Duyuru Üyelerimizin Dikkatine - Türkçe Kullanımı ve Konu Başlıkları

Emo bolumleri haric denmesi sacma olmus Turkce heryerde Turkce'dir emo su ayri emo olmayani ayrimi kullanacak.Bence her yerde gecerli olmasi lazim aksi takdirde bu uyarinin degeri yoktur.

Emo bolumleri haric denmesi sacma olmus Turkce heryerde Turkce'dir emo su ayri emo olmayani ayrimi kullanacak.Bence her yerde gecerli olmasi lazim aksi takdirde bu uyarinin degeri yoktur.

Haklısınız Ancak ;

Emoların Türkçeyi Katlettigi Ap Acık Ortadadır

Sitemize Takılan Üyelerimizin Cogu Emo , Emocu

Orayida Engellerse Siteyi Kapatalım Daha Iyi

Sitede Kimse Kalmaz o Zaman

Onuda Gec :)

Emoların Konusmalarını Degistiremeyiz , Emo Harici Diger Bölümlerde Gördügümüzde Elimizden Geldigi Kadar Yöneticilerimiz Uyariyor , Degistiriyorlar..

Haklısınız Ancak ;

Emoların Türkçeyi Katlettigi Ap Acık Ortadadır

Sitemize Takılan Üyelerimizin Cogu Emo , Emocu

Orayida Engellerse Siteyi Kapatalım Daha Iyi

Sitede Kimse Kalmaz o Zaman

Onuda Gec :)

Emoların Konusmalarını Degistiremeyiz , Emo Harici Diger Bölümlerde Gördügümüzde Elimizden Geldigi Kadar Yöneticilerimiz Uyariyor , Degistiriyorlar..

Bu konuda size katilmiyrum elbetteki bosa kurek salladigiminda farkindayim sonucta kararlar size ait.Oyle cok emo sitesi varki Turkce ile savas halinde Turkce'yi bozmadan konusma derdinde.Hedef amac meselesi siz daha iyisini bilirsiniz umarim.Saygilar

Bu konuda size katilmiyrum elbetteki bosa kurek salladigiminda farkindayim sonucta kararlar size ait.Oyle cok emo sitesi varki Turkce ile savas halinde Turkce'yi bozmadan konusma derdinde.Hedef amac meselesi siz daha iyisini bilirsiniz umarim.Saygilar

Yok Est. Sizlerin Düsünceleri Herzaman Bizler Icin Önemli..

Evet Biliyorum O Kadar Cok Emo Sitesi Var Hepsi Düzgün Türkçe Kullandirmaya Özen Gösteriyorlar Ama Tamamiyle Başarılı Olduklarını Kimse Söyleyemez..

Cünki Bu Emoların Konusma Stili Bu Saygi Duymasak Bile Dıslayamayiz ..

Sadece Emo Bölümünde İstedikleri Gibi Konusmalarına İzin Vermekte Bulduk Careyi..

---> Üyelerin Dikkatine -Türkce Kullanımı ve KONU baslıkları

uzman cavuş olmak istiyorum sınavları ne zaman ve nasıl kayıt olbilirim

çok doğru düşünmüssünüz emeğinize sağlık

eskiden bende öyLe konusuyordum. ama SaoLun sizLer düzeLttiniz :D admin söyLediGine katıLıyoRum.GüzeLim türkcemiz varkeN Ne diye Gidip özentiLik yapıorLar anLamıyorum :S

Türkçe,gariban/itilmiş/kıymeti bilinmemiş ve fakat
'şiir' gibi bir dil,kullanmasını bilene...
Türkçe için ölürüm...

S ve L harfLerini büyük yapsak sorun oLur mu ?

Konu eskiye benziyor ..
Yeni üyeyim forumda gördüğüm kadarını söylersek, yöneticilerde dahil çok fazla emo var.
Konu başlıklarında nadir rastlıyorum fakat, yorumlar ciddi derecede türkçeyi katletmiş.
Dost acı söyler gençler,sevdim bu forumu daha iyi yerlere gelmesi için söylüyorum... düzeltmeniz forum ve görünüş bakımından daha iyi olur ;)...

Son düzenleme:
---> Üyelerin Dikkatine -Türkçe Kullanımı ve KONU baslıkları

Gerçekten çok hassas bir nokta.Forumda kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir konu.Emo falan onları geçiyorum saygım sonsuz fakat nolursa olsun dil doğru kullanılmalı.Şahsen ben nasıl argo kelime görünce üzülüyorsam türkçe yanlış kullanıldığında da üzülüyorum.Kısaltarak,anlamsız harfler ekleyerek yazdığınız yani güzel falan olmuyor.Aksine göz zevkine ve ulus için hazine olan dile zarar veriyor.Benim yazdığım bir kelime mi bu dile zarar vericek diyebilirsiniz ama kesinlikle zarar veriyor emin olun.Siteye bugün üye oldum ve site kurallarını baştan sona 2 kere okudum.Ve bence kesinlikle uyulması gereken,öncelikli konu bu.Kurallardaki ciddiyet için tüm yöneticilere teşekkür ederim.Umarım biz üyeler olarak bunlara uyabiliriz.Hepinize çalışmalarınızda kolay gelsin.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri