Üstteki Üye iCiN Cinayet PLaNı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haha ama ben öldürem seni ellerin kolların baplı olark anakondalrın oldu bir nehire atcam ama atmadan önce anakondalıar kızdırcam orda seni canlı canlı yutarlar tabi yutmandan önce de az seni sıkarlar :D

once arkadan baglayıp bogarım sonra bi bavula koyarım sonra koprude assagı yollarım ;) en garantisi :D

hehe süper bende seni amazona götürüp seni orda bi ağaca baplarım nasıl olsa orda sen hakkettini alırsın fazla gelişmiş pisi pisilerden ya da falza zehirli yaratıklardan hem senin bi kalınıtını da bulamzlar pisi pisi ler sayesşinde ;) :D bu daha garanti :D

haha ewet işte bu güzl bende seni köpek balıkalrının oldu bir havuza atıp öldürürm ;) :D bu da kesin bi yol kemiğin bile kalmaz ya da piranaların havuzuna :D o daha da iyi :D

aa bu deniz olayı da sıktı cnm :D herkez beni denize atio :D bende seni mısırdaki piramitin içine atcam ve her çıksını kapicam :D orda açlıktan karanlıktan ... dan artık ölürsün :D

satırmı :D tmm ben artık yemek yemicem haha :D ben sen uyurken gelip mideni testere ile deşcem sonra da cesetini alıp pencereden atcam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri