Üstteki Üye İçin Cinayet Planı Yapın

ilk önce jiletle derini cizer sonrada seni amazon ormanına bırakırdım kan kokusunu alanlar yanına gelip ziyafet yaparlar...

hahahaha ben seni direk 30 gün full ders çalıştırırım ondan sonra kendin intihar edersin bende elimi kana bulamış olmam:D

ben derisini yüzer denize atardım vücudundaki bütün deri suyulduğundan tuzda yakar bağıra bağıra ölür sonra balıklar yer hemde çevreye bi yararı olur

Eter Basıp Cam bir fanusun içine koyardım... sonrada denize yavaşça bırakırdım... artık yüzüyon mu boguluyon mu sen karar ver :D

durun durun oyunu bozmayın :D

linkin_park seniin ilk önce filistin askısına asıp ilk önce güzel bi ıslatırdım sonra 2 gün asılı tutardım seni orda sonra ordan sonra oturur cımbızla vicudundaki bütün kılları çekerim (saçta dahil) :D ondan sonra tv karşısına oturtturup ajdarı izletirdim :D:D

(çokmu piskopatım) :D:D

Bu Na Yew İyİ Tahrİk EtmİŞ Mİllet Bİr Bİrİnİ Kesİn Cİnayet Çikar Benİ Karistirmayin Ben Burda BÖle Şeker Şeker Bakar Bİrbİrİnİzİ Nasil ÖldÜreceĞİnİzİ Okur GeÇerİm İyİsİnİz Walla

oh bee gamze düştün sonunda elime bende diyorum nasıl işntikam alırım nasıl öldürürm :D

ımm şimdi ellerini bağlarım sonra gıdıklarım zaten 10 dkka sonra ölmüş bulucaz seni nasıl plan :D

:D:D güsell :D

iide ben seni nasıl öldürcem (şuraya bak forum piskopat oldu) :D

yok kardeşim ben seni öldürmem alırıs biralarımısı oturup kafa dağıtırıs seni öldürmekten daha iyi gelir bana ;)

Belediyeye işci olarak girerim :D ve üstteki üğyenin geçtigi yollara çukurlar açarım :D Oda o cukarlara düşer ve HELVASINI YERİZ ::d:d:d
HABERLEREDE ÇIKAR AYRICA BELEDİYENİN AÇMIŞ OLDUGU Bİ CUKURA DÜŞTÜ DİYE

NE SENARYO YAZDIM BEAA 2 dk da :D

Belediyeye işci olarak girerim :D ve üstteki üğyenin geçtigi yollara çukurlar açarım :D Oda o cukarlara düşer ve HELVASINI YERİZ ::d:d:d
HABERLEREDE ÇIKAR AYRICA BELEDİYENİN AÇMIŞ OLDUGU Bİ CUKURA DÜŞTÜ DİYE

NE SENARYO YAZDIM BEAA 2 dk da :D

azuha zaten bi kere belediye çukuruna düştüm babam belediye başkanına dalmıştı bidaha olursa bide ölcem babam bilmiom o adama neler yapar :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri