UYkUsUzUm BuGüNlErDe Be gÜnLüK :):(

---> UYkUsUzUm BuGüNlErDe Be gÜnLüK :):(

bu mesajı yazdıktan sonra başka bir mesaj daha gördüm üzgünüm çok üzgünüm:(

kime söylendi bu sözler :(

Lütfen oynama benimle :(

salı sen sevdiğin kişinin 1 hafta önce başkasından hoşlandıgını ona konu açarak nerdese teklif ettiğini biliyorsun..şimdi gelmiş.lütfen oynama benimle diyorsun..şimdi siz sevgiliyseniz bu eski mesajları gundeme getırmene bıle gerek yok.1hafta once baskasına teklıf eden ardından seninle sevgili olan birini sen bile bile kabul ettin.demek istediğim bildiğin şeleri sorun etme.kendın oynanmıs olarak goruyorsan suçu kendinde ara :)

çok haklısın bütün suç bende ama ben onların arasında devam eden bir sevgi olduğunu bilmiyordum üzgünüm ve aralarından çekiliyorum.
Mutlu olsunlar

salı sen sevdiğin kişinin 1 hafta önce başkasından hoşlandıgını ona konu açarak nerdese teklif ettiğini biliyorsun..şimdi gelmiş.lütfen oynama benimle diyorsun..şimdi siz sevgiliyseniz bu eski mesajları gundeme getırmene bıle gerek yok.1hafta once baskasına teklıf eden ardından seninle sevgili olan birini sen bile bile kabul ettin.demek istediğim bildiğin şeleri sorun etme.kendın oynanmıs olarak goruyorsan suçu kendinde ara :)

..şimdi siz sevgiliyseniz bu eski mesajları gundeme getırmene bıle gerek yok

semih burda haklı doğru söylüyo ne yapmaya calışıosun anlamadım nilgün saçmalama lütfen ben birinden hoşlandım ama kısa sürdü olmadı ama aşkı sende buldum aranıza girdiğim için özür dilerimmiş ne özürü nilgün senle benim aramda şuan kimse yok

ßiTan€m

seniseviremuk1ht2.gif

Merhaba Sevgili Günlük:)

Ay bugün içim kıpır kıpırdı 48 saattir göbeğim çatladı şu mutlu haberi almak için ya inanırmısınız evin içinde adım atmadığım yer kalmadı dört döndüm evde bi telefon hayatımı değiştiricekti sonunda saat 15:40 sularında şu hayatta belkide en büyük ikinci istediğim haberi aldım biri geçen sene17 aralık günü diğeride bugün yani 30 aralık çok mutluyum arkadaşlar

Aslında kimse bilmiyo ben bi senaryo yazdım sadece ben hem oynadım hem yazdım hemde izledim bugün film bitti işte sonu cok güzel bitti sadece filmin sonunu kadere bıraktım kader de tam istediğim gibi sundu bana filmin sonunu filmin adınıda içeriğinide burada sizlere anlatamam benim için çok özel zaten anlatsam değil burda türkiyede olay olur işin çünkü hukuki boyutuda var neyse ben mutluluğuma gölge düşürmek istemiyorum artık

Aşkımı (Nilgünümü),özgürlüğümü izmirimi çok seviyorum bu forumdakileride cok seviyorum forumda benden hazetmeyenleride seviyorum Çoookk Mutluyum yhaaaaa

:85::85:

Merhaba Sevgili Günlük

Bugün güzel birgündü benim için çok mutlu dakikalar geçirdim dershanede yedik içtik bol bol güldük tabi testte çözdük gırgır şamatanın tillahını yaptık herzamanki gibi müzik dinledik sinirlendik sıkıldık hepsinden birer birer tattık yani yılın son günü hepimiz için süper geçti diyebilirim hele benim için keza öyle çünkü aşkımın bugün doğumgünü:) onu düşündüm bugün :)

bu arada çorbakaşık ekremin munzurluklarınada yine katlanmak zorunda kaldık :) abi adam uçuk deli bişi yha kendini bişii zannedio kimse takmıo aslında onu gül geç taktiği yani :D

Bu arada süleyman altılıdan 3milyar 750 milyon para tutturmuş :D bugün tüm sınıfa çiğköfte ısmarladı derste gitti aldı tuğbayla birlikte sonra geldiler çiğköfte etsizdi bende hiç etsiz çiğköfte yemediğim için çekinerek yemeye başladım ama güzeldi yinede bir çiğköfteyi insan 2 saatte yermi yhaaxDxDxD o benim işte:D
huyum kurusun yemekleri 2 saatten aşağı yememdexD insanı çatlatırım valla:D

Bu hafta cok yoğunuz pazartesi ygs salı çarşamba lys sınavları var ayvayı yedik yani :( :91::91:hepsindende yüksek puan almam lazım bugünlük bu kadar :) byyesss

gul20resimleri202.jpg

Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle.
Huzurlu, İyi ve sağlıklı seneler.
Sevdiğin kadar Sevilesin.

30200034.gif

608289q08o3aylgm.gif

250133a4dy6266q0.gif

Merhaba Sevgili Günlük birkaç gündür seni ihmal ettim haklısın ama napıyım sana yazıcak şeylerim olmadı monoton gecti şu bi haftam ama yarından itibaren çok yoğun bi haftaya başlıcaz kendi açımdan konuşmak gerekirse kaç gündür deli ders çalışıyorum molalarda foruma gelip kafa dağıtıyorum.Artık lys sınavları başlıyo pazartesi ygs denemesi var salı ve çarşamba günleri ise lys sınavları var perşembe günü de yine ygs denemesi var pazartesi ve perşembeleri benim için daha yorucu gecicek bide o gün iki saat etüt var offf fff napçam bilmiyom hiç bu kadar stres yapmamıştım lys lerden yüksek puan almam lazım en sonki ygs denemesinden ygs3:363 ygs4: 366 aldım

Ben yine gelicem günlüğüm tabi bu hafta ölmezsem :( görüşürüz babayyy

AşkIm NiLgÜnÜm SeNi çOk SeViYoRuM

Merhaba Sevgili Günlük

Bugün haftabaşı olduğu için yine o sendromu yaşadık haliyle. derslerden cok sınavdaydı aklımız fikrimiz.öğleden sonra şu sınava girelimde çıkalım edasıyla durduk bekledik sınav güzel gecti çok kolaydı gırgır şamata şeklinde geçti ben pek rahat değildim arkada oturmama rağmen sağolsun cihan yanımda olduğu müddetçe rahat da olamam hiçbizaman:D türkçeden 36 netim var sosyalden de 34 netim var matematiktende 4 netim şimdilik 74 netle 340 la 345 arası bi puan bekliom Asıl sınavlar yarın yhaaa:( yarın öbürgün perşembe hep sınavv... çok yoğunuz bide kamu yönetimi derslerimde var onlarada çalışıyom bi yandan da herşeyi nasıl idare ediyom bazen inanamıyorum kendime bu arada Aşkım nilgünü de bekletiyom bu aralar umarım beni anlıyodur Onu çok seviyorum herşeyden çok bitanem o benim günlüğüm ben kaçtım yarın görüşürük umarım sınavım güzel geçer olummm lys buu boru değilll nannn dua et bana günlük yoksa yazmam senii :91::160::67::8:hahaha

Selam günlük(ümüz)
Sana daha erken yazacaktım ama sahibini üzdüm bu saate kadar bekledim ki yazdıklarımı görmesin sabaha okusun diye :)
ßen onu yanlış anladım ve birazda unutkanlığımın kurbanı oldum söyle ona onu kocamannnn seviyorum.
Bana hak ver günlük daha tam tanımıyorum, istiyorum ki hep benimle olsun :)
Günlük, iyi ki varsın ulaştırırsın içimden geçenleri ona
biliyorum kafana takmaya değmez diyecek ama ben onun üzülmesini istemiyorum.
Sabrına olgunluğuna hayranım ah birde ders çalışma konusunda anlaşabilsek ne güzel olurdu :)
Çalıştığımı bile bile uyarıyor :)
Bu kadar yeterli sanırım gideyim artık sabaha sahibine hesap vermek durumunda olacağım kaçsam çok iyi olacak
Son olarak dualarım onunla inş hayatı daha kolay olur Allah yardımcısı olsun biran önce sınavları güzel neticelensin.
ßitanem seni seviyorum ßß :)

89193695gr3.gif

Son düzenleme:

Çok güzel yazmışsın aşkım:) tüm samimiyetinle ve içtenliğinle beni tekrar tekrar kendine hayran bırakıyosun o güzel cümlelerinle günümü aydınlattın cok teşekkür ederim cnm:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri