TÜrban Ünİversİtelerde Serbest Birakilmalimi Neden???

TÜRBAN ÜNİVERSİTELERDE SERBEST BIRAKILMALIMI NEDEN???

• EVET

Oy: 34 68.0%
  • HAYIR

Oy: 14 28.0%
  • Bilgim Yok !

Oy: 2 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesinlikle Evet Eger Demokratik Bir Ulkeyse Butun Inanc Din Irk Milletten Kisilerin Okuma Hakki Bu Yuzden Elinden Alinmamalidir Ister BaŞÖrtÜsÜ Ister Siyasi Simge Isterse TÜlbent Yasaklanmamasi Lazim!!!

HIM. OLSUN FAZLA KONU GÖZ CIKARTMAZ :D
YAW ACILDIYSA KUSURA BAKMAYIN AMA HABERLERI IZLIYORDUM OLE BASBAKANIN DEDDIKLERINI FALAN DUYUNCA HADE ACAM DEDIM

eğer okullarda haç işareti kolyelerle,satanistlik,ateistlik vs. belirten t-shirt lerle gelenlere karışılmıosa,,türbanlılara da karışmamalılar....demekrotik bir ülkedeyiz.... böyle şeylerle gündemin aylarca yıllarca meşgul olması, bile çok komik....

eğer okullarda haç işareti kolyelerle,satanistlik,ateistlik vs. belirten t-shirt lerle gelenlere karışılmıosa,,türbanlılara da karışmamalılar....demekrotik bir ülkedeyiz.... böyle şeylerle gündemin aylarca yıllarca meşgul olması, bile çok komik....

arkadasa katılıyorum yerı gelınce denılıyor ozgur bır ulkede yasıyoruz ama ozgurluk kısıtlanıyor

nedemek turban yasak okadar cok sey varkı yasaklıcak ulkede onlara care bulamadıkları ıcın butarz basıt seylerı sorun yapıyorlar :160:

arkadasa katılıyorum yerı gelınce denılıyor ozgur bır ulkede yasıyoruz ama ozgurluk kısıtlanıyor

nedemek turban yasak okadar cok sey varkı yasaklıcak ulkede onlara care bulamadıkları ıcın butarz basıt seylerı sorun yapıyorlar :160:

aynen katılıyorum sizlere arkadaşlar....

tabikide ewet herkesin kendi gorusune saygı duyulması gerekir ozgur bi ulkedeyiz madem goruslere saygılı olunsun ve turban serbest olsun

zoran gitmeş he

:181: belli ki 'üniversite' demek özgürlüğün olduğu bir eğitim ortamı dolasıyla öğrenciler istediği şekilde yanı mini etek, top sakallı gire biliyorsa bence değil kesinlikle kapalı bir öğrencide girmeli el insaf yanı!!!

abi kpalı qirislinde kara çarşf fln olmamalı bence nede olsa eitim yuwası. tabbyki herkes istedii kılıkla qelebilir, qelmelidir. ama işi iicede abartmamalılar bnce kara çarşf olaylarına qirilmemeli. =//

KesinLiklee SerBeStt olmalııı eğer bi hrstyn haçla glebiliyosa bi müslüman da isterse türbanıyla gelebilmeli..İnsanların özgürlüklerini kısıtlamak cahillikten başka bi şey değildir bunun ne laiklikle ilgisi var ne malezyaya dönüşmeyle zaten Atamızın kurup bize emanet ettiği bu cumhuriyeti kmse yıkmaya ''çalışmaya'' cesarett edemezzz..!!Ve insanların inançlarına bağlı oluşlarından dolayı sadece kendilerini ilgilendiren türban gibi bi olayı yasaklamak cehaletttiirr...Bunun siyasi simgeyle de ilgisi yokk..!!İnsanların önüne bu mazeretleri getirerek bi yere de kimse varamaz...
Tabiki SerBest oLmaLııı!!!

KesinLiklee SerBeStt olmalııı eğer bi hrstyn haçla glebiliyosa bi müslüman da isterse türbanıyla gelebilmeli..İnsanların özgürlüklerini kısıtlamak cahillikten başka bi şey değildir bunun ne laiklikle ilgisi var ne malezyaya dönüşmeyle zaten Atamızın kurup bize emanet ettiği bu cumhuriyeti kmse yıkmaya ''çalışmaya'' cesarett edemezzz..!!Ve insanların inançlarına bağlı oluşlarından dolayı sadece kendilerini ilgilendiren türban gibi bi olayı yasaklamak cehaletttiirr...Bunun siyasi simgeyle de ilgisi yokk..!!İnsanların önüne bu mazeretleri getirerek bi yere de kimse varamaz...
Tabiki SerBest oLmaLııı!!!

harbiden bu şeklde kıstlamalar yapılarakta bırkn yksek mednler sewiesini hç bi yere waramayıızz ..

çarşaf olayı bencede abartı kaçıyo tabi insanların kendi tercihi ama sonuçta evt ne,kim olduklarını belli edecek bi kıyafet olmalı çünkü girecekleri yer bi eğitim merkezi o yüsden kara çarşaf veya ne bilim başka renk o türde giysi olmamalı tabi..

Kicini basini acmak serbestken neden basini ørtmek serbest olamiyor. Basini ørtenden korkan oldular, dinimizi dislayip yabanci kildilar halkimiza.. Diyelimki üniversitede serbest olacak, ama hala devlet altinda calisirken ve kamuda gørevli bi insan icin olmiyacak. Bu türban/basørtüsü meselesinin køkten halledilmesi lazim.

herkesin fikrine saygı duyarım ama ben uygun görmüyorum en azından sadece yüksek okul için kabul edilirse sorun olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri