Üstteki Üyeyi Neden Sevdiğinizi Yazın

---> Seni Seviyorum çünkü ....... ?

hey mıllet kendınıze gelın.........oyununuzu oynayın....

mesaja cevap yazmayın...

özenti gencik kımden öğrendım bu lafları babanmı öğreddı sna:D:D

kımksesız:D

alalla enayi yasın 19 20 21 de ne olmus seni 4 çarpar 2 ile böle 0 dar çıakrdırım ama zaten sen sıfırsın ;)

gel bursadayım bekelrım ;) bursa süleyman çelebi lisesi emre de tanırlar :) vakıt oldurmeye geldım .. kendını bısı sananlarla urascak hlım yok

tamam admınım.. ; ;) admınlıgını sevdım meslektasız :) cevap vermeyecegım admıne saygınlıgımdan dolayı bızde forumcuyuz anlarız admının halınden .. gelırsın kacarmıyız gorursun :)

adam olmasını oren sonra gelırsın karsıma :) forumda 3-5 kısı tanıon dıe hava atma yasın kadar sıtem war benım ok by sımdı :)

ver nan sıtelerının lınklerını hacklemeyen senn gıbı olsun :D neyse kızdırma bızı :D hadı ıı forumlar
ST23479BR.JPG

Sen Sununla Oyalan bızde keyfımıze bakaLm :D

ınsanda ondan sefıom :D

hehe erkeklıgı sıte hacklemekmı sanıyosun :) inan hıc gulcegım yoktu.. bursaya gel ben sana gostereyım erkeklıgı maddı sıkıntılarımdan gelemem ıstanbula .. nese admın abımız kızmasın sustuk ;)

hehe erkeklıgı sıte hacklemekmı sanıyosun :) inan hıc gulcegım yoktu.. bursaya gel ben sana gostereyım erkeklıgı maddı sıkıntılarımdan gelemem ıstanbula .. nese admın abımız kızmasın sustuk ;)

Erkeklik Ağırlıkla olur senden oğrenecek degılım hadı onumuze gecme .. 2Le ;)

Kankımde Ondan Sevıyorum

[Atlantis İstediği İçin Susuyorum ;) ]

melıh kanka dm bosverım boyle çömezleri ugrasacak vaktımız yok bılıosun bızım her sanıyemıs altın degerınde bos ınsanlara harcamıyalım vaktımızı sen de yolla al makrnamısın nesın;)

iyibiri

bizi bilen bılır merak etme sen. Bana yol gostercek kımse yok forum kurallarına uydugum halde ;) nese iyi biri..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri