Yardım edermisiniz napcagmı bilmiorum :(

---> Yardım edermisiniz napcagmı bilmiorum :(

yaw aLLahım ya Siz naSıL Bir DuSuNCe BarıNDıranLarDanSınız ya abicim keyfiyen Sevgi aŞk mı OLurya Birisni Severrsina dam gibi Seversin yok kankaksına tav oldum yok kankası bana tav Oldu bunu boyle yansıtcana DoLaysız yoLDaN direk güm diye patlaT Olayı Cocun Yuzune BaŞkasındna hOŞlarınıyorum aYnı aNDa 2 İnsanı DusuNCemDe barıNdDıramıyorum De gitsin...

düsünmne gerek yok eger sevmi0rsn o usaqla ne isin var milLeti tkma eger arkadsm di0sn snn ynnda olurlar ama sevmi0rsn bran önce ayrıL askTa çktm kmsenn çkmsni istemem. . .
ask'ı saygı ve svgi çercevesnde yasayalım. . .

sonrada erkeklere laf atıosunuz biz kızlara nasıl güvenicez peki bence sen kimseyle çıkma otur evinde gelip seni istesinler evlen olsun bitsin ...

ya bırak şu kızı ban atın gitsin ya acımasız bencil hiç mi sevgilini düşünmüyorsun sen ya :D
yaram war bana ble bişi yapılmıstı zamanında ama artk dikkatliyim sistem sana yamuk yaparsa sende ona yapcaksın allahtan erkek olmanın üstünlügü var :D aynı seyi kız yaparsa adı çıkıo :d erkek yaparsa çapkın oluo :D ama hakedilar baksanıza erkekler kolay klay böle işe kalkısmaz :D

Nasıl bir yaklaşım bu? İlginç..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri