Tecavüz ve Taciz Eden Mi Suçludur Yoksa Edilen Mi?

---> Tecavüz ve Taciz Eden Mi Suçludur Yoksa Edilen Mi?

Eden Suçludur..Kimse Tecavüzü tacizi haketmiyor.Hele ki bu devirde İnsanlar iyice kafayı yemiş ufacık çocuklara bile..

Eden sucludur..

Ama davetkar olanlar haketmiyor degil.

ya anlamıyorum kadın apaçık giyiniyor tahrik ediyor elbette adam kaliteli bi adam olsa kendine hakim olur baştan suçlu ama öyle yarıaçık gezen kadın nasıl suçlu olamaz. Allah katında sadece bakan değil bakmasına sebep olan kişide suçludur. bu gösteriyorki kadınlarında kendilerine çeki düzen vermeleri gerek.
VE TABİKİ SÖZ ADAM AKILLI GİYİNEN VE ADAM AKILLI EDEPLİ TAKINAN KADINLARA DEĞİL ONLARDA NE SUÇ OLABİLİRKİ SÖZ VÜCUDUNU SERGİYE AÇMIŞ KADINLARA

Tabiki eden suçludur.Edilen suçludur diyenler yada ndn açık saçık giyiniyor diyenler Müslüman değilmisiniz siz Allah ın emirleri apaçık ortada ona göre yaşayıp eline beline diline hakim olucaksın sen nefsine hakim olamıyacak aciz bir kulmusunki her orasını burasını açana tahrik olasın yada bir anlık zevk uğruna zina edip cehenneme gidesin.Sen bırak başkalarının ne yaptıgını sen kendinden mesulsün.

Bazılarında ikisi de suçlu olabiliyor. Kadın açık saçık giyinip birda adama yavşarsa tecavüz kaçınılmaz ama bazılarında sadece tecavüz edenler suçlu oluyor yani duruma göre değişiyor

Tabiki de eden..Ne olursa olsun yapılmaması gereken birşey..Yapan şahsiyetsiz kişilere de ağır cezalar vermek gerekli.

tecavüz eden tabiki tartsılmamalı

Tabiki Eden.. Bi İnsan Açık Giyindi Diye İlla Tecavüz yada Taciz Edilmeli Gibi Bişey Yok Olamazda. Herkesin Nefsi Var Sen Nefsine Sahip Çıkamıyosan Her İhtimalde İçin Pis Düşünür Zaten..

tabiki taciz ve tecavüz eden suçlu, ama günümüz o kadar kötüleştiki bazıları farkında olmadan yakışıyo diye herhalde bazıları teşhircilik yaparak tacize davetiye çıkarıyor sanki gibi.

Edilende en az eden kadar Sucludur !
Bunun iLLa GiyinşLe aLakası yoK... BakışLar, uygunsuz davranışLar karŞısında kini etkiLeyebiLir...

EDİLEN ! suçlumu ? bir insan hem taciz tecavüz edilsin mağdur durumdayken sizin gibi düşünenler gözünde suçlumu yani ?

Adı üstünde tecavüz ediliyor yani kendi rızasıyla değil...

Bu suçluyu haklı görmek olur buda başka tavizleri doğurur...

EDİLEN ! suçlumu ? bir insan hem taciz tecavüz edilsin mağdur durumdayken sizin gibi düşünenler gözünde suçlumu yani ?

TopLumun ahLaki kuraLLarını Sırf Kendi doğruLarı DoğruLtusunda kuLLanırSan SucLu konUMUNA DÜŞENsİN Fikrimce

Kesinlilkle sana katılıyorum Nilsu tecavüz bu yaa iyi o zaman azcık acık giydigimizde ırzımıza gecilsin sonra haklıydı diyelim bu nasıl bi mantıktırr midem bulandı cogu yazan yazılardan..Yorumları azım acık okudum nasıl bi ülkade yaşıyoruz si böyle düşünenler demekki o kadar basitsiniz ki bi bacak bi dekolte gördüğünüzde kendinizden geciyosunuz.!!!

TopLumun ahLaki kuraLLarını Sırf Kendi doğruLarı DoğruLtusunda kuLLanırSan SucLu konUMUNA DÜŞENsİN Fikrimce

toplumun ahlakı kuralları derken davetkar giyim tarzındanmı bahsediyorsunuz.Peki bir insan toplumun ahlaki kuralına uymadı diye taciz tecavüzmü edilmeli

Kesinlilkle sana katılıyorum Nilsu tecavüz bu yaa iyi o zaman azcık acık giydigimizde ırzımıza gecilsin sonra haklıydı diyelim bu nasıl bi mantıktırr midem bulandı cogu yazan yazılardan..Yorumları azım acık okudum nasıl bi ülkade yaşıyoruz si böyle düşünenler demekki o kadar basitsiniz ki bi bacak bi dekolte gördüğünüzde kendinizden geciyosunuz.!!!

bende okudukça hayretler içinde kaldım ... nerede yaşıyorum dedim

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri