www.BuyinCoins.com "Kaliteli Ürün, Rakipsiz Fiyat, Ücretsiz Kargo, 100% Memnuniyet!"

---> www.BuyinCoins.com "Kaliteli Ürün, Rakipsiz Fiyat, Ücretsiz Kargo, 100% Memnuniyet!"

GELENEKSEL YUMURTA ŞENLİĞİMİZ DEVAM EDİYOR...

Hesaplarınıza Tanımlı "Sürpriz Yumurta" 'larımızla,

Her Gün İndirim Kuponları ve Nakit Puan (Coins) Hediye Ediyoruz.

BOŞ YOK!!!

Her Gün Çatlatın, Şansınızı Katlayın! ;)

---> www.BuyinCoins.com "Kaliteli Ürün, Rakipsiz Fiyat, Ücretsiz Kargo, 100% Memnuniyet!"

Bu ne yazık ki bu çok yanlış bir izlenim. Bildiğiniz tüm markalar üretimlerini Çin'de gerçekleştirmekteler. Ayrıca sitemizde satılan markalar, takip eden ve konuyla alakalı müşterilerimiz için çok rağbet gören, dünyadaki büyük ve güvenilir isimlerdir. Saygılarımızla...

Bunca yıldır bilgisayar sektöründeyim fakat sitenizi inceledim.
O tablet markalarını ilk defa görüyorum. :)

Bunca yıldır bilgisayar sektöründeyim fakat sitenizi inceledim.
O tablet markalarını ilk defa görüyorum. :)

Sitemizde satılan bazı tablet ve telefon markalarının Türkiye distribütörleri bulunmadığından uzakdoğu pazarını da takip etmiyorsanız yabancı olmanız gayet normal :)

Sitemizdeki ürünler tüm dünya pazarına ihraç edilen önde gelen ve Türkiye'de de talep gören fiyat/performans ürünleridir. Marka ve model isimleri ile araştırma yaptığınızda ne demek istediğimizi daha net anlayacaksınız.

Türkiye'de tanıdık isimlerle satılan çok sayıda ürün aslında bu markaların üretimidir :)

Saygılarımızla...

Sitemizde satılan bazı tablet ve telefon markalarının Türkiye distribütörleri bulunmadığından uzakdoğu pazarını da takip etmiyorsanız yabancı olmanız gayet normal :)

Sitemizdeki ürünler tüm dünya pazarına ihraç edilen önde gelen ve Türkiye'de de talep gören fiyat/performans ürünleridir. Marka ve model isimleri ile araştırma yaptığınızda ne demek istediğimizi daha net anlayacaksınız.

Türkiye'de tanıdık isimlerle satılan çok sayıda ürün aslında bu markaların üretimidir :)

Saygılarımızla...

Ben dünya pazarını çok çok yakından takip ediyorum.
Türkiye'de tanıdık isimlerle satılan çok sayıda ürün aslında bu markaların üretimidir dediğinizde bunlara Apple/Samsung gibi markalar dahil değil heralde eğer öyleyse biraz komik kaçar da :)

Bu tabletlerin hepsi Çin üretimi.
Siz bir mesajınızda bütün mallar Çin'de üretiliyor diyorsunuz ama çoğu insan bunu yanlış anlamaktadır.

Çin malı farklıdır Çin üretimi farklıdır.

Bazı markalar Samsung/Apple/Toshiba vs. işçilik ucuz olduğundan bileşen parçalarını Çin'e yollamakta ve orada birleştirmektedirler bu Çin üretimidir.
Çin malı ise tamamen Çin'de üretilen ve birleştirilen kapsamındadır ki bu teknolojik aletlerin ömrü çok çok kısadır.

Tablet,telefon,bilgisayar almadan önce arkasında bulunan etikete bakın arkadaşlar, örnek verecek olursak Samsung bazı modellerini Güney Kore'de üretiyor gayet sağlam ve uzun ömürlü oluyorlar.

Yakından takip ettiğiniz piyasada Oppo, Zopo, Pipo, Ainol, Huawei, Xiaomi, ThL gibi markaları da tanımanız beklenirdi. Belirttiğimiz gibi dünyada geniş bir kitle tarafından bilinen ve yakından takip edilen tam olarak fiyat/performans ürünleridir.

Ayrıca Çin Online alışveriş pazarında saydığınız markaların satışını beklemek konumuz olan doğru bir yaklaşım değildir :)

Ben böyle şeylere güvenmiyorum artık. Nitekim bundan 1 yıl önce sizin gibi satış yapan birinden ürün almıştım 30 TL. 15 -20 gün belki de daha uzun sürebilir demişlerdi tamam demiştim. Aradan 1,5 ay geçmişti ve ürün bana ulaşmamıştı. Pek peşine düşmedim sonuçta 30 TL benim için bir sorun yaratmıyordu sadakamız olsun. Ayrıca ürünlerinize baktım pek kaliteli ürünler gibi görünmüyor en fazla 3-4 ay (belki de daha az) dayanacak türden ürünler.

Hayırlı olsun,kolay gelsin.

Yakından takip ettiğiniz piyasada Oppo, Zopo, Pipo, Ainol, Huawei, Xiaomi, ThL gibi markaları da tanımanız beklenirdi. Belirttiğimiz gibi dünyada geniş bir kitle tarafından bilinen ve yakından takip edilen tam olarak fiyat/performans ürünleridir.

Ayrıca Çin Online alışveriş pazarında saydığınız markaların satışını beklemek konumuz olan doğru bir yaklaşım değildir :)

O dediğiniz markalardan Huawei, Xiaomi ve ThL bilnidik markalar, diğerinin ömürleri 1-2 ay gibi süredir.

Ben böyle şeylere güvenmiyorum artık. Nitekim bundan 1 yıl önce sizin gibi satış yapan birinden ürün almıştım 30 TL. 15 -20 gün belki de daha uzun sürebilir demişlerdi tamam demiştim. Aradan 1,5 ay geçmişti ve ürün bana ulaşmamıştı. Pek peşine düşmedim sonuçta 30 TL benim için bir sorun yaratmıyordu sadakamız olsun. Ayrıca ürünlerinize baktım pek kaliteli ürünler gibi görünmüyor en fazla 3-4 ay (belki de daha az) dayanacak türden ürünler.

Hayırlı olsun,kolay gelsin.

BuyinCoins.com 2009 yılından bu yana dünya çapında bildik ve lider bir online mağazadır. Lütfen olumsuz tecrübe yaşadığınız diğer kişi ve siteler ile bir tutmayınız. Hakkımızda biraz araştırma yaparak da bu ön yargılarınızdan kurtulabilirsiniz :) Saygılarımızla...

O dediğiniz markalardan Huawei, Xiaomi ve ThL bilnidik markalar, diğerinin ömürleri 1-2 ay gibi süredir.

Saymış olduğunuz markalar sadece sizin bilmiş olduğunuz markalardır.
Ainol ve Pipo tablet pc devleri, Zopo ise bir telefon devidir ve markaların paralel ithalat ile Türkiye'de de satışları yapılmaktadır. Ancak markaların tedarikçi, toptancı ve resmi satıcısı olarak fiyatlarımız elbette çok daha uygundur.

1378719648_6038.jpg

2.4GHz 2.4G Wireless Rii Mini PC PS3 Keyboard Touchpad -- BuyinCoins.com

2.4G Kablosuz Mini Klavye, Kargo Dahil Kapınızda teslim, Sadece 39.80 TL​

Beklıyorum :(

Kulaklık aldım fakat ödeme yapamıyorum paypal ile yardımcı olabilir misiniz ?

kaç günde geliyor ?

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri