Üstteki Üye iCiN Cinayet PLaNı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
melis senin ilk önce kollarını ve bacaklarımı koparırım sonra da o kopardım kollarını ve bacaklarını piranalara veririm sende tabi bunu acıyla izlersin ya da kan kaybındn ölür ya da bayılrısn acıdan sonra da seni oraya atarım yani balıklara piranalara o ark ni de atarım ;) :D ishabellayı ;) :D

KUZN SEN ÇOK HAYAL KURUOSUNN ;) ;) BIZ ONU SNAA YAPMIYALMM SN BKLE SN GÖRCEKSNN DHAA GNÜNÜÜ ISABLL BI GELSNN BTNN BTNNN ARTIKK YAZKK BNCE VEDALŞŞŞ :):) :p :D :D

ilk evine girerim rambo bıcagıla ilk defalarca bıcaklarım sonra derini yüzerim organlarını bi yere koyarım sonra pişirdikten sonra herkeze afiyet olsun :D

benim kuzenimi mi yedircen:D (aslında iyi olur :D) ben seni bi sandalyeye bağlar ve tüm dişlerini sökerimm sonra dilini keser onu sana yedirdikten sonra boğazına küçük bi delik açarım bölece de de dişlerini o delikten boğazına solkarım sonra acıları çektirdikten sonra boynunu tamamiyle keserim ;) hehe :D

M€L!S;152842' Alıntı:
EvE DVt EderM SonRa GlzCe GözLerıNı KpTrmm AğzInı KesErm Bşta SoNra BöBRekLErnı ALrmm..

NEsin SEn Melis :D İiraf Et ha :D :11: Ben SAna Ne Yapayım hımm Dur Düşünem Hımm Dur Düşündüm :
Izgaranın üstünde seni Pişiririm :11: Çoq CAniyim ya :D :181:

ç0q hayal kurmaynnn :D :D BnDe Sni eVe DvT EdrM SnRa :D BçkLa GÖzLErine BtRmm :D ( Byk Bir ZvkLe ) :D SoNrA OrGanLArn Hpsnı ALrm... :D SoNra AnneNe YoLlarm :D:D

kojamaaan içi esrar doluuu sigarayııı ama büsbüyüüüük:D senin için yanana kadar içiriiirim patlayana kadarr:D(bi filmde islemiştimm manyakk alev alıyordu:D)

Derini yüzer, denize atardım :D Çektiğin acıyı ay'dan duyan astronotlar, ezan sesinden sonra insan sesi duyduk diye gazetelere haber verirlerdi :D Nasılım?

once dıslerını tek tek sokerdım sonra el ve ayak tırnaklarını daha sonra parmaklarını tek tek kırardım daha sonra kulagını keserdım burnunuda olabılır sonra gozlerını oyardım kedılere verırdım :D bıraz daha yazarsam pıskopatlascam geber artık:D

Bn iSe jLLetLe öLdrceim KişiNin ÜsTüne [ SIRTINA ..vs ] KçK Bİr ŞIR ÇzerDm..SonRa jLLeTLe GözLeriNi çKRtiRm..SonRa ise KaLbiNi aLrDm..Ewe Süs oLsn die :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri