uzaylılar a inanmayanlar bakın!!! +9 :)

ya saçmalamayın uzaylılar o kadar üstün varlıklarsa 4. boyuttadırlar çünkü biz 3. boyuttayız 4. boyuta geçmemiz imkansız bizim olağan üstü ve imkansız dediğimiz olaylar 4. boyutta anca oluşabilir bir insnaın 4. boyutu görmesi ve 4. boyutun fotografının çekilmesi imkansız bişey eğer uzaylılar3. boyuttaysalar ki buda imkansız şimdiye kadar onlarla kanka olmuş olurduk o kadar çalışmalara rağmen uzaylılar bir türlü kanıtlanamadı yane millet utanmasa ben 5. boyuttan size sesleniyom 3. boyut kılığında dünyaya indim diye millete yutturacak sizde bunları yiyiyosunuz .sizce bu tür şeyler gerçek olabilir mi orda bi yerde iskelet türü bişeyler vardı sanırım bu evirmleşme veya değişime uğrayarak bi adaptasyon sağlamış olan bi canlı olabilir evet o iskelet yapısı gerçekten bulunabilir ama böyle insan dışı bi canlının iskeletine benzeyen herşeyide uzaylı diye yorumlamayını.... ayrıca dikkatinizi çekerim site bi araştırma yada bilim sitesinde alıntıdır gibilerinden bi garantide vermiyor.....

sanırım çok yazdım ama zahmet olmazsa okuyun :D

Tebrik Ederim Mantıklıca Yaklaşım...Ama İnsanoğlu 3.Boyut Dışına Çıkabilir...

ölmüş insanLaRı-saçma sapan doldurulmuş varlıkları ufo yapmışLaR ..bide adamın biRisi öünüde ufa dediinis şeyLe poz veRip foto çekiLmiş.. (hehe)buna inanLaRda akıL oLmaması Lasım dininize kaRşımı geLiyosunus !!ALLAH'ımız sadece dünyada yaşam oLduunu söLüoRR!! KAN-DIR-MA-CA

Amerika bu palavralarla Rusya'yı uzay yarışına sokup adamların ekonomisini çökertti.Çanlarına ot tıkadı.Türkler akıllı insanlardır.Uymayın ,inanmayın bu palavralara...

resimlerin üstünde x-files yazıyor ya hani cnbc-e kanalında da önceden x-files diye daha çok uzaylıların görüntülendiği bi dizi vardı..Resimler o diziden alınmış büyük ihtimalle ve fake bunlar :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri