uzaylılar a inanmayanlar bakın!!! +9 :)

---> uzaylılar a inanmayanlar bakın!!! +9 :)

Bazı resimler çok korkunç ormanda falan insan ormanda yürümeye korkar artık :)

göbek atıp gerdan kıvıranını görmedikçe inanmam aga

bu resimlere pek inanasım gelmiyor fakat uzaylıların gerçekliği pek çok kez görüldü. şu sıralar dünyaya pek yanaşmıyorlar ama sebebi olmalı. yoksa kim bunlarla uğraşırdı ?

Koskoca evrende Antares gibi ufak bir yıldızın yanında galaximiz küçük kalıyorsa... Düşününki daha ne galaxiler var.
Bana cidden saçma geliyor bu evrende sadece Dünya gezegeninde yaşam olabileceği :) ...
Ayrıca bende bir video vardı. Ayda astronot mekiğin merdivenine yürüyor ve arkasından tıpkı insan gibi bir canlı gelip kolundan yakalıyor.
Bu güvenlik kamerasının çekimi idi. ve NASA yayınlamıştı.
Bana kalırsa NASA çok şey biliyor. Fakat dünyada olabilecek Kaosu düşünüp bazı bilgileri açıklamıyor.
Hadi bunlarada inanmayalım. Neil Amstrong'un kahiredeki olayını hatırlayalım.
Neil Amstrong aydan dönüşünden bir müddet sonra Kahireye geziye gidiyor. Gezi esnasında ezan okunuyor. Ve Neil Amstrong bu sesi uzayda parazit şeklinde duyduğunu söylüyor...
Bunuda geçelim...
Roswell ? Rosfell olayı. Meksikadaki tanımlanamayan canlı.
Sümerlerin tabletlerindeki " Gökten gelen tanrılar bize Taşı öğretti " sözleri...
Bilmiyorum artık :) ... Bana kalırsa ülkemizde insanlar çok ön yargılı bu konu hakkında. Araştırma yapsalar gerçekten birşeylerin farkına varacaklar.

bence vardırlar ama henüz bizlere görünme vakitleri değil bu tipler artık beyinlerde yer edinmiş ne malum onlar da insan görünümlü deeğil veya hayvan görünümlü..

Bence bu olayı tartışırken Kur'anı baz alma...
Düzgün meali okunduğunda yaşam olabilecek gezegenlerden bahsedildiği ortaya çıkıyor :) ...

: )

MeaLinide okudum arapcasinida ve yasam oLdugunuda biLiyorum : )

Ama bu Tip ''UzayLi'' OLmadigi Kesin.

ßenim Fikrim Bu istersem Kur'ani baz aLirim , NasiL istersem öyLe yaparim Yorumumu : )

ßen ßu Tip ''UzayLi'' oLduguna inanmiyorum. : )
Inanmamda..

Böcek vs var oLduguna inaniyorum ama böyLe Kafasi Kocaman HortLak gibi sacma geLiyo bana... ;)

Onu söyle madem. Gerisi boş falan :) + sana katılıyorum. Gri denen bu kostümler gibi değillerdir.

Onu söyle madem. Gerisi boş falan :) + sana katılıyorum. Gri denen bu kostümler gibi değillerdir.

insana benzeyen yaratiK var oLdugunu zannetmiyorum gerisi bos bu demek oLuyo.

BöceK büyükLügünde bisiLer vardir, meseLa bakteriLer Derimizde biLe var Ordada oLdukLari Mümkün. Ama daha büyüK varLiK oLdugunu zannetmiyorum dedigim Gibi ;)

yakın bi zamana kadar yosun olduğu ortaya cıktı. Bakteri falan hikaye bence. Eğer yosun varsa cüzi miktarda olsa bile oksijen ve suda olması gerekli. uzun yazımdada dedigim gibi eğer başka galaxiler varsa ki olmaması imkansız insanımsı olmayan fakat zeki şeylerin olabilitesi yüksek

0010.jpg

ormanda böyle bişey arkamdan koşarak gelse ne yapardım harbi çok merak ediyorum =D

yakın bi zamana kadar yosun olduğu ortaya cıktı. Bakteri falan hikaye bence. Eğer yosun varsa cüzi miktarda olsa bile oksijen ve suda olması gerekli. uzun yazımdada dedigim gibi eğer başka galaxiler varsa ki olmaması imkansız insanımsı olmayan fakat zeki şeylerin olabilitesi yüksek

Tmm GüzeL Sen Düsünmek istedigini Düsün iste..

ßenim Fikrimi Yazdim zaten... ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri