir sorun yoktu.. Acele etme bence karar vermek için, duygularından emin olunca ver kararını.. Çünkü pişman olabilirsin sonunda.. Ayrıca bu senin hayatın nasıl mutlu olacaksan ona göre davran biri üzülür biri kırılır die istemediğin kararları almamalısın..

Ya walla ilginç bi durum bunları düşünmek için erken değil mi daha? kaç yaşındasın sen canım? Anladığım kadarıyla küçüksün. Bu yaşta bunları düşünüp canınızı sıkmaya değmez ilerde bol bol düşncen nasılsa şimdi yaşının güzlliklerini yaşa ;)

Rahatı Seversin ?

Cıktıgın Cocukla Evlimisinde Rahatı Seviyorsun ?

Rahatı Sevmenle Alaka Kuramadım ?

Böyle Şeylere Kendini Alıştırma

iLerde Emin ol Cok Sıkıntısını Çekersin.

Karşındakinin Fiziki Görünüşü Elbette Önemli

Ama Sadece Tatlı Diyede Bi Cocukla Cıkılmaz.

Senin Şuan Yaptıgının Daha Bi Çok Acıklaması Var Elbette

Ama Yaşının Küçüklügüne Veriyorum..

Aynı Şeyi Senin Cıktıgın Cocugun Sana Yaptıgını Düşün Belki Anlarsın..

ya bnm bi sevgilim var bn onu çok sevyorum ama.daha 16 yasındayız iikimizde ama geleceğe yönelik plnlalırımız çok ewlenmeyi fln düşünüoruz..ama bn yasımız küçük olduuğu için sıklmaktan korkuyorum ya sıkılırsak...bi süre sonra?...s ewlenemezsekk

ya bnm bi sevgilim var bn onu çok sevyorum ama.daha 16 yasındayız iikimizde ama geleceğe yönelik plnlalırımız çok ewlenmeyi fln düşünüoruz..ama bn yasımız küçük olduuğu için sıklmaktan korkuyorum ya sıkılırsak...bi süre sonra?...s ewlenemezsekk

Evlenmeyi mi düşünüyorsunuz ?

Sen sevgilini sevmiyorsun bu gayet açık. Bir insan okuldan bir çocuk benden hoşlanıyormuş diyerek sevgilisinden ayrılmayı düşünmez eğer seviyorsa.

Sen rahatı seviyorsan elini çek bu sevgili işlerinden falan. Zaman gelir o okuldaki çocuktanda başka biri seni seviyormuş diye ayrılırsın. Çocukta mazallah sana kapılır falan. Kimseyi kendi zevklerin için üzmeye hakkın yok.

Dediğmi gibi çek elini eteğini sevgili işlerinden. Çok rahat takılmak istiyorsan git gününü gün et insanlarla.

Sen sevgilini sevmiyorsun bu gayet açık. Bir insan okuldan bir çocuk benden hoşlanıyormuş diyerek sevgilisinden ayrılmayı düşünmez eğer seviyorsa.

Sen rahatı seviyorsan elini çek bu sevgili işlerinden falan. Zaman gelir o okuldaki çocuktanda başka biri seni seviyormuş diye ayrılırsın. Çocukta mazallah sana kapılır falan. Kimseyi kendi zevklerin için üzmeye hakkın yok.

Dediğmi gibi çek elini eteğini sevgili işlerinden. Çok rahat takılmak istiyorsan git gününü gün et insanlarla.

walla sanada braw0 ii açıklamıssın biri snden hoşlanıo die sewgilinden ayrılıyorsan bişi derdimde neyse ban yemeyim durduk yere :D ikiside bırakırda ortada kalırsan arkana dön kendinede su soruyu sr ne uğruna bu işi kalkıstın !

Hersey Kendi ellimizde aslinda hoslanmasi veya iyi bir arkadas olmasi neden seni etkilenmis anlamis degiLim sen sevgiLini sevmemisin ki sevsen bir baskasini düsünmezdin onun hoslanmasindan etkilenmezdin....
Tabiki Hayatda basimiza ne gelicegini bilemeyiz ama hersey kendi ellimizde .
SevgiLin olan arkadasa üzüldüm sadece .....

ya bırak şu kızı ban atın gitsin ya acımasız bencil hiç mi sevgilini düşünmüyorsun sen ya :D
yaram war bana ble bişi yapılmıstı zamanında ama artk dikkatliyim sistem sana yamuk yaparsa sende ona yapcaksın allahtan erkek olmanın üstünlügü var :D aynı seyi kız yaparsa adı çıkıo :d erkek yaparsa çapkın oluo :D ama hakedilar baksanıza erkekler kolay klay böle işe kalkısmaz :D

bana göre seviyor..sevmiyecek gibi düşünce karasızlıgına kalacagına acaba benim duydugum hissettigim sevgi gerçek mi....düşünürsen..eminim dogru kararı vereceksin..selametle..

Biraz dur ve düşün o sana aynı şeyi yapsaydı ne olurdu empati kur eminim doğru kararı verirsin ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri