Üstteki Üye İçin Cinayet Planı Yapın

once sandalyeye sıkıca baglardım sonra 2 kutu roj ıctırırdım acı hıssetme dıe (bak ne kadar ınsaflıyım) sonra tek tek el ve ayak tırnaklarını sokerdım sonra tek tek parmaklarını keserdım ordan sonrada kulaklarıda aradan cıkarırdım en son gozunun bırını cıkarır dıerını yerınde bırakırdım( yapacagım ıskencelerı ızle dıye bı goz bırakıom degerını bıl) daha sonra bayılma dıe bıraz uyusturucu takvıyesı yapardım afrodızyak nıyetıne en son testereyle ellerını ayaklarını ve kafanı keserdım sadece bı vucut kalırdın:D

Senİ Bİr AĞaca Baglar Sorada Üerİne Bal SÜrerdÜm Karincalar Ve Arialar Gelİr Sorasi Sana KalmiŞ

ayy sağolll:D ama ben seni allaha havale etmiyom çünkü seni boğarak öldürcemmm:D:D:D:D(ben senin kadar iyi yaklaşamıyomm:D kusura bakma)

bakın sibeli öldürme pilanı : ilkönce seni bi sandalyeye baglarım sora gözlerini baglarım sora bi kutu çikolata getirirm ve hepsini yemessen kafana sıkarım derim ve oda yer sora kalıri alır ve şişmanlar sora bi kutu daha getiririm ve birazdaha yer ve yeniden şişmanlar sora bagladıgım sandalyeden çözerim zaten o kiloyla kacacak biyeri kalmamıştır :D beyzbol sopasıyla ellerini ve ayaklarını kararım ve yere düşer sora bilvye yardımıyla kırık yerlerinden bidaha kırarım ve çok acı çeker sin sora neşter yardımıyla suratına faça atarım ki buda olurda ölmmessen diye insan içine çıkama ufak bi önlem sora sülfülük asiti bir igne yardımıyla enjekte ederim ve bu sırada sana otopsi yapmaya baslarım canlı canlı derini yüzerim ve artık can çekişiyosun ve bir kelpeten yardımıyla burnunu yerinden sökerim ve üzrine perçin makinasıyla perçin atarım artık öldün

son bitti kalp ve sinir hastalıkları olan kimse okumasın :D:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri