Tecavüz ve Taciz Eden Mi Suçludur Yoksa Edilen Mi?

---> Tecavüz ve Taciz Eden Mi Suçludur Yoksa Edilen Mi?

Bu başlığı açan suçludur. Hiçbir şey hiçbir durum tecavüzü gerekli kılmaz. Kilmamali... tecavüz eden suçludur

Simdi bayanlarimizin acik sacik giyinmesi sonucunda bizim lafla tacizimizde, biz abaza oluyoruz ya hani.

Bize orasini burasini gosteren ve bunu da giyim kusam ozgurlugu diyen bayanlarimiz bizden cok daha abazalar.

Buraya kadar taciz kismi.

Tecavuz ise.

İstenildigi kadar acik giyinilsin, hicbir erkegin bir bayanin serefi ve namussunu kendi zevki icin kullanmasi kabul edilemez.

isteyen istediği gibi giyinir abaza gibi bakp sarkan suçludur. bence bunu sormak bile çok saçma

ölen mi suçlu öldüren mi ? yle eş değer bir soru bilemedim.

Her daim hefsine hakim olup şeytana uyan (tecavüz/taciz eden) suçludur ve günahkardır.

Benim fikrime göre sadece tecavüz eden suçludur. Bir insan kendini tatmin edemeseydi fikrim kesinlikle değişirdi ama.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oha başlığa inanmadım içine girdim
tecavüz edilen yada taciz edilen
nasıl suçlu olabilir ki
sorusu bile gayri ahlaki

Ne Kadar sacma bi soru tabiki Eden .... Ozellikleri bayanlarin yapmis oldugu bazi yorumlar beni hayrete dusurdu ..Insanlarin giyimini davranislarini sebeb gostermek sadece bi bahanedir..bu ulkede erkek cocuguna kundakdaki bebeye ,kopege bunlari yapanlar var ..

Tecavüz kesinlikle suçtur, hiçbir bahanesi yoktur. Tecavüzün cezası muhakkak idamla sonuçlanmalıdır..

Bu Ülkede Küçük Kız Çoçuklarına Erkek Çoçuklarına, Damacanaya, Yaşlı Bayanlara Tecavüz Edildi Bunun Açık Olmak Veya Kapalı Olmakla Alakası Yok İmamın Bile Tecavüz Ettiği Bir Ülkede Sorun Bu Açık Yada Kapalı Olmak Değil Zihniyettir 2-3 Hafta Önce Sürekli Allah Kitap Diyen Ümrede Fotoğrafları Olan Evli Olmasaydım Seni Kaçırmazdım Diyen İnsanlarda Var Bu Konu Uzarda Gider Fazla Konuşmaya Gerek yok

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri